Sari la conținut

Alina 0724831325


Postări Recomandate

Vizitator Rapanui
Reputație: 0

Am vizitat domnisoara Alina dar nu mentionez detalii,data...pt a nu fi identificat de fete. Locatie decenta atunci inca pe Iorga din cate stiu deja si-a schimbat locatia.Oricum,curatenie,ordine,nimic de reprosat. Fata e placuta,zambareata,relaxata , stie sa se faca placuta si sa poarte conversatie. Legat de servicii, ON pt ca eram pregatit dar...nimic special, nu e punctul forte al fetei. Putin asculta de indicatii non-verbale dar repede revine la ce stie...mai mult din " oficiu" tehnica banala,simpla fara alte atentii as zice nota de trecere dar nimic de mentionat. La normal nu am ales pozitii unde sa ma domine dar nu prea am simtit mare participare din partea ei. A stat cumintica si a asteptat finalul dar totusi ma intreba ce pozitii prefer. Nimic de mentionat ,de trecere si aici pt mine. achitat tarif pt o finalizare si plecat.Eram pregatit si pt prelungiri dar dupa primul numar m-am simtit lamurit si nu am dorit sa raman asa ca m-am imbracat ,ne-am luat ramas bun si plecat. Punctul pozitiv e atitudinea ei si felul ei placut,relaxat si curatenia si fizicul ei placut,curat,intretinut...in poze mi s-a parut mai slim dar nu e vorba de kg ci forma ( asta nu e critica la fizicul ei, e tot ce trebuie doar impresia ce mi-a lasat-o cunoscand-o fizic). Servicii medii spre bune dar nimic wow,special sau deosebit. Pt acest tarif as alege alte variante, pt urgente e ok pt ca e punctuala ,corecta si placuta. Daca tehnica si implicarea s-ar inbunatati ar merita revizitata dar experienta imi spune ca asta se intampla doar cu exceptiile.Deocamdata eu ma simt lamurit...ii doresc succes si ei si colegilor. Poate chimia,momentul  sau realitatea....pt mine asta a fost experienta cu ea

Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0
Acum 41 minute, Rapanui a spus:

Am vizitat domnisoara Alina dar nu mentionez detalii,data...pt a nu fi identificat de fete. Locatie decenta atunci inca pe Iorga din cate stiu deja si-a schimbat locatia.Oricum,curatenie,ordine,nimic de reprosat. Fata e placuta,zambareata,relaxata , stie sa se faca placuta si sa poarte conversatie. Legat de servicii, ON pt ca eram pregatit dar...nimic special, nu e punctul forte al fetei. Putin asculta de indicatii non-verbale dar repede revine la ce stie...mai mult din " oficiu" tehnica banala,simpla fara alte atentii as zice nota de trecere dar nimic de mentionat. La normal nu am ales pozitii unde sa ma domine dar nu prea am simtit mare participare din partea ei. A stat cumintica si a asteptat finalul dar totusi ma intreba ce pozitii prefer. Nimic de mentionat ,de trecere si aici pt mine. achitat tarif pt o finalizare si plecat.Eram pregatit si pt prelungiri dar dupa primul numar m-am simtit lamurit si nu am dorit sa raman asa ca m-am imbracat ,ne-am luat ramas bun si plecat. Punctul pozitiv e atitudinea ei si felul ei placut,relaxat si curatenia si fizicul ei placut,curat,intretinut...in poze mi s-a parut mai slim dar nu e vorba de kg ci forma ( asta nu e critica la fizicul ei, e tot ce trebuie doar impresia ce mi-a lasat-o cunoscand-o fizic). Servicii medii spre bune dar nimic wow,special sau deosebit. Pt acest tarif as alege alte variante, pt urgente e ok pt ca e punctuala ,corecta si placuta. Daca tehnica si implicarea s-ar inbunatati ar merita revizitata dar experienta imi spune ca asta se intampla doar cu exceptiile.Deocamdata eu ma simt lamurit...ii doresc succes si ei si colegilor. Poate chimia,momentul  sau realitatea....pt mine asta a fost experienta cu ea

Ai avut noroc.Eu am fost pus pe drumuri aiurea dar e bine și așa.

Link spre comentariu
Vizitator Rapanui
Reputație: 0

@Danezu' :nu ai pierdut mare lucru. LA acest tarif ai de unde alege.Stiu, ne place sa bifam experiente noi sperand la o comoara nedescoperita...dar nu e cazul ei. Servicii medii, aspect placut cam asta ar fi in concluzie

Link spre comentariu
Acum 40 minute, danezudan a spus:

Ai avut noroc.Eu am fost pus pe drumuri aiurea dar e bine și așa.

Nu are sens..... nimic special. Avem.momentan doar 3 la care chiar merita mers...sincer. In rest, sunt toate la fel, nimic special, bani dati degeaba, e doar parerea mea

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare
Acum 38 minute, kuky85 a spus:

Nu cred ca e cazul sa dau nume.... Sunt minim 3 mult mai ok din orice punct de vedere. E doar vorba de gustul meu....

poi da exemple sa stiu la una care sa merg sa merite

Link spre comentariu
Vizitator fardugol
Reputație: 0
Acum 10 minute, Vasy2255 a spus:

Cand o sa mai vii la Baia Mare?

Pe 1 Iulie pe topicul din Tg. Mureș:

La 01.07.2021 la 19:27, sweetgirls97 a spus:

Buna! Din pacate no sa mai ajung pentru ca nu voi mai fi mult timp in aceasta munca ❤

din păcate...pentru noi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...