Sari la conținut

Heiiii...Bună futaciosilor 0735581409


Vizitator mirela26

Postări Recomandate

Vizitator mirela26
Reputație: 0

Nu stiu daca va mai aduceți aminte de mine însă eu sper sa nu ma fi uitat unii dintre voi,în fine sunt Mirela,da,am mai fost la voi in oras si m-am simțit foarte bine.Momentan as vrea sa va vizitez asa o vizită scurta de câteva ore sa vad cat de dor va fost de mine.Intentionez sa ajung miercuri de dimineață in Cluj,da v-am zis raman câteva ore,si poate dacă vad ca mi-ati simtit lipsa promit ca voi mai veni.

O sa va las aici linkul meu de pe Brașov unde lucrez mereu,smers informati cu cate ceva despre mine (servicii,preturi,calitate etc)

Va rog cei care vor să ma.revada si sa ma viziteze plssss doar pe what's app sa nu încurc "borcannele" știți ce zic ;) Pupici dulci unde va place vouă cel mai mult.

IMG-20210128-WA0001.jpg

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 2 minute, jimmyxx a spus:

Helooooo. Welcome back!! De cand te asteptam! Raport calitate/pret excelent. Abia astept acel oral cu finalizare pe limbuta. O recomand si sper sa vina mai des la Cluj, cum venea odata. Te fut! (In loc de te pup)

Heiiii...hello. Vin dar doar pentru câteva ore momentan...sper sa ne vedem cu drag,mi-e dor de voi...

Plssss repet,va rog sa imi scrieti momentan numai pe what's app ca altfel va trimit pe strada X din Brașov și voi defapt sunteti din Cluj 😘.

Va aștept pe what's app    kissssss

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0

                

         Bună ziua futaciosii mei, :*

 

Mâine dimineața voi fii in Cluj(acel oraș care ma cucerit în intregime)voi avea locație pe undeva pe Arinilor(Nu stiu ce zona e asta)in fine, si va astept pe cei care vor sa ma revadă dar si pe cei care vor sa ma cunoasca.

Voi enumera si lista cu serviciile care le prestez dar si pe care nu le prestez sub nici o formă si am rugamintea sa nu fiu deranjata cu intrebari de genul" ce servicii prestezi cat e tariful si alte prostii" mai pe scurt INUTIL sa zic asa...vrei sa ma futi scrie-mi,vrei sa vii iti dau detalii despre adresa si atât...daca se insista cu alte întrebări promit ca vei primi BLOCK.Nu degeaba imi consum" bateria la telefon" sa scriu aici toate detaliile,mai putin locația.Va mulțumesc si sper sa intelegeti sa nu spuneți că e rea intenție si ca nu vreau sa vb mai multe cu voi....ce avem.de vorbit vorbim "face to face"...Va pup si va astept de mâine cu programări doar pe what's app... :*

-Servicii:
sex oral(protejat sau neprotejat in functie de igiena)
sex normal (NUMAI PROTEJAT)
CIM
Masaj de relaxare
69
diferite poziții.
🚫sex anal
🚫COF
🚫neprotejat
🚫FK.
-Preturi
200 lei 1hour(60-70 minute)
100 lei -30 minute

300 lei-2 ore.

                                           Mirela :*

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 24 minute, animaltrain3r a spus:

Ai de plm nici bateria de la telefon nu ai vrea sa ti-o consumi ...

Am zis "bateria la telefon" in spirit de glumă ;) .scuze dacă sa interpretat aiurea... :*

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 8 ore, varadero a spus:

Mirelus vei sta mai mult la Cluj sau doar maine....azi ca este 1.35 deja.

 intrebarea este ca sa stiu si eu daca ma icadrez la o vita dupa oa 17-18

Heiii...Am.ajuns în cluj si daca veti onora corect programările voi sta pana duminică  :*

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 2 ore, raul1312 a spus:

nu poti sa scrii aici locatia ?
doar pe whatsup raspunzi?

Am scris ca locuiesc pe strada Arinilor,mai detaliat daca vrei detalii despre locație scrie-mi pe what's app, doar acolo deoarece telefonul l-am uitat acasă .Te astept.

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 13 minute, raul1312 a spus:

nu am vazut. dar cealalta intrebare, doar pe whatsup  raspunzi? eu folosesc alta cartela pt asa ceva si nu am cont... nu e ok daca sun?

Nu ca nu am cartela cu nr de telefon la mine.what's appul il am.pe alt telefon.

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
1 oră în urmă, mihaitmt a spus:

Numarul de whastupp ?? Unde îl găsim ?

Am uitat sa scriu nr meu,dar e acelasi de pe brașov, dar ca sa nu mai căutați o sa rog un admin sa mi-l scrie si in titlu.

0722889216.

Mersi si scuze :*

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...