Sari la conținut

Fete slatina, ati fost ?


Mihai951

Postări Recomandate

  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina

Fata din ultimul link este de evitat.. Pe nume Alessia nici măcar nu arata ca în poze, și are numai figuri în cap și cred ca și un pic de nebunie. Pe lângă faptul ca are o locație,, infecta,, mai și desconsidera clientul. Ca tarife sunt ok.. 100 finalizarea, 250 ora, 300 ora total. 

P. S. Tot ce am scris este strict părerea mea. 

Link spre comentariu
Acum 4 ore, juannyto a spus:

Fata din ultimul link este de evitat.. Pe nume Alessia nici măcar nu arata ca în poze, și are numai figuri în cap și cred ca și un pic de nebunie. Pe lângă faptul ca are o locație,, infecta,, mai și desconsidera clientul. Ca tarife sunt ok.. 100 finalizarea, 250 ora, 300 ora total. 

P. S. Tot ce am scris este strict părerea mea. 

În ce sens desconsidera clientul ?

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
La 06.02.2021 la 18:48, Mihai951 a spus:

Buna alessia sunt eu New new new cacatii astia de oamenii ce lasa recenzii sa le trag🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕 cine a fost la mine si stie cum sunt poate sa confirme nu lucrez fake sunt pozele mele suta la suta asa ca te astept si pe tine dragul meu asa oameni pisati nu am pomenit sa mai vad va pup pe totii ai mei😘😘😘😘

Link spre comentariu
Acum 11 minute, AndreeaAlee1 a spus:

Buna alessia sunt eu New new new cacatii astia de oamenii ce lasa recenzii sa le trag🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕 cine a fost la mine si stie cum sunt poate sa confirme nu lucrez fake sunt pozele mele suta la suta asa ca te astept si pe tine dragul meu asa oameni pisati nu am pomenit sa mai vad va pup pe totii ai mei😘😘😘😘

Pentru limba romana apasa tasta 1...

Link spre comentariu

  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
La 10.02.2021 la 16:29, juannyto a spus:

Fata din ultimul link este de evitat.. Pe nume Alessia nici măcar nu arata ca în poze, și are numai figuri în cap și cred ca și un pic de nebunie. Pe lângă faptul ca are o locație,, infecta,, mai și desconsidera clientul. Ca tarife sunt ok.. 100 finalizarea, 250 ora, 300 ora total. 

P. S. Tot ce am scris este strict părerea mea. 

Bai caca bai asta tu si soarta ta esti in masura sa vorbesti despre mine crezi ca daca imi lasi aici recenzie urata numai vine lumea la mine 🤣🤣🤣🤣🤣 stai potolit cine ma cunoaste pe mine deasta vine mereu ca am casa infecta si ca desconsider clientii ba din contra nui grabesc si stie cum lucrez eu deci tw rog eu sa iti vezi de treaba ta si sa lasi fetele pe aici sa isi faca treaba numai vb tu de mine de aia de aia nu esti in masura tu si parerile tale proaste la cur le pun am nr tau de mai imi scrie vreun client si imi spune ca miai lasat recenzie sa moara copilu meu de nutibfac afis numarul iti fac anunt dureaza 5 min la mine atat restul clientilor va astept la mine sa va convingeti ca nu e asa cum spune acest speciment de om va pup alessia 😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...