Sari la conținut

LAURA. XXX 0754390999


Vizitator laura4you

Postări Recomandate

Vizitator laura4u
Reputație: 0
Acum 12 minute, ciombe a spus:

Distinsă Stăpână LAURA, am văzut că sunteți generoasă și permiteți sclavului să se masturbeze și să ejaculeze și să servească caviarul și șampania dvs! Cu tot respectul cuvenit, în afară de scato și uro, ce mai oferiți unui sclav experimentat care se supune total? Vă sărut picioarele cu respect și umilință! 

Calcat în picioare,cunilingus,anilingus,footfetish,pentrare cu strapon,pălmuire,scuipat...

Mi-a plăcut cum te-ai adresat.Mi-ar face plăcere să ma așez cu bucile pe nasul și pe gura ta!

Link spre comentariu
Acum 21 minute, laura4u a spus:

Calcat în picioare,cunilingus,anilingus,footfetish,pentrare cu strapon,pălmuire,scuipat...

Mi-a plăcut cum te-ai adresat.Mi-ar face plăcere să ma așez cu bucile pe nasul și pe gura ta!

Distinsă Stăpână LAURA vă mulțumesc cu supunere și umilință pt apreciere, dar e ceva normal în relația cu o Stăpînă ca dvs, din partea sclavului doar respect deosebit, supunere deplină și bineînțeles tributul cuvenit Stăpînei! 

  Apreciez foarte mult sinceritatea Dvs, prin faptul că nu ați înșiruit o mulțime de proceduri BDSM, ci doar ce faceți și vă face plăcere! Întotdeauna plăcerea Stăpînei contează pt un sclav autentic! Cu respect deosebit, supunere deplină și umilință, cu permisiunea dvs, în genunchi, vă sărut PICIOARELE, Distinsă STĂPÎNĂ LAURA! 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 16 minute, laura4u a spus:

Dominare soft 300 lei o ora 

Dominare hard 400 de lei o ora 

 

 

Distinsă STĂPÎNĂ LAURA, DEACORD, tributul nu se negociază, prefer hard, mai multe ore, cum aveți dispoziție Dvs! Sper să devin unul din sclavii Dvs preferați, de ce nu chiar sclav personal sau chiar prostul Dvs! 

Cu respect supunere și umilință vă sărut picioarele Distinsă STĂPÎNĂ LAURA! 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator laura4u
Reputație: 0
1 oră în urmă, ciombe a spus:

Distinsă Stăpână LAURA vă mulțumesc cu supunere și umilință pt apreciere, dar e ceva normal în relația cu o Stăpînă ca dvs, din partea sclavului doar respect deosebit, supunere deplină și bineînțeles tributul cuvenit Stăpînei! 

  Apreciez foarte mult sinceritatea Dvs, prin faptul că nu ați înșiruit o mulțime de proceduri BDSM, ci doar ce faceți și vă face plăcere! Întotdeauna plăcerea Stăpînei contează pt un sclav autentic! Cu respect deosebit, supunere deplină și umilință, cu permisiunea dvs, în genunchi, vă sărut PICIOARELE, Distinsă STĂPÎNĂ LAURA! 

Da,fac ce-mi place 😁 Vino și supune-te,linge-ma in pizda,excita-ma,o sa te strâng de coaie,când sunt excitata nu mai țin cont de nimic.Ador sa vad un sclav excitat,să-i văd pula tare,în erecție,să mă implore să-l las să și-o frece,să mă implore să-i permit sa ejaculeze 😈

Link spre comentariu
Vizitator laura4u
Reputație: 0
Acum 40 minute, mustiuc a spus:

Stăpâna noastră ieri s-a pisat în gura unui polițist și  a luat sala, o sa conducă legal 😈

😂😂😂 Direct și cu presiune 😈

Link spre comentariu
Acum 3 ore, andrew99 a spus:

Care-i faza? 😂

Simplu! Stăpîna LAURA, după ce la pus să se spele pe dinți și pe față, șampanie în jet direct și cu presiune în gură, pe față și pe ochi!  Bineînțeles, șampania de calitate costă! 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator laura4u
Reputație: 0
Acum 7 ore, ciombe a spus:

Simplu! Stăpîna LAURA, după ce la pus să se spele pe dinți și pe față, șampanie în jet direct și cu presiune în gură, pe față și pe ochi!  Bineînțeles, șampania de calitate costă! 

😂😂😂 L-am chisat  in freza,cum ar veni 😁

Link spre comentariu
Vizitator laura4u
Reputație: 0
Acum 20 ore, mustiuc a spus:

Drumul de sute de km suprema stăpâna.  As fi onorat sa va servesc intr o dimineața după ce va treziți... 

😁 Placerea mea ..dimineața cand mă trezesc din somn 😁

Link spre comentariu
  • Oras:mizil
  • Oras:mizil
La 19.10.2021 la 12:06, laura4u a spus:

Calcat în picioare,cunilingus,anilingus,footfetish,pentrare cu strapon,pălmuire,scuipat...

Mi-a plăcut cum te-ai adresat.Mi-ar face plăcere să ma așez cu bucile pe nasul și pe gura ta!

Footfetish, calcat în picioare...exact dorințele mele! Sper să am ocazia să fiu strivit sub greutatea dumneavoastră plăcută.

Link spre comentariu
Vizitator laura4u
Reputație: 0
Acum 6 ore, rbogdan a spus:

Footfetish, calcat în picioare...exact dorințele mele! Sper să am ocazia să fiu strivit sub greutatea dumneavoastră plăcută.

😏 Te aștept să-mi lingi tălpile! 

 

Acum 6 ore, mustiuc a spus:

Cum ar fi? 

Dimineața când mă trezesc din somn,până îmi beau cafeaua și fac dus,îmi place să primesc o repriza de limbi 😁,sa incep ziua frumos 😁

Link spre comentariu
Vizitator tony.antonyo12
Reputație: 0

Băii frate,este bestială fata asta❤️❤️❤️❤️Te fute cu tălpile de nu mai sti de tine îți face cu tălpile ei tot ce nici nu îți trece prin minte.Numai la ea merg de acum inainte.Te excita numai când când citești comentariile pe care le lasa.Te ador Laura😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator laura4u
Reputație: 0
Acum 4 minute, tony.antonyo12 a spus:

Băii frate,este bestială fata asta❤️❤️❤️❤️Te fute cu tălpile de nu mai sti de tine îți face cu tălpile ei tot ce nici nu îți trece prin minte.Numai la ea merg de acum inainte.Te excita numai când când citești comentariile pe care le lasa.Te ador Laura😘😘😘

Iti place antonyo? Îți place când ai pula intre tălpile mele fine?Când ți-o frec de sus până jos între tălpile mele 😁 Îți place,nu? Îți plac tălpile mele stropite cu sperma ta? 😁 

Link spre comentariu
Vizitator tony.antonyo12
Reputație: 0

Clar….❤️❤️daca  am ajuns sa îți ador tălpile atât de mult.

Se vede ca atunci când îți place ceva si ai chimie cu persoana…..esti bestiala.

Imi place când dai mici ordine cum mi-ai spus sa îți ling tălpile ca te excita si gemeai  asa frumos.Imi place ca ai o limita si citești persoana în asa fel încât sa nu fi prea dura,in funcție de persoana.Abia astept sa ne vedem data viitoare si sa repetam😘 I LOVE YOU

 

Link spre comentariu
Vizitator laura4u
Reputație: 0

Handjob,footfetish,footjob ,această combinație - 200 de lei ,30 de min.

Atenție,fără limbi in pizda,in cur,oral..etc.Restul serviciilor rămân la fel 

Dominare soft -300 de lei o ora 

Dominare hard - 400 de lei o ora 

Sex oral,normal,fin orala,fantezii 

300 de lei 30 de min,o finalizare 

500 de lei o ora,doua finalizări 

0754390999  tel sau whatsapp 

😈🔥🔞💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...