Sari la conținut

Larisa🔥0768513997


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 8 ore, lari48970 a spus:

Bună! Sunt Larisa, am 19 ani și sunt nouă în orașul tău!

Sex (doar protejat)

Oral (protejat/neprotejat în funcție de igienă)

1 număr - 150 lei

O oră - 250 lei

Mai multe detalii și poze pe Whatsapp: 0768513997

Disponibilă la orice oră, vă aștept cu drag 💋

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 14 ore, lari48970 a spus:

Bună! Sunt Larisa, am 19 ani și sunt nouă în orașul tău!

Sex (doar protejat)

Oral (protejat/neprotejat în funcție de igienă)

1 număr - 150 lei

O oră - 250 lei

Mai multe detalii și poze pe Whatsapp: 0768513997

Bună dimineața, dragii mei! Astăzi sunt matinalăăăă și vă aștept să treceți pe la mine, să ne începem dimineață frumos 🔥💋

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Tocmai ce am venit de la Larisa. Am fost putin sceptic pentru ca nu avea nici o recenzie, dar a meritat.

Locatia, cam nasoala, ascunsa, cam greu de gasit. Dar mergi o data la ea si retii😅

M-a primit foarte zambitoare si cu chef de vorba. Foarte amabila si prietenoasa. Apartamentul este mare si curat, baia curata.  Am fost servit cu apa si suc,apreciez asta.

Semana cu fata din poze, dar este micuta de inaltime iar fundul este mai mic dacat pare in poze, dar sani frumosi.

A inceput cu un O.N foarte bun, adanc si cu atentie la locurile adeciente. Un oral de 10, parerea mea.

Am continuat cu N.P destul de bun, de un 8.5 as zice. Si-a dat interesul, a gemut si a acceptat toate pretentiile mele. 

Parerea mea este ca merita vizitata. Eu unul o sa ma intorc.

Un mic minus, oral a fost cat de adanc a putut, dar nu si N.P ul, a ezitat sa o i-a pe toata🙂

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 23 ore, dlgeo69 a spus:

Larisa, poti sa verifici alte anunturi, ca sa vezi cam cum se posteaza te rugam si sa incerci sa postezi serviciile si sa incarci cateva poze..

Bună! Pentru poze, lăsați-mi mesaj pe Whatsapp. Cât despre servicii, acestea sunt :

 - sex normal protejat

-oral protejat/neprotejat în funcție  de igienă

-finalizare facială, corporală sau în prezervativ 
- 69

- diferite poziții, fantezii

-masaj de relaxare 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 21 ore, ralex07 a spus:

Tocmai ce am venit de la Larisa. Am fost putin sceptic pentru ca nu avea nici o recenzie, dar a meritat.

Locatia, cam nasoala, ascunsa, cam greu de gasit. Dar mergi o data la ea si retii😅

M-a primit foarte zambitoare si cu chef de vorba. Foarte amabila si prietenoasa. Apartamentul este mare si curat, baia curata.  Am fost servit cu apa si suc,apreciez asta.

Semana cu fata din poze, dar este micuta de inaltime iar fundul este mai mic dacat pare in poze, dar sani frumosi.

A inceput cu un O.N foarte bun, adanc si cu atentie la locurile adeciente. Un oral de 10, parerea mea.

Am continuat cu N.P destul de bun, de un 8.5 as zice. Si-a dat interesul, a gemut si a acceptat toate pretentiile mele. 

Parerea mea este ca merita vizitata. Eu unul o sa ma intorc.

Un mic minus, oral a fost cat de adanc a putut, dar nu si N.P ul, a ezitat sa o i-a pe toata🙂

Bună, dragul meu! Iți mulțumesc pentru recenzie și te mai aștept cu drag! 💋

***Despre locație, vă pot spune ca mă aflu în zona Coresi Mall

Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0
Acum 1 oră, lari48970 a spus:

Bună! Sper că v-ați simțit bine în aceste zile, în compania mea. Momentan mi-am încheiat activitatea în Brașov, dar o să revin curând!❤

te mai asteptam cu drag la noi 😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...