Sari la conținut

Simona ❤️❤️❤️ 0746720759


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Simona ❤️❤️❤️ 0746720759
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 18 ore, alexisalex a spus:

Buna și eu am pățit același lucru acum câteva zile exact cum ai spus și tu un nemernic nenorocit la fel a procedat și cu noi noi find 2 dar tot sa ajuns să de-a și în noi 

 

 

 

Adică v-a lovit?Asa ceva nu este de tolerat.Puteti face o plângere la poliție în acest caz iar nemernicul sa plateasca.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
La 03.06.2021 la 19:12, jhonyboy69 a spus:

Hei. Cum te mai simți? Ți ai revenit după nefericitul eveniment?

Toate cele bune și sper că ești bine!

Bunaaaa! 🥰 Da, sunt putin mai ok. Aveam nevoie de "pauza" asta, numai ca nu cred ca era necesar sa imi iau si bataie pt asta 😂😂 Haz de necaz!🙈 iti multumesc din suflet pt gandul bun!!! 😘 pupicei 😘

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
La 22.06.2021 la 13:51, alexisalex a spus:

Buna și eu am pățit același lucru acum câteva zile exact cum ai spus și tu un nemernic nenorocit la fel a procedat și cu noi noi find 2 dar tot sa ajuns să de-a și în noi 

 

 

 

Regret enorm sa aud asta!!! 🥺 Sper ca sunteti ok! Incercati sa puneti camere in holul casei ( pt ca in interior ii privati de intimitate) si nu mai lasati lucrurile asa. In casa ta, tu faci legea! Punct. Stiu ca nu ai putere sa te "talezi" cu un barbat, dar ai puterea de a-l preda pe mana politiei. Ai acelasi drept ca si cel care iti trece pragul: sa iti selectezi pers cu care doresti sa lucrezi. O si frumoasa!!! 🙏🏼😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
La 18.07.2021 la 13:05, Nkl90 a spus:

Bunaaaa! 🥰 Da, sunt putin mai ok. Aveam nevoie de "pauza" asta, numai ca nu cred ca era necesar sa imi iau si bataie pt asta 😂😂 Haz de necaz!🙈 iti multumesc din suflet pt gandul bun!!! 😘 pupicei 😘

Bună! Mă bucur că ești mai bine...într-adevăr nu era nevoie să ți iei o vacanță forțată și  așa de "lungă " ...

Ceea ce contează e să te faci bine cât mai repede posibil și să ți revii...eu cel puțin îți duc lipsa..😊😉😁

Idiotul ăla sper că va plăti pentru ceea ce a făcut...

Ai grijă de tine! 😘

All the best!😘 și ne vom vedea când vei reveni...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
La 20.07.2021 la 19:15, jhonyboy69 a spus:

Bună! Mă bucur că ești mai bine...într-adevăr nu era nevoie să ți iei o vacanță forțată și  așa de "lungă " ...

Ceea ce contează e să te faci bine cât mai repede posibil și să ți revii...eu cel puțin îți duc lipsa..😊😉😁

Idiotul ăla sper că va plăti pentru ceea ce a făcut...

Ai grijă de tine! 😘

All the best!😘 și ne vom vedea când vei reveni...

Ne vom revedea curand!!! 😉 iti multumesc incurajari si gandurile bune!!! Pupicei! See u soon 😬😉😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov

Buna frumosilor!!! 🥰 De astazi sunt in Bv,locatie tot pe Zizinului (adresa exacta o voi da telefonic) impreuna cu alte detalii legate de prog,servicii si preturi. Multumesc! 🙏🏼 P.S: rog un admin daca imi poate schimba nr de tel de la titlu, nr nou fiind: 0746720759.

O zi frumoasa tuturor!!! 🙏🏼❤️

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 7 ore, Nkl90 a spus:

Buna frumosilor!!! 🥰 De astazi sunt in Bv,locatie tot pe Zizinului (adresa exacta o voi da telefonic) impreuna cu alte detalii legate de prog,servicii si preturi. Multumesc! 🙏🏼 P.S: rog un admin daca imi poate schimba nr de tel de la titlu, nr nou fiind: 0746720759.

O zi frumoasa tuturor!!! 🙏🏼❤️

Poti scrie aici detaliile legate de program servicii si preturi

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
1 oră în urmă, zeus a spus:

Poti scrie aici detaliile legate de program servicii si preturi

Buna!!! Sigur ca da! Serviciile sunt de sex oral protejat sau neprotejat in fct de igiena, sex normal (doar protejat),dif pozitii,mici fantezii, cunnilingus,sex intre sani,69,mangaieri,sarutari corporale. Preturile sunt de: 150lei/fin sau 250lei/ora si mai fac contra cost finalizare orala (50lei extra). Programul nefiind unul fix,prefer sa fac prezenta zilnica pe forum. In general dupa ora 11:00 pana in jur de ora 21:00. Multumesc!!!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov

Buna frumosilor!!! 🥰 De astazi incep prezenta zilnica! 😬 Am inceput programul, detaliile actualizate le gasiti in topic,pt detalii suplimentare,ma puteti contacta! Pupicei si o zi frumoasa!!! 😘❤️🙏🏼

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
Acum 6 ore, razerseries a spus:

Bună, ne-ar motiva puțin niște poze noi. Mâine la cât începi programul? 

Mulțumesc. 

 

Uite si pozele noi puse de dragul meu Extraterestrul 😬💪🏼 App: mersi mult! 🙏🏼 Prog il incep dupa ora 11,dar fiindca nu este fix,prefer sa anunt zilnic pe forum cand incep munca. Multumesc pt intelegere! 🙏🏼 Pupicei 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov

Buna frumosilor! ❤️ Dupa "escapada" mea de 2zile,astazi revin la programul obisnuit de munca!!! 😬🤷🏻‍♀️Pupicei! 😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...