Sari la conținut

LAURA. XXX 0754390999


Vizitator laura4you

Postări Recomandate

Vizitator laura4u
Reputație: 0
La 10.04.2021 la 18:07, subtoc a spus:

Asta stapana? Stapanele nu sug pula,e doar o centurista bagaboanta!

Tu pe 3 decembrie ai venit la mine și ai vrut dominare in cuplu și ai fost foarte mulțumit și satisfăcut.Tot eu sunt,ce să înțeleg din postările tale acum? Ideal ar fi sa nu bag in seama chestiile de genul 

 

Link spre comentariu
Vizitator subtoc
Reputație: 0
Acum 21 ore, laura4u a spus:

Tu pe 3 decembrie ai venit la mine și ai vrut dominare in cuplu și ai fost foarte mulțumit și satisfăcut.Tot eu sunt,ce să înțeleg din postările tale acum? Ideal ar fi sa nu bag in seama chestiile de genul 

 

Nu le baga in seama baga-le in pizda🤣🤣

Link spre comentariu
Acum 23 ore, laura4u a spus:

Tu pe 3 decembrie ai venit la mine și ai vrut dominare in cuplu și ai fost foarte mulțumit și satisfăcut.Tot eu sunt,ce să înțeleg din postările tale acum? Ideal ar fi sa nu bag in seama chestiile de genul 

 

A fost ascultator ? 😄

Link spre comentariu
Vizitator laura4u
Reputație: 0
La 07.04.2021 la 19:18, laura4u a spus:

Oral neprotejat cu fin orala sau pe corp 

Normal protejat 

Anal protejat(contra cost) 

Handjob 

Footfetish 

Footjob 

Penetrare cu strapon(eu sclavilor) 

Uro,scato activa 

Dominare soft/hard 

Tot ce vă mai doriți sau alte fantezii le discutăm la tel sau whatsapp 

300 de lei o ora dominare 

300 de lei o finalizare/30 de min 

500 de lei o ora/2 finalizări 

Locație Otopeni 

Vă aștept să vă îndeplinesc dorințele 💋💋💋

 

Link spre comentariu
Vizitator laura4u
Reputație: 0

Când eram împreună cu prostul meu (fostul soț) și ofeream servicii la cuplu,cu el în camera,de multe ori aveam rețineri,poate și voi..Nu vroia sa fac finalizare orala și nici anal..

Veniți acum,sunt singura și chiar daca ar vrea el,nu vreau eu sa ne mai împăcăm.Vreau sa sar în pula,sa tip de plăcere,sa simt cum mi se umple gura cu sperma,sa nu am rețineri! 

Vă aștept să mă futeți in toate găurile,cât vreți și în ce poziție vreți 🔞🔞🔞 

Link spre comentariu
Vizitator laura4u
Reputație: 0
Acum 16 ore, tony.antonyo12 a spus:

Eu vreau footjob si dupaia sa ma golesc la tine in gura

Te aștept și îți promit că o să ai parte de cel mai mișto footjob 

💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Draga stapana Laura😍...sarut piciorusele,pulpitele,bucutele si gauricile tale, perverse rau😈 sunt pozele si filmuletele din link-ul de mai sus; dar pune si cand faci dominare cu sclavii tai(apropo ai sclav personal ?)

Facesitting😋 combinat cu cunni/annilingus😛 si uro faci,nu cred ca am vazut in lista de meniu(facesit) ?

Link spre comentariu
Vizitator laura4u
Reputație: 0
Acum 5 minute, razvy1234 a spus:

Draga stapana Laura😍...sarut piciorusele,pulpitele,bucutele si gauricile tale, perverse rau😈 sunt pozele si filmuletele din link-ul de mai sus; dar pune si cand faci dominare cu sclavii tai(apropo ai sclav personal ?)

Facesitting😋 combinat cu cunni/annilingus😛 si uro faci,nu cred ca am vazut in lista de meniu(facesit) ?

Sigur că fac facesitting 😈 Filme sau poze cu sclavi nu am,deoarece toți sclavii care erau de acord sa fie filmați aveau pretenția să nu mai ofere tribut pt ședință de dominare.Asa că...Noo 😈

Fac facesitting,uro,scato activa,penetrari cu straponul(eu penetrez sclavii).Pt detalii WhatsApp pe Nr meu de tel.Imi place să fiu fututa dar sa și fut(cu straponul) 😁

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea
Acum 13 ore, laura4u a spus:

Sigur că fac facesitting 😈 Filme sau poze cu sclavi nu am,deoarece toți sclavii care erau de acord sa fie filmați aveau pretenția să nu mai ofere tribut pt ședință de dominare.Asa că...Noo 😈

Fac facesitting,uro,scato activa,penetrari cu straponul(eu penetrez sclavii).Pt detalii WhatsApp pe Nr meu de tel.Imi place să fiu fututa dar sa și fut(cu straponul) 😁

Sa inteleg ca daca sunt de acord sa fiu filmat in timpul sedintei de dominare pot sa am pretentia sa nu mai ofer tribut ?🤩

  • Confuz 1
Link spre comentariu

Vizitator sclav...
Reputație: 0
La 19.04.2021 la 22:46, laura4u a spus:

... Filme sau poze cu sclavi nu am,deoarece toți sclavii care erau de acord sa fie filmați aveau pretenția să nu mai ofere tribut pt ședință de dominare.Asa că...Noo 😈...

Pai... mai doamna... sa ma ierti... dar asa cum stii sa ceri bani pentru ceea ce faci, tot asa trebuie sa oferi si reduceri. Daca vreun barbat accepta sa pozeze pt tine, facandu-ti reclama, LOGIC CA TREBUIE SA II FACI REDUCERE LA CEVA! Poate nu gratis toata sedinta, dar macar scazi un milion, doua, ca doar pentru tine pozeaza.

In fine, nu esti singura care procedezi astfel. Inteleg, E FOAME DE BANI, BAIETI... E FOAME DE BANI... (cum zic versurile melodiei)😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...