Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

KLARA 🍓 0736 469 609

Recommended Posts

• Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

RECENZIE: Locatie: 9 (reper Rond Alba Iulia) Aspect: 9.9 (domnisoara frumoasa foc, undeva la 1.74 cm, par negru, slim, fund bombat, putin botox in buze, cateva tatuaje discrete, bronz placut pe pi

Am revenit cu recenzia.  Imi cer scuze pentru întârziere, dar chiar nu am avut timpul necesar. La recomandarea unui bun prieten de pe forum,  am ales sa ma vad cu Klara. Initial voiam sa mer

Piața Alba Iulia 🍓Incall 300ron - (30min) 450ron - (60min) 700ron - (90min) 850ron - (120min) 🍓Outcall - 700lei/o ora. Serviciile oferite: FK - in funcție de igiena și compatibilitate

Posted Images

Draga @KLARAA

Te rog frumos sa ne spui care este modalitatea prin care se poate la legatura cu tine deoarece sistemul vechi (whats app) nu functioneaza 🙂.

Personal, incerc sa reiau legatura cu tine de ceva timp si nu reusesc, desi, uneori, iti scrii disponibilitatea pe forum.

Multumesc

• 3 weeks later...

🍓Incall

300ron - (30min)

450ron - (60min)

700ron - (90min)

850ron - (120min)

🍓Outcall - 700lei/o ora.

• Locația: Sala palatului 

Serviciile oferite:

FK - in funcție de igiena și compatibilitate

CIM - in funcție de igiena+100extra

Sex - Protejat

Blowjob- protejat/neprotejat in funcție de igiena

Programările se fac cu cel putin 1 ora inainte și DOAR pe whatsapp📲

Cadoul se da in primele 10 minute pentru a evita orice fel de disconfort. 

3C6219C6-1106-4660-BF38-3CF50531DE3F.jpeg

• Like 4
  • Inimioara 6

Am vizitat de curiozitate ca am vazut multe recenzii care o glorifica si am zis ca voi fi dat pe spate de gazda.

Locatia (cand am fost eu) undeva pe la etajul 6 (sau mai sus, nu m-a interesat sa retin) pe Ion Câmpeanu. Undeva seara tarziu la 19:30. In apartament încă două fete. Ambele amabile. Toate se fardau. Se pregateau pentru cine probabil urma sa vina. Valize peste tot. Se fuma la discretie.

Ca sa am timp de a ma bucura de o experienta placuta am ales sa raman o ora. De cum am sosit, am fost fascinat si extrem de bucuros. Gazda foarte primitoare, amabila, placuta.

De cum m-am intors de la dus, am gasit cea mai acra, indisponibila si dificila gazda cu putinta. O transformare totala. Ne dam toti seama de ce. Interesul este de a lua nu si de a da sau de a face ceva sau de a te lasa sa faci ceva.

Nu mi s-a permis sa ating nimic (absolut nimic). Am primit reprosuri pentru fiecare respiratie, miscare, schimbare de privire sau pozitie a corpului. Mi s-a vorbit extrem de urat si agresiv. Ostilitatea a fost atat de mare incat am zis ca inca un pic si ma trezesc ca sunt dat afara si ca-mi iau cea mai mare teapa cu putinta.

Vazand situatia, am zis ca nu este cazul sa o lungesc. Termin, merg la dus, ma intorc in camera, ce sa vezi, aceeasi gazda deosebita, placuta, fantastica. E clar, orice numai sa nu si faca ceva pentru ce pretinde. Daca se poate sa te tina de vorba 1h si sa nu faca nimic ar fi ideal.

Concluzia? Nu recomand. Sub nici o forma. Pozele nu sunt recente. In realitate se vede ca a trecut vremea peste om. Cam 70% din ce vezi in poze gasesti in realitate.

Tinand cont de atitudine si situatia incomoda in care am fost pus sa ma simt pe intreaga durata cat am fost acolo, clar nu recomand. Sub nici o forma.

Am citit o recenzie unde cineva a fost prima oara si a fost bine, s-a dus a doua oara si a fost rau. La mine a fost foarte rau. Nu stiu daca m-a vazut pe mine mai fraier sau ce. Se poate sa am eu fata de prost si comportament de om prea ingaduitor. Ma gandesc ca la experienta acumulata de gazda dupa atata timp si vazand atat de multa lume cam stie pe cine poate prosti si de cine se poate folosi. Ghicesc ca eu sunt una dintre acele persoane cu care stie ca poate sa profite fara sa i se raspunda macar inapoi.

Nu recomand nici macar pentru a merge de curiozitate. Sub nici o forma. In total, am stat 40min de jos de la interfon pana jos la interfon. Nici macar door to door. Nu s-a pus problema de a doua oara pantru ca atitudinea a fost de asa natura incat sa fiu scos pe usa cat mai repede.

• Like 14
  • Inimioara 1
Acum 1 oră, reres45 a spus:

Am vizitat de curiozitate ca am vazut multe recenzii care o glorifica si am zis ca voi fi dat pe spate de gazda.

Locatia (cand am fost eu) undeva pe la etajul 6 (sau mai sus, nu m-a interesat sa retin) pe Ion Câmpeanu. Undeva seara tarziu la 19:30. In apartament încă două fete. Ambele amabile. Toate se fardau. Se pregateau pentru cine probabil urma sa vina. Valize peste tot. Se fuma la discretie.

Ca sa am timp de a ma bucura de o experienta placuta am ales sa raman o ora. De cum am sosit, am fost fascinat si extrem de bucuros. Gazda foarte primitoare, amabila, placuta.

De cum m-am intors de la dus, am gasit cea mai acra, indisponibila si dificila gazda cu putinta. O transformare totala. Ne dam toti seama de ce. Interesul este de a lua nu si de a da sau de a face ceva sau de a te lasa sa faci ceva.

Nu mi s-a permis sa ating nimic (absolut nimic). Am primit reprosuri pentru fiecare respiratie, miscare, schimbare de privire sau pozitie a corpului. Mi s-a vorbit extrem de urat si agresiv. Ostilitatea a fost atat de mare incat am zis ca inca un pic si ma trezesc ca sunt dat afara si ca-mi iau cea mai mare teapa cu putinta.

Vazand situatia, am zis ca nu este cazul sa o lungesc. Termin, merg la dus, ma intorc in camera, ce sa vezi, aceeasi gazda deosebita, placuta, fantastica. E clar, orice numai sa nu si faca ceva pentru ce pretinde. Daca se poate sa te tina de vorba 1h si sa nu faca nimic ar fi ideal.

Concluzia? Nu recomand. Sub nici o forma. Pozele nu sunt recente. In realitate se vede ca a trecut vremea peste om. Cam 70% din ce vezi in poze gasesti in realitate.

Tinand cont de atitudine si situatia incomoda in care am fost pus sa ma simt pe intreaga durata cat am fost acolo, clar nu recomand. Sub nici o forma.

Am citit o recenzie unde cineva a fost prima oara si a fost bine, s-a dus a doua oara si a fost rau. La mine a fost foarte rau. Nu stiu daca m-a vazut pe mine mai fraier sau ce. Se poate sa am eu fata de prost si comportament de om prea ingaduitor. Ma gandesc ca la experienta acumulata de gazda dupa atata timp si vazand atat de multa lume cam stie pe cine poate prosti si de cine se poate folosi. Ghicesc ca eu sunt una dintre acele persoane cu care stie ca poate sa profite fara sa i se raspunda macar inapoi.

Nu recomand nici macar pentru a merge de curiozitate. Sub nici o forma. In total, am stat 40min de jos de la interfon pana jos la interfon. Nici macar door to door. Nu s-a pus problema de a doua oara pantru ca atitudinea a fost de asa natura incat sa fiu scos pe usa cat mai repede.

Mulțumesc frumos! 💋 te pup 

3 hours ago, KLARAA said:

Mulțumesc frumos! 💋 te pup 

Recenzia de mai sus a intrat pe o ureche, a iesit pe celelalte. Oi fi facut tu ceva dubios si poate d-aia ai primit asa tratament, ceilalti care au facut recenzii si ziceau de bine, ce au fumat ?

• Inimioara 1
Acum 8 ore, westzone a spus:

Recenzia de mai sus a intrat pe o ureche, a iesit pe celelalte. Oi fi facut tu ceva dubios si poate d-aia ai primit asa tratament, ceilalti care au facut recenzii si ziceau de bine, ce au fumat ?

“Ceilalți care au făcut recenzii și ziceau de bine” n au fumat nimic, vin in continuare. Aici comentează “domnii” care știu ca nu vor mai ajunge vreodată sa mi calce pragul. Și știu și ei de ce! 🙂 Dacă eram pe placul tuturor, atunci chiar era o problema! 

• Like 1
40 minutes ago, KLARAA said:

“Ceilalți care au făcut recenzii și ziceau de bine” n au fumat nimic, vin in continuare. Aici comentează “domnii” care știu ca nu vor mai ajunge vreodată sa mi calce pragul. Și știu și ei de ce! 🙂 Dacă eram pe placul tuturor, atunci chiar era o problema! 

Oare nu ar fi bine să ne explici și nouă de ce? Poate e vorba de ceva ce ar putea fi evitat, dacă ar exista comunicare. 

Acum 48 minute, KLARAA a spus:

Daca nu ti a plăcut de el trebuia sa nu îl Primești de la început . Nu sa ii iei banii și sa spui ca nu este domn!

Acum 1 minut, carlos886 a spus:

Daca nu ti a plăcut de el trebuia sa nu îl Primești de la început . Nu sa ii iei banii și sa spui ca nu este domn!

“De cum m-am intors de la dus, am gasit cea mai acra, indisponibila si dificila gazda cu putinta. “ 

Dacă ai fi găsit asta in camera înainte de actul sexual, ai mai fi plătit 450 de lei? Dacă povestea ar fi fost reala, ar fi fost liber sa și ia banii și sa plece. 

In realitate se vede ca este o piesa de teatru care nu a vandut niciun bilet. Este o adevarata comedie, si o sa citez: " Cam 70% din ce vezi in poze gasesti in realitate". Cam 100% astept intalnirea cu @KLARAA pe care o sa o am sambata. Pace si prosperitate!

Fata a fost o jucatoare in cazul meu iar cine o lauda foarte bine face; fiecare este liber sa-si exprime opinia fix asa cum am facut eu la randul meu.

Am sa reiterez ceea ce am scris deja: am intrat, gazda foarte amabila, m-am intors de la dus, o persoana acra care mi-a spus tot timpul ce sa nu fie facut in asa fel incat la final totul sa fie un minim de interactiune, atingere sau timp petrecut impreuna. Am mers la dus iarasi, cand ma intorc gasesc aceeasi persoana simpatica cu care sa te poti intelege si cu care sa poti vorbi.

Domnisoara, in cazul meu, o jucatoare care daca a vazut un barbat mai rezonabil si cu bun simt despre care stie sigur ca nu se va pune in gura cu ea sau ca nu-i va bate obrazul si nu se va apuca sa se tiganeasca, a profitat!

Ce am gasit nu este pe masura pozelor. Sunt poze din trecut care nu reflecta realitatea. Trupul a imbatranit cum de altfel este si firesc. De la perfect se duce spre normal ceea ce este absolut de inteles. Machiajul cu tona acopera realitatea, bronzul la solar distrage atentia iar piercingurile completeaza acolo unde este nevoie de a compensa efectul timpului.

Aici nu este vorba despre niciun conflict. "domnii" mentionati de domnisoara in cauza este felul ei de a fi agresiv pasiva si da, "domnii" stiu ca nu se mai intorc pentru ca isi doresc experiente mai placute. Trebuie sa ai o explicatie ca sa mergi undeva, sa fie o experienta de proasta calitate si sa te mai intorci.

Atitudinea de acritura s-a materializat pas cu pas incpand cu intorsul in camera. Fiecare manifestare a parut a fi cu scopul de a grabi, evita, trage de timp, tine totul la un minim (rece, distant, mecanic, rapid, strict).

A fost pe repede inainte fara mila si a facut tot ce i-a stat in putere pentru a maximiza beneficiile personale.

Cand patesti asa ceva, nu te apuci sa ceri ceva inapoi. in astfel de situatii, constientizezi ca tocmai ti-ai luat teapa si aia este, mergi mai departe. Daca domnisoara este obisnuita ca la piata si poate tocmai de aceea si-a permis atutudinea, este cu totul altceva.

Eu nu o recomand!

Cine nu a mai fost are libertatea de a intelege ce doreste si de a-si planui ziua fix asa cum la randul meu o fac. Dese sunt cazurile cand merg acolo unde sunt persoane care nu recomanda pentru ca asa aleg sa fac.

Problema aici este ca nu exista foarte multe recenzii iar cei care au scris au glorificat atat de tare incat am zis ca si daca este doar 50% din ce spun ei si tot va fi bine. Mare pacaleala.

Nu se pune problema de a-i fi fost scarba sau ceva. Eu zic ca m-a citit ca sunt rezonabil si educat si a profitat spre avantajul ei personal. De cum am intrat in camera înainte să apuc să-mi dau haina jos mi s-a aruncat in gat si mi-a exclamat ca adora barbatii inalti. Nu am intrebat-o eu daca-i plac barbatii inalti, nu i-am cerut sa ma laude, se putea abtine.

Prin comportament si vorbe nu am fost lasat sa ating deloc de la bun inceput asa ca nu se pune problema ca eu sa fi facut ceva care sa fi deranjat. Cand am atins pentru ca nu se poate sa ai o astfel de interactiune fara sa atingi mi s-a atras verbal atentia sau s-a eschivat.
Am inteles repede ce se intampla, am incheiat totul rapid si am plecat!

• Like 3
Acum 35 minute, reres45 a spus:

Fata a fost o jucatoare in cazul meu iar cine o lauda foarte bine face; fiecare este liber sa-si exprime opinia fix asa cum am facut eu la randul meu.

Am sa reiterez ceea ce am scris deja: am intrat, gazda foarte amabila, m-am intors de la dus, o persoana acra care mi-a spus tot timpul ce sa nu fie facut in asa fel incat la final totul sa fie un minim de interactiune, atingere sau timp petrecut impreuna. Am mers la dus iarasi, cand ma intorc gasesc aceeasi persoana simpatica cu care sa te poti intelege si cu care sa poti vorbi.

Domnisoara, in cazul meu, o jucatoare care daca a vazut un barbat mai rezonabil si cu bun simt despre care stie sigur ca nu se va pune in gura cu ea sau ca nu-i va bate obrazul si nu se va apuca sa se tiganeasca, a profitat!

Ce am gasit nu este pe masura pozelor. Sunt poze din trecut care nu reflecta realitatea. Trupul a imbatranit cum de altfel este si firesc. De la perfect se duce spre normal ceea ce este absolut de inteles. Machiajul cu tona acopera realitatea, bronzul la solar distrage atentia iar piercingurile completeaza acolo unde este nevoie de a compensa efectul timpului.

Aici nu este vorba despre niciun conflict. "domnii" mentionati de domnisoara in cauza este felul ei de a fi agresiv pasiva si da, "domnii" stiu ca nu se mai intorc pentru ca isi doresc experiente mai placute. Trebuie sa ai o explicatie ca sa mergi undeva, sa fie o experienta de proasta calitate si sa te mai intorci.

Atitudinea de acritura s-a materializat pas cu pas incpand cu intorsul in camera. Fiecare manifestare a parut a fi cu scopul de a grabi, evita, trage de timp, tine totul la un minim (rece, distant, mecanic, rapid, strict).

A fost pe repede inainte fara mila si a facut tot ce i-a stat in putere pentru a maximiza beneficiile personale.

Cand patesti asa ceva, nu te apuci sa ceri ceva inapoi. in astfel de situatii, constientizezi ca tocmai ti-ai luat teapa si aia este, mergi mai departe. Daca domnisoara este obisnuita ca la piata si poate tocmai de aceea si-a permis atutudinea, este cu totul altceva.

Eu nu o recomand!

Cine nu a mai fost are libertatea de a intelege ce doreste si de a-si planui ziua fix asa cum la randul meu o fac. Dese sunt cazurile cand merg acolo unde sunt persoane care nu recomanda pentru ca asa aleg sa fac.

Problema aici este ca nu exista foarte multe recenzii iar cei care au scris au glorificat atat de tare incat am zis ca si daca este doar 50% din ce spun ei si tot va fi bine. Mare pacaleala.

Nu se pune problema de a-i fi fost scarba sau ceva. Eu zic ca m-a citit ca sunt rezonabil si educat si a profitat spre avantajul ei personal. De cum am intrat in camera înainte să apuc să-mi dau haina jos mi s-a aruncat in gat si mi-a exclamat ca adora barbatii inalti. Nu am intrebat-o eu daca-i plac barbatii inalti, nu i-am cerut sa ma laude, se putea abtine.

Prin comportament si vorbe nu am fost lasat sa ating deloc de la bun inceput asa ca nu se pune problema ca eu sa fi facut ceva care sa fi deranjat. Cand am atins pentru ca nu se poate sa ai o astfel de interactiune fara sa atingi mi s-a atras verbal atentia sau s-a eschivat.

Apreciez ca ai ținut sa te faci din nou mai înțeles, însă ideea este aceeași. Ar fi fost o problema sa fiu pe placul tuturor! Îți accept părerea, însă din tot ce ai spus, cel mai tare m a atins partea cu “mi s-a aruncat in gât si mi a exclamat ca ii plac bărbații înalți” …o persoana “acră” “rece” sau “distantă”, ți ar fi făcut oare complimente de genul? 

Sper sa ai experiențe mai plăcute in viitor! 

• Like 1
51 minutes ago, reres45 said:

Eu nu o recomand!

Man, vezi ca in blocul de pe Ion Campineanu, sunt mai multe fete. Zic ca ai gresit fata si iti zic si de ce: "Machiajul cu tona acopera realitatea, bronzul la solar distrage atentia iar piercingurile completeaza acolo unde este nevoie de a compensa efectul timpului". @KLARAA nu se potriveste la descriere si nu are piercinguri! 

13 minutes ago, nekos1 said:

Man, vezi ca in blocul de pe Ion Campineanu, sunt mai multe fete. Zic ca ai gresit fata si iti zic si de ce: "Machiajul cu tona acopera realitatea, bronzul la solar distrage atentia iar piercingurile completeaza acolo unde este nevoie de a compensa efectul timpului". @KLARAA nu se potriveste la descriere si nu are piercinguri! 

Tu crezi ca eu te pot contrazice?
Ce pot spune este ca am sunat la numarul din titlu, mi s-a confirmat ora si mi s-a spus blocul. Cand am sosit, am anuntat si mi s-a spus ce numar sa fac la interfon si la ce etaj sa merg.
Eu nu le cunosc pe fete. Nu stiu cine cum este in spatele acestui profil. Daca tu te duci si te asteapta o alta din cele trei iar eu am fost primit de una dintre ele dar nu aceea care te primeste pe tine, nu prea stiu ce sa spun. Pozele arata doar umbre (nu ai de unde sti exact ce si cum). Cand mergi, te uiti la om, il vezi si decizi daca ramai sau pleci. Fata care m-a primit, foarte curata, impecabila, cu o atitudine exceptionala, mi-a placut insitant.
Eu pot doar sa fac o corelatie intre profilul acesta ca aici am stat sa citesc recenzii si in baza lor am mers, numarul de telefon (cel de la profil) si experienta avuta.
Ca m-am dus si m-a primit oricare dintre ele de m-au lasat sa cred ca am fost cu @KLARAA aici nu stiu ce sa spun. Habar nu am.
Daca cine m-a primit nu este @KLARAA in acest caz chiar regret ca inseamna ca fata este asa cum spun recenziile iar eu ar fi trebui sa scriu recenzia pe profilul celei dintre cele trei care mi-a deschis usa si s-a dat drept @KLARAA.

Daca am sunat la numarul de aici si am fost trimis la alt apartament, iarasi nu este vina mea.
Eu citisem aici ca de obicei sunt trei fete in apartament, am gasit trei, pentru mine a insemnat ca sunt unde trebuie. Drept este ca nu m-am gandit niciodata pana sa scrii tu @nekos1 ca poate de fapt am fost primit de oricare dintre cele trei sau poate chiar trimis la un alt apartament.
Cand am intrat, nu am stat sa ma uit sa vad care din ele ar fi mai aproape de poze ca a) nu m-am gandit la a compara fetele cu pozele din profil si b) erau oricum imbracate si nu e ca poti sa vezi sa faci asociere cu pozele plus ca c) era foarte intuneric si abia daca distingeai siluetele.
Deja discutia devine de tipul OZN si teoria conspiratiei.

Imi pare rau ca ai avut o experienta aiurea , pare o fata super faina, cred ca singura fata faina din acel grup format din lisa, garlic girl si klara .. acum, dupa limbajul pe care il foloseste, despre recenziile celelalte + faptul ca am discutat pe wapp cu ea acum ceva mai multa vreme si cum mi a vorbit chiar daca nu avea nimic liber in program, a incercat sa gaseasca solutii, eu cred ca , Klara este de vizitat...

Daca din 10 oameni , 9 sunt multumiti cu minim 4 stele din 5, iar unul singur cu 1 stea, consider ca , KLara isi face treaba foarte bine :D

Pare rau ca nu sunt inalt, sper daca ajung la ea sa ma placa si la 1.70 :)

Ca sa iti concluzionez, ai fosr sigur la persoana care trebuie, doar ca probabil n ai avut chimie cu ea sau n ai stiut cum sa creezi o conexiune in pat ca sa va simtiti bine amandoi, aia e, ni s a intamplat tuturor.. eu n am avut chimie si am avut intalniri foarte foarte slabe cu poate cele mai bune escorte de pe acest forum in baza recenziilor.. si intalniri wow de nota 20 cu fetele care au recenzii slabute.. nu suntem toti compatibili cu toti, asta trebuie sa intelegem si nu inseamna ca daca o platesc cu suma X, s a activat butonul de chimie...

Iar ca o paranteza si inchei, orice intalnire cu o escorta este in 2, eforturile si dorinta de a fi acolo si de a fi bine tine de amandoi, o escorta de nota 20 si care este cu adevarat dedicata job ului, o sa isi faca mereu partea ei si o sa fie mereu acolo prezenta si implicata incercand sa rezoneze cu tine. Dar ghici ce, nu tine doar de ea tot timpul , pentru ca si noi trebuie aa venim incarcati cu bun simt, rabdare si deschidere !

• Like 2
  • Mersi 1