Sari la conținut

Simona ❤️❤️❤️ 0746720759


Postări Recomandate

  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
1 oră în urmă, ghost30 a spus:

Am încercat si eu sa o vizitez pe domnisoara....da na iesit treaba..🤔

Am sunat-o , a raspuns o voce placuta, am cazut de acord ca ne vedem in 20 de minute si cand am ajuns la adresa nu a mai raspuns la telefon....

Mersi Simona ca mai facut sa tranversez brasov asa aiurea....

Dragul meu, imi pare rau pt neplaceri, este prima data cand cineva se "vaita" ca nu mi-am respectat prog. Nu sunt genul, tin foarte tare la programari, probabil decalare intre programarile facute de clienti, iar in sit asta, nu imi permit sa dau clientul afara. Imi pare rau inca o data!!! 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în Simona ❤️❤️❤️ 0732949276
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
Acum 1 oră, ghost30 a spus:

Arati foarte bine in poze, vroiam sa te vad si in realitate daca nu sa putut asta e

Spor la bani.

Regret enorm de mult! 🥺🥺 Si imi pare ff rau pt neplacere!!! 🙏🏼 Candva ma voi revansa! Promit!!! Pupicei si inca o data regret ca ti-am cauzat neplaceri. 🙏🏼😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
Acum 4 ore, matei36 a spus:

Mai esti disponibila? 

Buna!!!🥰 Da, lucrezi zilnic 12:00-20:00. Imi este foarte greu sa rasp la mesajele de pe forum in timp util! 😞 Incercand sa fac fata telefoanelor, clientilor, programarilor, msj pe publi24. Imi cer scuze pt super-intarziere!!! 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

  • Like 1
Link spre comentariu
La 30.03.2021 la 19:53, Nkl90 a spus:

Dragul meu, imi pare rau pt neplaceri, este prima data cand cineva se "vaita" ca nu mi-am respectat prog. Nu sunt genul, tin foarte tare la programari, probabil decalare intre programarile facute de clienti, iar in sit asta, nu imi permit sa dau clientul afara. Imi pare rau inca o data!!! 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 

Am patit si eu ca cel in cauza acum ceva timp... Daca ai decalari intre programari, nu mai face alte programari... Si da. Poti da clientul afara daca face programare de la 13 la 14 si vine la 13:50...la ora 14 afara... 

Sunt dezamagit, dar observ ca nu sunt singurul, lipsa de profesionalism, Simona... 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
1 oră în urmă, dariuscoc69 a spus:

Am patit si eu ca cel in cauza acum ceva timp... Daca ai decalari intre programari, nu mai face alte programari... Si da. Poti da clientul afara daca face programare de la 13 la 14 si vine la 13:50...la ora 14 afara... 

Sunt dezamagit, dar observ ca nu sunt singurul, lipsa de profesionalism, Simona... 

Imi pare rau dar eu am aceeasi problema ca voi. Satula de cei care nu isi respecta programarile, am incetat sa mai dau "vrabia din mana pe cioara de pe gard". Chiar imi pare rau dar eu sunt una singura, nu pot face fata tuturor. O zi frumoasa si imi pare rau inca o data!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...
  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...

N-ar strica daca ai schimba putin sistemul de programare. Lasi pauza intre ele, loc de erori si neseriosi, mai putine programari pe zi, d-astea. Mai bine 2 clienti multumiti decat 3 la nimereala si 2 pacaliti.
Ca in orice comert, iti asumi si pierderi, asta e. Nici in comertul on line nu stii mereu ca cei care ti-au comandat ceva chiar vor ridica comanda. 
Nu prea e corect ca numai noi sa iesim in pierdere. Zic si eu...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
Acum 1 oră, dariuscoc69 a spus:

As fi vrut sa vin si eu la tine zilele trecute... Dar de fiecare data cand sun... Nu te pot contacta, ca si cum ai avea telefonul inchis...

Dragul meu, eu am un program. Si l-am cam respectat. In afara programului, tel este intotdeauna inchis!!! Multumesc pt intelegere!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
Acum 12 minute, focussan a spus:

N-ar strica daca ai schimba putin sistemul de programare. Lasi pauza intre ele, loc de erori si neseriosi, mai putine programari pe zi, d-astea. Mai bine 2 clienti multumiti decat 3 la nimereala si 2 pacaliti.
Ca in orice comert, iti asumi si pierderi, asta e. Nici in comertul on line nu stii mereu ca cei care ti-au comandat ceva chiar vor ridica comanda. 
Nu prea e corect ca numai noi sa iesim in pierdere. Zic si eu...

Dragul meu, eu nu fac prog de la o ora la alta tocmai pt a evita decalarile. Mereu cu 20min inainte. Fiecare are dreptatea lui pt ca fiecare iei aseaza lucrurile in fct de necesitatile lui. Multumesc pt sfat si intelegere!!! 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

  • Like 1
Link spre comentariu
La 06.04.2021 la 14:23, Nkl90 a spus:

Imi pare rau dar eu am aceeasi problema ca voi. Satula de cei care nu isi respecta programarile, am incetat sa mai dau "vrabia din mana pe cioara de pe gard". Chiar imi pare rau dar eu sunt una singura, nu pot face fata tuturor. O zi frumoasa si imi pare rau inca o data!!!

Ok deci. Sa înțeleg ca daca te sun si sunt la usa ta si tu in 10 min ai programare ma primesti pe mine. Ca doar " nu dai vrabia din mana pentru cioara de pe gard". Nu? Sa va tot faceti programari la fata baieti 😎 sa vina o "vrabie" sa va strice programarea

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
La 10.04.2021 la 23:04, dariuscoc69 a spus:

Ok deci. Sa înțeleg ca daca te sun si sunt la usa ta si tu in 10 min ai programare ma primesti pe mine. Ca doar " nu dai vrabia din mana pentru cioara de pe gard". Nu? Sa va tot faceti programari la fata baieti 😎 sa vina o "vrabie" sa va strice programarea

Era vb de timpul petrecut cu clientul care este deja cu mine (cel care ar vrea sa prelungeasca timpul)daaarrr...Cred ca nu ai inteles ideea, dar este ok. Te scuz de data asta, iar next time vino intai sa ma cunosti pers... si nu mai sariti voi, samaritenii cu vb ca e usor sa arati cu degetul. Oricum nu am cum sa fiu pe placul tuturor si invers. Bafta!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
Acum 6 minute, Bolidu20 a spus:

Buna dimineata,esti in BRAȘOV ?

Buna dimi!!! 🥰 Astazi ajung la Bv , dupa-amiaza!!! 🙈 Pupicei

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0746720759
  • Oras:Brasov
1 oră în urmă, extraterestru78 a spus:

0732949276 Numarul asta mai este valabil, ca daca da , atunci sa il trecem in titlu..

Multumesc!!! 🙏🏼❤️🙏🏼

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...