Sari la conținut

LAURA. XXX 0754390999


Vizitator laura4you

Postări Recomandate

Vizitator laura4u
Reputație: 0

Vreau să mă cac pe pula ta,sclavule 💩

Să ți-o iei la laba așa,plina de căcat 

Vrei umilire? Te aștept să-mi bat joc de tine cum știu eu mai bine și cum îmi place 😈

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, laura4u a spus:

Vreau să mă cac pe pula ta,sclavule 💩

Să ți-o iei la laba așa,plina de căcat 

Vrei umilire? Te aștept să-mi bat joc de tine cum știu eu mai bine și cum îmi place 😈

Perfect 🥰

Link spre comentariu
Vizitator laura4u
Reputație: 0

Vino să-ți fac footjob,să mă joc cu pula ta intre tălpile mele până mi le umpli de sperma.Cu o condiție 😁 Tu faci mizerie,tu faci curat,cu limba 😈 

Link spre comentariu
Vizitator laura4u
Reputație: 0

 💩Am și partener pentru doritori.Daca vreți să mă futeți și el să privească,sa fie prostul vostru sau ce fantezii mai aveți..Pe mine să mă futeți și lui să-i umpleți gura cu sloboz..Vreți să-l încuiem în bucătărie și noi să ne futem 😂😂😂 Ii place sa lingă sperma de pe mine 😁 sau să-mi umpleți gura cu sperma și să mă sărut cu el 

Eu și prostănacul meu vă așteptăm la noi 🔞 

E cuminte și face ce-i spunem😁

Link spre comentariu
Vizitator laura4u
Reputație: 0

Ca sa nu pierdem timpul nici eu nici voi cu întrebări aberante,o ora cu tot ce vreți,cu mine și cu partenerul meu e 1000 de lei.

Cine-si permite..cine nu lăbuța😂

Link spre comentariu
Vizitator laura4u
Reputație: 0

😂😂😂 Vino sa vezi in direct.Eu nu plătesc ca sa pot sa postez poze și video 😁,dar daca asta e "politica" forumului...atunci să mă 💩 in ea de politică 😂.Oricum nu prea am vizitatori de pe acest forum.As fi postat poze și video,dar în nici un caz nu as plati să-mi fac nu știu ce cont,ca sa pot pune poze.

Futaciosilor le doresc un weekend plin de pizda și sclavilor un weekend plin de 💩💩💩

Link spre comentariu
Vizitator laura4u
Reputație: 0

Aștept sclavi care să mă lîngă in cur 😁 Sunt întrebată de sclavi ce îmi place cel mai mult.

Cel mai mult îmi place să mă cac pe pula voastră 

In al doilea rând ador sa privesc un sclav care și-o ia la laba până se stropește singur cu propria sperma 😁 

In al treilea rând îmi place să mă pis în gura voastră,sa va înecați cu jetul meu cald 😈 

 

Link spre comentariu
Vizitator laura4u
Reputație: 0

Un bărbat se duce la dentist.

Dentistul..

-Ai făcut 69 aseară !

Bărbatul..

-Nu se poate,m-am spălat pe dinți de 5 ori  aseară și de 5 ori dimineață,înainte să vin.Cum v-ați dat seama? 

Dentistul..

-Hahaha,vezi că ai căcat uscat pe frunte 😁

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...