Sari la conținut

Simona ❤️❤️❤️ 0746720759


Postări Recomandate

  • Oras:Bv
  • Oras:Bv

Am fost la Simona, nu pentru prima dată și vreau să spun că de data asta a fost cel mai top, probabil a avut chef de mine sau nu știu! 

Arată bine la corp, câteva kg în plus dar sunt la locul lor, cred că fără ele nu ar mai arăta așa bine! 

Mergeți cu încredere că nu dați rateu chiar daca vorbește mult :))

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
Acum 14 ore, dynasty a spus:

Unde are locația ?!

 

In spate la ITC, adresa exacta, in privat daca doresti sa ma vizitezi, contacteaza-ma! Mersi

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
Acum 4 ore, bmc8888 a spus:

Strada Zaharia Stancu 

Asta ar fi unde? 🤔 Unde m-ai ''trimis"? 😂😂😂 in Coresi? 😂🤦🏻‍♀️

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov

Buna frumosilor! Inainte sa fac prezenta as vrea sa lamuresc si eu 2chestii care mi s-au intamplat ieri si cu care nu sunt de acord deloc. Prima: clientii care isi fac programare si nu o respecta (din diverse motive,nu conteaza), macar sa dea un mesaj sa anuleze ca pe viitor sa nu se intrebe de ce nu ii mai primesc. Nu sunt absurda, nu vreau explicatii/scuze, dar macar sa anuleze. Nu sa ma sune,cum s-a int ieri si sa imi zica ca a uitat,ca a fost prins cu treburi,ba mai mult, mai si mintea ca avea prog la 17:30, cu toate ca nu era adevarat, prog era la 16:30 iar cand i-am spus ca nu e frumos si ca nu se fac d-astea, mi-a rasp f degajat ca si-a incercat-o si el, poate merge. 🤦🏻‍♀️ Nu sunt nici proasta si nu am nici nu am alzheimer. Iar cand e vb de a respecta programarile,niciodata,dar niciodata nu am fost neserioasa. Iar a doua chestie; niciodata (indiferent de motiv), sa nu mai veniti direct la usa! Ieri, un client care sustinea ca nu mai are nr meu si a avut indrazneala sa imi vina direct la usa. Depasise cu mult prog meu de munca (care se incheie la ora 20:00), insistand in fata usii ca el vrea sa intre. Bineinteles,eu imbracata in pijamale (caci in timpul meu liber imi permit sa stau cum vreau), explicandu-i ca nu se poate si ca nu accept asa ceva (sa se vina pe la usa), el tot insista sa intre. Va rog din suflet, haideti sa fim oameni. Nu cred ca cer imposibilul! Pupicei si o zi superba! 🥰😘❤️

  • Like 7
  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 3 ore, Nkl90 a spus:

Buna frumosilor! Inainte sa fac prezenta as vrea sa lamuresc si eu 2chestii care mi s-au intamplat ieri si cu care nu sunt de acord deloc. Prima: clientii care isi fac programare si nu o respecta (din diverse motive,nu conteaza), macar sa dea un mesaj sa anuleze ca pe viitor sa nu se intrebe de ce nu ii mai primesc. Nu sunt absurda, nu vreau explicatii/scuze, dar macar sa anuleze. Nu sa ma sune,cum s-a int ieri si sa imi zica ca a uitat,ca a fost prins cu treburi,ba mai mult, mai si mintea ca avea prog la 17:30, cu toate ca nu era adevarat, prog era la 16:30 iar cand i-am spus ca nu e frumos si ca nu se fac d-astea, mi-a rasp f degajat ca si-a incercat-o si el, poate merge. 🤦🏻‍♀️ Nu sunt nici proasta si nu am nici nu am alzheimer. Iar cand e vb de a respecta programarile,niciodata,dar niciodata nu am fost neserioasa. Iar a doua chestie; niciodata (indiferent de motiv), sa nu mai veniti direct la usa! Ieri, un client care sustinea ca nu mai are nr meu si a avut indrazneala sa imi vina direct la usa. Depasise cu mult prog meu de munca (care se incheie la ora 20:00), insistand in fata usii ca el vrea sa intre. Bineinteles,eu imbracata in pijamale (caci in timpul meu liber imi permit sa stau cum vreau), explicandu-i ca nu se poate si ca nu accept asa ceva (sa se vina pe la usa), el tot insista sa intre. Va rog din suflet, haideti sa fim oameni. Nu cred ca cer imposibilul! Pupicei si o zi superba! 🥰😘❤️

Multi idioti sunt .....  nesanatosi la cap probabil. Zi frumoasa si tie simo 😘🤗

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
Acum 15 ore, bmc8888 a spus:

Bună Simona,  mâine lucrezi?

Bunaaa! Da, lucrez si astazi!!!! Cu ocazia asta fac si prezenta! Pupicei 🥰😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov

Bunaaa! De astazi am o coleguta noua, este prima data in Bv. 🥰 Sper sa o intampinati cu caldura si sa va bucurati de compania ei! 🫣❤️ Ralu o cheama,va aprea curand si pe forum! Pupicei si o zi faina!

BADF1719-91B1-48D7-8C3E-B8D220EF7D1C.jpeg

  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
Acum 9 minute, damian88 a spus:

A plecat karla? 😘😘😘

De apr 2sapt. E in vacanta,va revenii si Karla din Septembrie! ❤️

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator JamesHunt
Reputație: 0

Am ajuns azi la Simona și bine am făcut.  Programare destul de lejera și respectata.  Locația o știu de muuuult timp.  După ce am socializat puțin, am mers la duș și...ce a urmat mi-a plăcut maxim.  Notele nu își mai au rostul pentru ca Simona e ce trebuie. Pe mine unul m-a cucerit.  

Pe final,  as vrea sa urez minusarului de la Sibiu sa pățească fix ce a pățit pacientul dr Ciomu. 

Link spre comentariu

  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
1 oră în urmă, iuliuscezare a spus:

Eu nu m-am referit la poze cu Simona,  am specificat clar poze cu noua colegă. 

Buna!!! De azi o gasiti si pe Ralu❤️. Doar ce si-a deschis un topic, iar publicitatea si-o face ea singura,eu doar am anuntat ca am o colega noua! Zi frumoasa!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...