Sari la conținut

💖 Ioana 0731869827 💖


Ioanaa21

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 02.02.2023 la 0:45, baron58 a spus:

Bine ai revenit (cu recenzii)!  Întru totul de acord cu paralela făcută de tine, chiar dacă nu am vizitat niciuna dintre ele, având motivele mele, legate în principal de GFE sau prețuri extra. Susțin acest lucru doar în baza celor scrise pe ambele topice de-a lungul timpului.

Momentan ma opresc aici,cu toate ca as avea multe..de zis/scris,eu ti o recomand pe Ioana,e foarte lipicioasa,foarte dedicata sa te simți bine,în afara de FK, ai parte de tot ce e nevoie pt un GFE ridicat,iar sanii ei sunt ceva de vis..Succes și tot binele,te respect!

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
Acum 16 ore, maintrebsieu a spus:

... ca sa stim la ce mergem? Daca ne-ai place? ...

Dacă ai fi stiut să citesti ... si nu neaparat printre rânduri ... coroborat cu cele 2 imagini de la avatar ( chit cam ... mici 😉 ...  dar reale si coerente cu cele cateva descrieri)  ... plus faptul ca reactii negative a avut doar de la 1 - 2 "bombardieri" ajunsi din eroare la ea ... ți.ai fi dat seama dacă faci sau nu parte din potențialii clienți țintă.

Oricum ... pt cei adevarat interesati de oferta ... două informatii sunt asteptate pe acest topic: dacă e activă si care e programul de lucru. 

Baftă. 

ps ... raspunsul nu se adreseaza si lui lui jean-92 care aparent e interesat pe forum doar de topicele cu poze (stie el de ce 😉 ) ..  mai ales cele cu poze cu ... neveste 😂😂😂

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731869827
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0731869827
  • Oras:Iasi
  • Disponibila

Hei! 🥰 Incepand de mâine voi fi disponibilă in Iasi. 
    🌺 Programarile le puteți face doar pe whatsapp la 0731869827.

     Va aștept! 🤗❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731869827
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0731869827
  • Oras:Iasi
  • Disponibila

Neataa! 🤗 Eu mi-am început activitatea sa ma găsiți disponibilă pana la 21:00. 
   O duminica frumoasa sa aveți! ❤️

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna seara! Deși prima vizita la Ioana este puțin mai veche, peste 1 luna, la vremea aceea nu scriam comentarii la adresa fetelor, asa ca permiteți mi sa o fac acum dacă tot am revenit la ea.

Și nu o fac doar de dragul de a scrie, este pentru ca merită ea. Am ajuns, ca și data trecuta, la complex Newton în Tătarasi, programarea cu o zi în urma a fost respectată și am reîntâlnit aceeași fata cu chip frumos, asa cum mi o aminteam de data trecută.

După dusul pe care eu îl consider obligatoriu, am trecut la fapte, eram nerăbdător, Ioana este incitantă și are o privire strengareasca și atunci am început sa ma bucur de ea, încercând sa o fac și pe ea în același timp, dacă nu încântată de acțiunea noastră, măcar confortabilă cu ceea ce facem.

După ce s a încheiat momentul magic am rămas de vorba, fiindu mi drag sa rămân în compania ei, ne am mai harjonit câteva minute și ora s a încheiat, mult prea repede...  

Concluzii:

Locatia, nota maxima.

Ioana, nota maxima.

tarif cel anunțat de domnișoară.

P. S. : fetelor care ma incită, le îndrăgesc ființa și făptura, asa cum ați văzut în fiecare comment, le acord nota maxima, nu sunt eu în măsura sa le dau nota cu zecimala și sutime, las pentru aprecierea mea intima, care este clar subiectivă, cine este mind blowing, stolen hearth , awesome f.. k ,  e. t. c.,  aceste păreri pot fi mult diferite de ale altor peroane,  însă încerc sa ajut potențiali cititori cu părerea generala, care de obicei nu da greș.

O seara frumoasă tuturor!

 

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731869827
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0731869827
  • Oras:Iasi
  • Disponibila

Heii! 🖤 Astăzi sunt disponibilă pana la 21:00. 
    📞 Pentru programări îmi puteți scrie pe whatsapp: 0731869827

   Va pup! 🥰

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731869827
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0731869827
  • Oras:Iasi
  • Disponibila

Heii! 🤗 Eu mi-am început activitatea și sunt disponibilă pentru programări pana la 21:00.
 
    Va pup! ♥️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731869827
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0731869827
  • Oras:Iasi
  • Disponibila

Neata! 🥰 Eu mi-am început activitatea și sunt disponibilă pana la 21:00. 
 O săptămâna ușoară va doresc! ❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731869827
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0731869827
  • Oras:Iasi
  • Disponibila

Hei! 🖤 Astazi ma găsiți disponibilă pana la 21:00. 
   📞 Pentru programări îmi puteți scrie pe whatsapp 0731869827.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...