Sari la conținut

Simona ❤️❤️❤️ 0746720759


Postări Recomandate

  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
La 02.02.2021 la 11:15, Nkl90 a spus:

Stiu ca in viata de zi cu zi este greu sa multumesti pe toata lumea si sa te ridici la asteptarile fiecaruia, tocmai de aceea sper ca in limita bunul simt sa evitam neplacerile si sa ne respectam reciproc intimitatea. Matura,miniona dulce si pasionala, fara graba si cu experienta in domeniu!!!! Daca esti satul de poze false, promisiuni si fete grabite,alaturi de mine aceste temeri dispar!!! Poze reale 100%. Te astept in compania mea sa dam frau liber celor mai arzatoare fantezii ale tale! Ofer si cer discretie! P.S: imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii. Tel:0732949276. Tarife: 100lei/fin sau 200lei/ora.  Profilul meu pe Publi24.ro

Hello!!! ❤️ Ieri am tras "chiulul" si nu am putut onora pe cei care ai vrut sa ma viziteze, sper sa nu fiti suparati. 🙈 Astazi lucrez,acelasi program de zi cu Zi. 🤗 Va pupacesc! 💋 O zi frumoasa de duminica va doresc!!! 🙏🏼😇

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 8 minute, Nkl90 a spus:

Hello!!! ❤️ Ieri am tras "chiulul" si nu am putut onora pe cei care ai vrut sa ma viziteze, sper sa nu fiti suparati. 🙈 Astazi lucrez,acelasi program de zi cu Zi. 🤗 Va pupacesc! 💋 O zi frumoasa de duminica va doresc!!! 🙏🏼😇

Pentru că ai chiulit, o sa iei bătaie la funduleț😏😏

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
Acum 8 ore, extraterestru78 a spus:

Pentru că ai chiulit, o sa iei bătaie la funduleț😏😏

🐣 imi merit soarta! 🤷🏻‍♀️ daca asta e pedeapsa pe care o merit, accept! 😬 pupicei 💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
Acum 1 oră, iuliuscezare a spus:

Te-am sunat astăzi de câteva ori dar nu ai răspuns.....

Bunaaa!!! ❤️ Iarta-ma, dar cum ieri am fost absenta, astazi am incercat sa onorez prog deja facut si pur si simplu nu am avut timp sa rasp la tel (fiind numai ocupata) 😞. Imi poti lasa un msj mentionand ca am vb pe forum si voi incerca sa fac in asa fel incat sa ai prioritate la urmatoarea programare. 🐣🤗 Multumesc pt intelegere!!! 🙏🏼 pupicei 💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
Acum 15 ore, iuliuscezare a spus:

Te-am sunat astăzi de câteva ori dar nu ai răspuns.....

Dragul meu! Nu rasp la mesajele primite pe tel, iar programul meu incepe dupa ora 12:00. Nu fac exceptii! Multumesc!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
La 07.02.2021 la 11:45, Nkl90 a spus:

Hello!!! ❤️ Ieri am tras "chiulul" si nu am putut onora pe cei care ai vrut sa ma viziteze, sper sa nu fiti suparati. 🙈 Astazi lucrez,acelasi program de zi cu Zi. 🤗 Va pupacesc! 💋 O zi frumoasa de duminica va doresc!!! 🙏🏼😇

Hello! 🤗 Fac "prezenta" si astazi!!! 🙈P.s- tin sa mentionez ca voi fi in Brasov pana vineri, dar voi revenii de sapt cealalta (luni). 😉 Pupicei 💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
Acum 22 ore, Nkl90 a spus:

Hello! 🤗 Fac "prezenta" si astazi!!! 🙈P.s- tin sa mentionez ca voi fi in Brasov pana vineri, dar voi revenii de sapt cealalta (luni). 😉 Pupicei 💋

Buna frumosilor!!! 🤗 Am zis sa fac prezenta si pe ziua de azi! 😬 o zi productiva si frumoasa va doresc!!! 💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
La 05.02.2021 la 12:11, Nkl90 a spus:

🙈🙈🙈 Dragul meu, in primul rand vreau sa iti multumesc pt frumoasa recomandare ❤️❤️❤️❤️ iti multumesc si pt vizita, pt faptul ca NU ai ramas cu un gust amar si ca am fost la inaltimea asteptarilor tale! 💋❤️😘 Te pupacesc dulce, dulce 💋

Hello guys! 🤗 Din motive pers astazi mi-am inceput prog mai tarziu. Multumesc pt intelegere!!! 😘 pupicei 💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
Acum 20 ore, erasmus30 a spus:

Nu prea raspunzi la telefon si nici la mesaje...Inteleg ca poate nu raspunzi la un mesaj timp de 10-15 min,dar nici dupa un alt mesaj nu ai raspuns...

Buna si tie!!!💋 Exact cum am mai spus,nu rasp la mesaje pt ca ele sunt redirectionate catre un alt nr de tel care mi-a fost furat de carte un client. Iar la telefon rasp in fct de disponibilitate. Imi pare rau ca nu ne-am sincronizat pana acum. 🙏🏼 Pupicei

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov

Bunaaaaa!!!! 🤗 Disponibila!!! P.s- imi cer scuze celor carora nu v-am putut rasp la tel. Avand programari si fiind ocupata, Imi este f dificil sa le gestionez pe toate simultan!!! 😞 Pupicei 💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
Acum 22 ore, razvan25 a spus:

buna Simona, in weekend te gasim la "birou" ?

Buna Razvan 🤗 Weekend-ul asta da, voi fi la Brasov! 🥰 Pupicei 💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Va salut domnilor. Mi.am făcut curaj si am lasat si eu prima recenzie aici domnișoarei,  am si alte recenzii la alte fete din BV si va urma usor usor sa ma acomodez cu site.ul..

Sunat la domnisoara,  răspuns imediat, mi.a vorbit foarte frumos si asta ma si atras la ea, programat cu 20, 30 min înainte, am avut noroc ca era libera, mi.a spus ca lucrează doar pe bază de programari. Ajuns la locatia cu pricina ma așteptat in tocuri cu un budy negru pe ea, vorbește foarte mult si e pro client daca sti ce sa discuți cu ea.. 

Locatie: 10 curata, undeva pe zizinului, ap cu 2 camere 

   Baia: 10 la fel, curata, geluri de dus, 2 prosoape mari, curate  

   Aspect: 9 - machiata simpatic, frumusica si la fata,buze subțirele( dar nu le oferă) :-)), sânii maricei dar putini cam lăsați, piele fină , fundul futabil ( pacat ca nu il pune la bataie ) undeva la 1.60 

    ON: 8 -  o suge bine, adânc cat se poate, umed, cu lins pe sateliți daca igiena e ok 

NP: 9 - fata sa udat singură cu oleaca de ajutor din partea mea, igiena ei este ok,fara miros si alte nebunii, nu a folosit lubrifiant,poziția mama iedului la marginea patului  

GFE: 9 mângâieri, pupici pe corp, a stat mereu cu mana pe mine sa ma simtă :-))
    FK: nu prestează, 

Este fata din poze. Desii am zis ca stau o oră,  telefonul imi vibra in continuu si a trebuit sa fug dupa prima tragere. I.am explicat,  nu s.a supărat,  dar i.am promis ca ma voi reîntoarce pt a sta si ora aceea promisa de catre mine.Nota de plata este 100/200 !! 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...