Sari la conținut

‼️Ruby 0728758172♥️😘


Rubyy

Postări Recomandate

Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Uite ți-am dat un like că inimioare nu mai am azi. Le-am dat pe toate. Noapte bună Ruby. De mult nu mi-a mai zis cineva Einstein. Mi-a căzut și ochelari când am văzut postarea ta. 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 4 minute, vasileblej a spus:

Uite ți-am dat un like că inimioare nu mai am azi. Le-am dat pe toate. Noapte bună Ruby. De mult nu mi-a mai zis cineva Einstein. Mi-a căzut și ochelari când am văzut postarea ta. 

Defapt era Ernest în acțiune. Da merge wi Einstein... Noapte buna Ernest ... 

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0
Acum 2 minute, Rubyy a spus:

Defapt era Ernest în acțiune. Da merge wi Einstein... Noapte buna Ernest ... 

Ala e înalt ca bradul și sigur nu e un Einstein. Deja mai jignit. :icon_cry

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 1 minut, vasileblej a spus:

Ala e înalt ca bradul și sigur nu e un Einstein. Deja mai jignit. :icon_cry

Pai ,nu stai asa , ca tu ai fost Ernest în căutarea adevarului... ... da nu ai avut ce sa găsești... 

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0
Acum 1 minut, Rubyy a spus:

Pai ,nu stai asa , ca tu ai fost Ernest în căutarea adevarului... ... da nu ai avut ce sa găsești... 

 Nu am căutat nici un adevăr. Am încercat să îți arăt/explic  cum se postează un număr în titlu. Deci e un Einstein, nu un Ernest. Hai te las, nu mă mai complic. 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 1 minut, vasileblej a spus:

 Nu am căutat nici un adevăr. Am încercat să îți arăt/explic  cum se postează un număr în titlu. Deci e un Einstein, nu un Ernest. Hai te las, nu mă mai complic. 

Ma scuzi nu sunt experta în a posta pe acest forum ... nu toți suntem perfecți... acum fiecare postează cum poate nu cred ca am greșit cu nimic asa grav încât să-mi iau atat hate ... 

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0
Acum 2 minute, Rubyy a spus:

Ma scuzi nu sunt experta în a posta pe acest forum ... nu toți suntem perfecți... acum fiecare postează cum poate nu cred ca am greșit cu nimic asa grav încât să-mi iau atat hate ... 

Corect și ai început să înțelegi. De fapt aici sunt și băieți buni, doar că tu îi vezi pe toți răi. 

    Abia acum începi să comunici cam cum ar trebui. 

 

   Noapte bună! 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 3 minute, vasileblej a spus:

Corect și ai început să înțelegi. De fapt aici sunt și băieți buni, doar că tu îi vezi pe toți răi. 

    Abia acum începi să comunici cam cum ar trebui. 

 

   Noapte bună! 

Poate ai înțeles daca ai citit comentariile acelui de mai sus de a sărit sa dea cu noroi fara ai spune ceva . Efectiv nu am înțeles nimic . Cred ca ai fii făcut la fel .da poate am înțeles greșit, am luat la nervii și comentariile tale . Dar nu cred ca am făcut ceva grav ... încât sa primesc mesajele astea pana la urma sunt aici pt a ma promova .da din păcate sunt câțiva care nu știu decât sa jignească în necunostita de cauza . Imi asum tot ce am spus... am dreptul sa răspund înapoi.  Sunt o fire calma de fel, politicoasa cu cei 7 ani de acasă pozele imi aparțin în totalitate.... doar ca nu îmi place sa fiu luat la mișto atat ... noapte buna .imi cer scuze dacă te.am jignit cu ceva 

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0
1 oră în urmă, Rubyy a spus:

Poate ai înțeles daca ai citit comentariile acelui de mai sus de a sărit sa dea cu noroi fara ai spune ceva . Efectiv nu am înțeles nimic . Cred ca ai fii făcut la fel .da poate am înțeles greșit, am luat la nervii și comentariile tale . Dar nu cred ca am făcut ceva grav ... încât sa primesc mesajele astea pana la urma sunt aici pt a ma promova .da din păcate sunt câțiva care nu știu decât sa jignească în necunostita de cauza . Imi asum tot ce am spus... am dreptul sa răspund înapoi.  Sunt o fire calma de fel, politicoasa cu cei 7 ani de acasă pozele imi aparțin în totalitate.... doar ca nu îmi place sa fiu luat la mișto atat ... noapte buna .imi cer scuze dacă te.am jignit cu ceva 

Uite Rubyy cu o poză te ajut eu. 

 

   Lasă mai ușor tonul din scris și o să vezi că va fi bine. 

Screenshot_20210206_232640.jpg.4472660d48023ea4065cfa8a03d41799.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Palas
  • Oras:Palas
6 hours ago, Rubyy said:

Fi atent, ba capu de pula leșinat.  Hai sa facem altfel sa iti demonatrez eu ție ca nu exista niciun bărbat aici ... Maine la ora 12.00 ne vedem unde vrea outele tale. Oriunde vrei tu . Tin sa te anunț de acum . Sunt femeie sunt singura nu am peste . Peștii stau în apa . În acvariu. Si cat despre cacat .sa ai pofta sa-l mananci ca tu ai început căcatul asta . Eu sunt o fata nu sunt băiat tine minte . Ne vedem unde vrei tu și în pădure daca vrei. Ma tine pizda sa merg oriunde.  Si ce sa mai zic te oftici cam rau ca ti se da peste năsuc... nu ai putut sa te desfășori pe acest topic .sti ce mi se rupe pizda de tine și de recenzia ta de cacat. Si cu asta inchei orice discuție cu tine libidinosule.ce ai crezut ca nu comentez . Am dreptul sa ma apar ... si cu dumele tale de acum 100 de ani  vezi ca au apărut altele mai noi mai informează-te puțin... 

Vrei sa-mi dai cu barnau in buric sau cu barba-n coaie?

Sa-ti cumperi niste vaselina verde ca sa-ti alezez hemoroizii.

Daca nu vii cu bemeveu ursulet cu numar de BR nu te bag in seama, mai forestierule.

  • Like 8
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Belorussiya
  • Oras:Belorussiya
8 hours ago, Rubyy said:

...doar ca nu îmi place sa fiu luat la mișto atat ... 

Legenda spune că Ruby e barbat.

Amăgit după ce am citit aprox 2 pag cu discuții între barbati, e de ințeles că titulara acestui topic nou deschis, este femeie în pula goală.
Mulțumesc.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 1 oră, danrobert21 a spus:

Legenda spune că Ruby e barbat.

Amăgit după ce am citit aprox 2 pag cu discuții între barbati, e de ințeles că titulara acestui topic nou deschis, este femeie în pula goală.
Mulțumesc.

🤣 bună dimineața și ție. Asta a fost cel mai tare comentariu... bărbat nu sunt . Daca am tupeu sa ma iau cu un nesimțit ca pulcher... sa ii dau replica asta înseamnă că sunt bărbat. Doamne ferește.  Mai oamenii buni voi citiți comentările cum trebuie și apoi luați-o decizie. Danrobert uitate la primul comentariu care la postat pulcher... si apoi revino si răspunde-mi. 😘am înțeles noi fetele nu am dreptul sa spunem nimic? Sau cum sunt femeie subliniez va aatept sa va convingeți.  Ma găsiți pe zimbrului 17 😘 va pup si va astept sa va scoateți din capu' 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 4 ore, pulcher a spus:

Vrei sa-mi dai cu barnau in buric sau cu barba-n coaie?

Sa-ti cumperi niste vaselina verde ca sa-ti alezez hemoroizii.

Daca nu vii cu bemeveu ursulet cu numar de BR nu te bag in seama, mai forestierule.

 

Acum 9 ore, vasileblej a spus:

Uite Rubyy cu o poză te ajut eu. 

 

   Lasă mai ușor tonul din scris și o să vezi că va fi bine. 

Screenshot_20210206_232640.jpg.4472660d48023ea4065cfa8a03d41799.jpg

Cu tine nu vreau sa las niciun ton . Scurt tu ai i cerut primul sa jignești. Nesimțitule. Si tot tu ai pula mare . Tu crezi ca pe mine ma interesează de comentariile tale . Sa sti ca nu sunt bărbat subliniez sunt efectiv o fata de 1.56 si 50 kg ... dar tupeu meu imi permite sa ma iau cu tine cand vreau daca esti atat de pula tu vino ma sa vezi cine sunt și lasa răutatea asta . Sti care e treaba am înțeles cum sta treaba pe ninfomane.  Daca unul ca tine jignește eu trebuie sa tac sa nu zic nimic ca se sperie restul.  E uita ca nu tac sa se sperie toți am dreptul sa răspund cum si voi aveți dreptul sa faceți recenzii de genul ... cum ai făcut tu fără niciun rost . Scuza-ma pe mine .deja imi incep ziua prost cu tine și nu am chef de nervii ...mai ales cu un prost ca tine retardatule.  Tin sa te anunț de o sa caut persoanele care au fost la mine și sa lase o recenzie ca te convingi ca nu e chiar ce ai zis tu nimic .

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 18 minute, Rubyy a spus:

 

Cu tine nu vreau sa las niciun ton . Scurt tu ai i cerut primul sa jignești. Nesimțitule. Si tot tu ai pula mare . Tu crezi ca pe mine ma interesează de comentariile tale . Sa sti ca nu sunt bărbat subliniez sunt efectiv o fata de 1.56 si 50 kg ... dar tupeu meu imi permite sa ma iau cu tine cand vreau daca esti atat de pula tu vino ma sa vezi cine sunt și lasa răutatea asta . Sti care e treaba am înțeles cum sta treaba pe ninfomane.  Daca unul ca tine jignește eu trebuie sa tac sa nu zic nimic ca se sperie restul.  E uita ca nu tac sa se sperie toți am dreptul sa răspund cum si voi aveți dreptul sa faceți recenzii de genul ... cum ai făcut tu fără niciun rost . Scuza-ma pe mine .deja imi incep ziua prost cu tine și nu am chef de nervii ...mai ales cu un prost ca tine retardatule.  Tin sa te anunț de o sa caut persoanele care au fost la mine și sa lase o recenzie ca te convingi ca nu e chiar ce ai zis tu nimic .

Si bine înțeles am încurcat comentariile... am răspuns cu gândul la nesimțitul ala . Uite hai sa va arat o conversație sa înțelegeți de unde a plecat totul acum mi-am dat seama cine este . După asta va rog sa-mi spuneți dacă am dreptate sau nu acest individ nu ma vizitat acum o sa încerc sa ii aterg nr de telefon ca nu e frumos sa îl postez și o sa postez conversație unde el a subliniat ca mi-o face ... revin cu conversația 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Aștept răspunsurile voastre acum am postat de unde a plecat recenzii acestui individ mi se pare corect ca un fel de șantaj ori îmi dai ce vreau ori postez de rău🤷🏽‍♀️

[06.02, 18:32] +40 770 ...: Se poate fara rochita ?
[06.02, 18:32] rb: Nu scoate foarte bine pozele
[06.02, 18:33] rb: Nu trimit poze doar asa daca este ok
[06.02, 18:33] +40 770 ..: Ma refeream sa iti dai aia jos
[06.02, 18:33] +40 770 : Sa fi in lenjerie intimă
[06.02, 18:33] rb: Nu se poate
[06.02, 18:33] rb: Nu pozele ce sunt pe site .
[06.02, 18:33] +40 770 ...: De ce nu ?
[06.02, 18:36] +40 770 ...: Nu am vazut o
[06.02, 18:36] +40 770 ...: Mai trimite odata
[06.02, 18:36] +40 770 ...: Ca nu eram langa telefon
[06.02, 18:36] rb: Daca esti atent se vede clar din tatuaj
[06.02, 18:37] +40 770 ...: Te poti pune capra ??
[06.02, 18:37] +40 770 ...: Ca se vada mai bine
[06.02, 18:37] rb: Auzi nu te supara si daca eati dupa forum .asta nu inseama ca ma apuc sa fac ce vrei tu pe whapp  . Sorin
[06.02, 18:37] rb: Sorry
[06.02, 18:38] rb: Sorry am vrut sa scriu
[06.02, 18:38] +40 770 ...: Da-mi o poza asa cum am zis eu
[06.02, 18:38] rb: Nu vreau
[06.02, 18:39] rb: Astept recenzia ta....
[06.02, 18:39] +40 770 ...: Pai da-mi o poză...
[06.02, 18:39] rb: Pt ce ?
[06.02, 18:40] +40 770 ...: Sa fac o recenzie calumea
[06.02, 18:40] rb: Sa iti dau eu ție poze în poziția capra sa te labesti mai bine. Scuteste-ma cu recentia ta cu tot .
[06.02, 18:40] rb: O aștept pe aia proasta
[06.02, 18:40] rb: Din partea ta abia aștept
[06.02, 18:41] +40 770 ...: Hai ca da
[06.02, 18:41] rb: Hai scuteate-ma cu astea ca nu ma tine o recenzie dea ta
[06.02, 18:41] +40 770 ...: Crede-ma
[06.02, 18:41] +40 770 ...: Ca ti-o fac
[06.02, 18:42] rb: Crede-ma ca nu ma interesează nici măcar nu ai fost la mine în primul rand
[06.02, 18:42] rb: Asa ca scrie ce vrei tu
[06.02, 18:42] +40 770 ...: Mie imi place pozitia capra, intelsgi ?
[06.02, 18:42] rb: Asa poziția capra și face live nu pe whapp
[06.02, 18:43] rb: În caz ca nu știai
[06.02, 18:43] +40 770 ...: Intelegi* si de asta voiam sa zic sa-mi dai o poza
[06.02, 18:43] rb: Ne futem virtual
[06.02, 18:43] +40 770 ...: Imi poti da o poza cu tine la fata ?
[06.02, 18:43] rb: Hai scrie recenzia si lasa-ma cu textele tale
[06.02, 18:43] +40 770 ...: Da-mi o poza cu tine
[06.02, 18:43] +40 770 ...: La fata
[06.02, 18:44] rb: Stai asa ca imediat iti dau
[06.02, 18:44] +40 770 ...: Ca si eu ti-am dat cu mine
[06.02, 18:45] rb: Te astept la mine
[06.02, 18:45] +40 770 ...: Ma crezi asa prost ?
[06.02, 18:45] +40 770 ...: Data viitoare nu mai edita poza
[06.02, 18:45] +40 770 ...: Nu o mai sterge

Link spre comentariu
  • Oras:Belorussiya
  • Oras:Belorussiya
18 minutes ago, Rebbe said:


[06.02, 18:43] +40 770 ...: Da-mi o poza cu tine
[06.02, 18:43] +40 770 ...: La fata
[06.02, 18:44] rb: Stai asa ca imediat iti dau
[06.02, 18:44] +40 770 ...: Ca si eu ti-am dat cu mine
[06.02, 18:45] rb: Te astept la mine
 

Pune poză cu fătălăul, să-l vedem şi noi ce figură de lăbar prost are, sigur e printre noi pe aici, ascuns după tastatură.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 2 minute, danrobert21 a spus:

Pune poză cu fătălăul, să-l vedem şi noi ce figură de lăbar prost are, sigur e printre noi pe aici, ascuns după tastatură.

Acum mă înțelegeți cum stă treaba așa se face pe forum se șantajează mi se pare un șantaj dă-mi poză cum vreau eu ca să nu-ți fac recenzie proastă ceva de genu a sunat...Sunt vinovată aștept părerile voastre

Link spre comentariu
  • Oras:Belorussiya
  • Oras:Belorussiya

Treaba stă în felul următor, dacă conversaţia postată aici de tine este reală, sigur este unul din prostălăii care intră aici des şi fac offtopic cu recenzii false, deci ţi-am scris mai sus în postul meu anterior să pui poză cu prostul, fătălăul, să-l vedem şi noi.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 17 minute, danrobert21 a spus:

Treaba stă în felul următor, dacă conversaţia postată aici de tine este reală, sigur este unul din prostălăii care intră aici des şi fac offtopic cu recenzii false, deci ţi-am scris mai sus în postul meu anterior să pui poză cu prostul, fătălăul, să-l vedem şi noi.

Nu am o poză cu el o am o conversație nu cred că pot să inventez această conversație cu doar nu-i fi nebună omul nu avea poză la profil probabil este unul dintre prostălăi cum ai spus tu cred că nu e corect ce s-a întâmplat pe topicurile mele

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 16 minute, costy96 a spus:

Mai bine nu, dupa o sa se ajunga la altcv

Nu am o poză anume cu el eu cred că am încercat să vă demonstrez că sunt o fată normală care își primește hate fă a face nimic mi-a trimis o poză doar că n-am apucat să o salvez a șters-o 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Cu dialogul sms ai sa te descurci. Esti fata mare. (Puteai sa ii pui vreo 50 poze cu pasarele de pe net, sa fie si omul multumit la el in beci.)

Dar in argumentele cu pulcher si blej nu a fost cea mai inspirata seara a ta. Blej a vrut sa te ajute, in caz ca n-ai observat. Guritza mica e mai de valoare aici pe forum decat la ON.

Dar fiecare cu filozofia lui... 

Link spre comentariu

  • Oras:IAȘI
  • Oras:IAȘI
Acum 5 minute, Rebbe a spus:

Nu am o poză cu el o am o conversație nu cred că pot să inventez această conversație cu doar nu-i fi nebună omul nu avea poză la profil probabil este unul dintre prostălăi cum ai spus tu cred că nu e corect ce s-a întâmplat pe topicurile mele

Stai linistită  Rebbe😊 tu fi o fata  ok în  continuare  si vei avea numai de castigat și  vor venii cu siguranță  si recenziile  frumoase pe care  le aștepți, ok?

Si în  legatura cu prostalaul acesta  care te-a deranjat aici  ,daca e adevarat  tot ce zici tu aici nu cred ca ai tu vreo vină  ca   ai  dat de acest mare prostalau și  că  s-a întâmplat  aceste neplăceri  pe topicurile tale,pur si simplu s-a întâmplat pentru ca sunt mulți   oameni  prostalani pe aceasta lume😔😔😔 îți  m-ai  zic odată  Rebbe,NU TE DESCURAJA!!

TE PUP😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...