Jump to content

A fost cineva? 0733 352 029 Amyra

Recommended Posts

• Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Salutare   Am vizitato pe respectiva in urma cu cateva luni dar am uitat sa deschid topic. Am luat legatura cu ea pe whatsapp,  locatia in faimosul bloc cu El Greco, iti pot confirma ca pozele ii

Salut! Am vizitat-o de curând pe Amyra, după ce am stabilit la tel. serviciile, preturile și ora . Ghidat cu răbdare, ajung la ușa și întru într-o garsonieră întunecată unde abia am zărit o siluetă ca

Mai vere, cum dracu vine asta, sa nu te lase să o iei de țâțe?! Cred că ar fi fost mai ok sa pleci imediat, dar probabil dadusesi banii și nu aveai chef de scandal, aveai pula sculata etc... Eu zic că

Posted Images

Buna !!! Numele meu este Amyra 🍭, am 20 de ani , 🍬bruneta cu fund bombat , creolă 🍭par lung ❤️, Botox, forme naturale și bine tonifiate  ❤️1,65 🍭 
Servici : oral , normal 69 micii fantezi , masaj erotic ( ulei sau crema) sau de relaxare , dus , sărutări corporale , o.p in funcție de igiena !! 
Programul de lucru 10:00 23:00🍬
Nr de contact 0733352029 , ma puteți contacta și pe wapp pentru programări dar sa specificați ca sunteți după form ❤️
Preț : 100 finalizare 10-15 minute ❤️
        150 30 de minute o singura filanlizare cu masaj erotic sau de relaxare 🍭
        200 1h 2 finalizări 🍬