Sari la conținut

A fost cineva?


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Eu am discutat cu ea , urma sa ajung la ea... ! Stabilisem la 200 lei , o ora de masaj erotic , nud ambii , cu atingeri de ambele parti ! Am discutat si stabilit aceste lucruri pe zi , iar seara cand trebuia sa ajung , mi-a scris ca nici vorba de asa ceva , m-a rugat " sa numai vorbesc asa " , mi-a dat impresia ca se simtea jignita de lucrurile pe care tot ea le-a confirmat in inceputul discutiei ! Nu stiu ce sa zic , daca ajunge cineva si e reala , sigur merg si eu 

Link spre comentariu
Acum 38 minute, alexandrucristian1948 a spus:

Eu am discutat cu ea , urma sa ajung la ea... ! Stabilisem la 200 lei , o ora de masaj erotic , nud ambii , cu atingeri de ambele parti ! Am discutat si stabilit aceste lucruri pe zi , iar seara cand trebuia sa ajung , mi-a scris ca nici vorba de asa ceva , m-a rugat " sa numai vorbesc asa " , mi-a dat impresia ca se simtea jignita de lucrurile pe care tot ea le-a confirmat in inceputul discutiei ! Nu stiu ce sa zic , daca ajunge cineva si e reala , sigur merg si eu 

200 masaj standard, 300 masaj erotic și 400 tantric. Tariful prezentat de ea. 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Am fost eu acum aproximativ 2 săptămâni. 200 de lei masaj erotic cu finalizare. Serviciile sunt ok, locația curata, tinde sa fie un salon de masaj erotic pe viitor(vis a vis de mitropolie). Este o singura fata care și deține afacerea, slăbuța, blonda, siliconata, acid în buze. Nu pot spune ca e foarte drăguță la față dar acum depinde de gusturile fiecăruia. Mi-a spus ca vrea sa angajeze mai multe fete dar e destul de greu. Masajul în sine este unul senzual și făcut ca la carte, pot spune (având în vedere ca am fost la toate saloanele de genul din oraș). În schimb, cred ca încă nu și-a stabilit niște tarife sau servicii standard deoarece am revenit cu un mesaj la ea acum câteva zile și spunea ca ea nu oferă masaj erotic. Apoi când am spus ca am mai fost la ea și am început sa ii ofer detalii despre locație (și despre pisica din locație :)) pe care o are ca și animal de companie) s-a dat pe brazdă.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...