Sari la conținut

Larisaa🥰 0740364267


Meiriam

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
La 10.02.2021 la 18:48, rechinii77 a spus:

Screenshot_20210210-184255_Gallery.jpg.03240e940bb7f45a80cbb8acbb785ac5.jpgScreenshot_20210210-184244_Gallery.jpg.fb35e66fb4054250c433d100d5df0d93.jpg

Acum,ca am devenit 'galben',am și eu,o intrebare: despre aceasta d-soara mai știe cineva ceva?

Am fost,la titulara acestui topic și mi-a plăcut,dar nu o mai găsesc.. și parca m-as mai duce!😇

Ultima data,activa pe Tg. Jiu.

Multumesc anticipat!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
42 minutes ago, disney02 said:

Acum,ca am devenit 'galben',am și eu,o intrebare: despre aceasta d-soara mai știe cineva ceva?

Am fost,la titulara acestui topic și mi-a plăcut,dar nu o mai găsesc.. și parca m-as mai duce!😇

Ultima data,activa pe Tg. Jiu.

Multumesc anticipat!

Din cate am vazut din aprilie 2021 nu a mai intrat pe contul ei, ori sa lasat de tot de meserie, ori prefera sa lucreze doar cu publi..🤔 Poate i sa parut prea dur si critic lumea forumul si ne-a parasit😂😂😂

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 6 ore, disney02 a spus:

Acum,ca am devenit 'galben',am și eu,o intrebare: despre aceasta d-soara mai știe cineva ceva?

Am fost,la titulara acestui topic și mi-a plăcut,dar nu o mai găsesc.. și parca m-as mai duce!😇

Ultima data,activa pe Tg. Jiu.

Multumesc anticipat!

A disparut din peisaj de ceva vreme mandra😅

Mai mult ca sigur a zburat spre vest😅ii la moda 😅

  • Like 10
  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
La 21.01.2022 la 12:56, disney02 a spus:

Acum,ca am devenit 'galben',am și eu,o intrebare: despre aceasta d-soara mai știe cineva ceva?

Am fost,la titulara acestui topic și mi-a plăcut,dar nu o mai găsesc.. și parca m-as mai duce!😇

Ultima data,activa pe Tg. Jiu.

Multumesc anticipat!

A fost super gagica, nu am plecat de la ea nesatisfacut, avea preturile ei cam piperate dar si facea treaba pt ele, am fost la ea de fiecare data cand ajungea la noi, ma suna, nu stiam pe atunci de aceste recenzii, si da, a disparut din peisaj din pacate. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...