Sari la conținut

Bună simpaticilor.


Postări Recomandate

Vizitator remusgb
Reputație: 0

Sincer as vrea sa scriu ceva rău de Cosmina dar nu am ce.

La telefon o voce plăcută care m-a impresionat plăcut. 

Acțiune e aici e mai complicat de frumos.

După ce o mai vizitez odată va scriu mai multe.

Nu știu cât mai stă unde mai stă dar eu o să o caut.

Mulțumesc pt tot Cosmina

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 8 ore, remusgb a spus:

Sincer as vrea sa scriu ceva rău de Cosmina dar nu am ce.

La telefon o voce plăcută care m-a impresionat plăcut. 

Acțiune e aici e mai complicat de frumos.

După ce o mai vizitez odată va scriu mai multe.

Nu știu cât mai stă unde mai stă dar eu o să o caut.

Mulțumesc pt tot Cosmina

Pupici și ne auzim când vrei. Seara frumoasa 😘😘. App chiar am ras mult cu tine. 

Link spre comentariu
  • Oras:In spatele tau
  • Oras:In spatele tau

Salut tuturor este pentru prima oara cand fac o recenzie mai detaliata, sper sa fie ok! 

Am fost acum cateva zile la Cosmina , am facut programare telefonică si confirmat cu o ora inainte , respectată de ambele părți. 

Am ajuns in locatie undeva pe G. BARITIU in Hunedoara, locatie foarte curata cu o gazda foarte primitoare tin sa menționez ca Cosmina arata ca in poze si este o femeie foarte frumoasă cu forme frumoase.

O femeie foarte curată si primitoare.

Cosmina arata si se comporta ca o fosta colega de liceu cu care iti e dor sa stai la o tigare de povesti si pe care voiai sa o futi la banchet dar nu s-a putut

 

Dupa ce am socilizat vreo 10.minute la o tigare am inceput dezmatul apoi dupa finalizare din nou tigare si conversatie nu m-am simtit deloc grabit. 

 

Acum sa revenim cu notele: 

Aspect 10/10 slabuță, sani mici dar foarte jucausi, fund bombat numa bun de impins si strans de el, epilata frumos fara bubite sau ceva, piele fina si bronzata

Oral NP 9/10 deep, priviri vorbit cu tine si nu foloseste mana

NORMAL P 10/10 schimbat 4 pozitii, nimic de reprosat se comporta cu tine foarte frumos si te indeamna sa o futi cum vrei tu

 Experienta finala 11/10

Locatie 10 ( pat mare, la baie nu am fost pentru ca am facut acasa) 

Preturi 150 f/ 300h 

Ps: Cosmina iti mulțumesc mult pentru timpul acordat a fost o experiență extraordinară si mersi de complimente, ai grija de tine si sa fi cuminte 🙈  

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 20 minute, cucubau86 a spus:

Buna Cosmina 🙃 

Bine ai (re)venit 😘 Ne poți da o lista de servicii/pret si desigur modalitațile de contact?

Pupici 💋

Bună. 0733591397 acesta este numărul de telefon, ma poți suna sau contacta pe whatsapp in cazul in care nu răspund. Iar preturile și restul detaliilor, telefonic, cum am spus și mai sus, e cel mai ok 😘😘

Link spre comentariu
Vizitator remusgb
Reputație: 0
Acum 5 ore, cosmina23 a spus:

Bună. 0733591397 acesta este numărul de telefon, ma poți suna sau contacta pe whatsapp in cazul in care nu răspund. Iar preturile și restul detaliilor, telefonic, cum am spus și mai sus, e cel mai ok 😘😘

Cu tine totul e OK bine ai revenit.

Link spre comentariu
  • Oras:Unde este nevoie.......
  • Oras:Unde este nevoie.......

Am vizitat si eu titulara topicului

Vorbit prin whatapp respectat progamarea nota 10

Locatie bloc turn de paste drum de MC,pat mare baie cu detoate nota 10

Cosmina frumoasa si la corp si la fata,o fata ok nota 10

Actiunea

Am inceput eu sa ma inftupt din si cu fructele ei😁,curata,epilata,mirosea frumos. Nota 10

NP cu deep si sloppy fix cum am povestit cu ea ca imi place🤩 ,notta 10

NP pus prezervativu cu gurita 😍,2 pozitii amandoua in LOT di am fost tradat in prezervativ,nu am fact FK,as fost salutary pe corp NOTA 10

Halat 150

De recomandat da

De revenue da

O experimental frumoasa cu o fata pe masura

NOTA 10

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 ore, Toyyy a spus:

Am vizitat si eu titulara topicului

Vorbit prin whatapp respectat progamarea nota 10

Locatie bloc turn de paste drum de MC,pat mare baie cu detoate nota 10

Cosmina frumoasa si la corp si la fata,o fata ok nota 10

Actiunea

Am inceput eu sa ma inftupt din si cu fructele ei😁,curata,epilata,mirosea frumos. Nota 10

NP cu deep si sloppy fix cum am povestit cu ea ca imi place🤩 ,notta 10

NP pus prezervativu cu gurita 😍,2 pozitii amandoua in LOT di am fost tradat in prezervativ,nu am fact FK,as fost salutary pe corp NOTA 10

Halat 150

De recomandat da

De revenue da

O experimental frumoasa cu o fata pe masura

NOTA 10

 

 

Mulțumesc frumos. Te reaștept cu drag. Seara frumoasa 😘

Link spre comentariu
  • Oras:alba
  • Oras:alba

Salutare tuturor 🙃 

Am am ajuns si eu ieri pe la domnisoara Cosmina si pot sa zic ca a fost o vizita reusita 🤭 Data trecuta când a mai fost prin oraș, pana m-am decis eu, deja plecase...asa ca acum, când am văzut ca a revenit, mi-am făcut programare din timp sa nu o mai pierd 🤗

E păcat ca nu are foarte multe recenzii, ca sigur de activitate nu duce lipsa. Cred ca mai multe recenzii am lăsat noi cei de pe HD decat TM si AB la un loc. 

I-am trimis mesaj pe whatsapp unde am stabilit detaliile si totul a decurs foarte ușor. Am înțeles ca nu prea e adepta programărilor, deoarece nu se respecta 🙁 Probabil depinde și de la caz la caz 👍

Adresa e undeva în zona gării. Ne-am auzit la telefon pt nr de la interfon, urc la apartament/garsoniera iar de partea cealaltă a ușii, ma astepta o blondina dulce🥰 E tipa din poze fara doar si poate, atata ca lipsesc tatuajele care probabil le-a făcut dupa...sau e foarte buna la photoshop😋 Glumesc, e reala, mergeți liniștiți mai ales dacă va plac fetele subțirele😉 

Locația merita 10 deoarece era curatenie, pat mare, muzica în surdina, baie cu cele necesare, prosop personal și desigur caldura din belșug ca pt zilele astea răcoroase de aprilie. 

Stam la o poveste, socializam si noi ca de prima întâlnire... apoi merg la dus pt igienizare si ma întorc la domnisora. Ma astepta goala în pat unde am vazut-o în toată splendoarea ei, e frumoasa și arata bine, proporțiile sunt 👌 Începem cu un ON unde are tehnica ei aparte, se joaca cu limbuta incontinuu si iti arunca priviri. Nota 10 ❤

La normal începem cu prezervativul pus cu gurita iar treaba asta e chiar de efect 😍 Prima oara ea deasupra, unde din nou are mișcările ei aparte, nu ma pricep la o descriere exacta, dar cand o sa o vizitați o sa va dați seama si singuri de ce am vrut sa zic. Pe la spate am avut parte de o priveliște minunata și un fundulet mic și obraznic. Pt partea de incheiere, am cerut sa trec eu deasupra iar avand în vedere ca intreaga acțiune a fost presărată inclusiv cu FK nu am mai rezistat prea mult😁 Pana data viitoare, nota 10(dar cu minus, nu plus) ca n-am apucat sa gust pasarika 🥲 

La final am mai stat de vorba, în mod sigur am depășit timpul si nu am fost deloc grabit. Nota 10 pt GFE, e o tipa joviala si plus de asta are niste buze perfecte pt sarutat 😘 

Amenda a fost 150 lei pt 30 min, adică o finalizare. De recomandat, o recomand cu drag pt ca e fata de calitate. De revenit, cu siguranță și alta data pt ca mai am ceva serviciu extra de încercat 😇 

 

Te-am pupat Cosmina 💋

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Acum 11 minute, gherd24 a spus:

Merita fata din plin ar trebui trecuta la top 

Ai dreptate,am vizitato şi eu de vreo două ori,superbă fata,servici de calitate,are o atitudine de nota 10+

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 09.04.2021 la 14:54, cucubau86 a spus:

Salutare tuturor 🙃 

Am am ajuns si eu ieri pe la domnisoara Cosmina si pot sa zic ca a fost o vizita reusita 🤭 Data trecuta când a mai fost prin oraș, pana m-am decis eu, deja plecase...asa ca acum, când am văzut ca a revenit, mi-am făcut programare din timp sa nu o mai pierd 🤗

E păcat ca nu are foarte multe recenzii, ca sigur de activitate nu duce lipsa. Cred ca mai multe recenzii am lăsat noi cei de pe HD decat TM si AB la un loc. 

I-am trimis mesaj pe whatsapp unde am stabilit detaliile si totul a decurs foarte ușor. Am înțeles ca nu prea e adepta programărilor, deoarece nu se respecta 🙁 Probabil depinde și de la caz la caz 👍

Adresa e undeva în zona gării. Ne-am auzit la telefon pt nr de la interfon, urc la apartament/garsoniera iar de partea cealaltă a ușii, ma astepta o blondina dulce🥰 E tipa din poze fara doar si poate, atata ca lipsesc tatuajele care probabil le-a făcut dupa...sau e foarte buna la photoshop😋 Glumesc, e reala, mergeți liniștiți mai ales dacă va plac fetele subțirele😉 

Locația merita 10 deoarece era curatenie, pat mare, muzica în surdina, baie cu cele necesare, prosop personal și desigur caldura din belșug ca pt zilele astea răcoroase de aprilie. 

Stam la o poveste, socializam si noi ca de prima întâlnire... apoi merg la dus pt igienizare si ma întorc la domnisora. Ma astepta goala în pat unde am vazut-o în toată splendoarea ei, e frumoasa și arata bine, proporțiile sunt 👌 Începem cu un ON unde are tehnica ei aparte, se joaca cu limbuta incontinuu si iti arunca priviri. Nota 10 ❤

La normal începem cu prezervativul pus cu gurita iar treaba asta e chiar de efect 😍 Prima oara ea deasupra, unde din nou are mișcările ei aparte, nu ma pricep la o descriere exacta, dar cand o sa o vizitați o sa va dați seama si singuri de ce am vrut sa zic. Pe la spate am avut parte de o priveliște minunata și un fundulet mic și obraznic. Pt partea de incheiere, am cerut sa trec eu deasupra iar avand în vedere ca intreaga acțiune a fost presărată inclusiv cu FK nu am mai rezistat prea mult😁 Pana data viitoare, nota 10(dar cu minus, nu plus) ca n-am apucat sa gust pasarika 🥲 

La final am mai stat de vorba, în mod sigur am depășit timpul si nu am fost deloc grabit. Nota 10 pt GFE, e o tipa joviala si plus de asta are niste buze perfecte pt sarutat 😘 

Amenda a fost 150 lei pt 30 min, adică o finalizare. De recomandat, o recomand cu drag pt ca e fata de calitate. De revenit, cu siguranță și alta data pt ca mai am ceva serviciu extra de încercat 😇 

 

Te-am pupat Cosmina 💋

Mulțumesc pentru recenzie. Te pup și te rastele cu drag 😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...