Sari la conținut

Melissa, 22 ani, ultracentral 0727195988


Postări Recomandate

  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești
La 27.05.2021 la 15:38, saptecaifrumosi a spus:

Am fost luna trecuta. E ok, dar aveți grija dacă nu s-a tratat eu recomand oralul protejat pentru ca am luat sifilis de la ea

Cum are pasarica e cu labii mari?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 27.05.2021 la 16:38, saptecaifrumosi a spus:

Am fost luna trecuta. E ok, dar aveți grija dacă nu s-a tratat eu recomand oralul protejat pentru ca am luat sifilis de la ea

Rog un admin sa stearga aceasta aberatie, din cauza ta m-am dus azi si chiar mi-am facut analize, chiar m-ai facut sa cred ca poate am si am stat cu frica, mare idiot mai esti. Nici nu stiu cine esti, sau daca ai fost la mine, de unde pana unde ai dedus tu asa? chiar sunt curioasa

https://postimg.cc/Wqv9Ms7y

https://postimg.cc/nMFSchCs

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 20 minute, saptecaifrumosi a spus:

Și eu tot la aceeași clinica am făcut. Ori a fost fals pozitiv la mine ori e fals negativ la tine 

Ori ai luat de la altcineva.. ori ai ceva cu  fata ... ori ori ori.. pune si tu o poza cu analizele pozitive.. cum a facut melissa cu ele negatice... mai ales ca sunt de la aceeasi clinica, deci le ai si tu online.

si eventual transmite si fetelor pe la care ai mai fost pana sa afli ca esti bolnav.. poate se testeaza si ele .. zic si jo🤷 daca tot tii la sanatatea colegilor si ne atentionezi in privinta ei

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 08.06.2021 la 14:54, giancarlofis a spus:

Ori ai luat de la altcineva.. ori ai ceva cu  fata ... ori ori ori.. pune si tu o poza cu analizele pozitive.. cum a facut melissa cu ele negatice... mai ales ca sunt de la aceeasi clinica, deci le ai si tu online.

si eventual transmite si fetelor pe la care ai mai fost pana sa afli ca esti bolnav.. poate se testeaza si ele .. zic si jo🤷 daca tot tii la sanatatea colegilor si ne atentionezi in privinta ei

e clar ca e rau intentionat 

 

La 11.06.2021 la 10:30, 1marius a spus:

Buna lucrezi astazi?
 

de astazi sunt disponibila, va astept :*

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

M-am vazut eu cu fata. Progamare pe sms. Locatia pe langa Mall Vitan intr-un bloc de 4 etaje. 

Este draguta si slim la corp si la sani - eu sunt fan. Apartamentul e doar ok dar nu m-a deranjat cu nimic. Este prietenoasa, zambeste si a incercat sa ma faca sa simt cat mai confortabil. A acceptat sa facem un dus impreuna pe urma am trecut la on, normal si un masaj dupa - as spune chiar bun masajul desi nu sunt expert. Am stat 60 de minute, au trecut repede. 

Recomand pentru amatorii de slim. Cred ca as reveni si eu pentru ca m-am simtit relaxat cu ea. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 15.06.2021 la 14:53, villan.operator a spus:

M-am vazut eu cu fata. Progamare pe sms. Locatia pe langa Mall Vitan intr-un bloc de 4 etaje. 

Este draguta si slim la corp si la sani - eu sunt fan. Apartamentul e doar ok dar nu m-a deranjat cu nimic. Este prietenoasa, zambeste si a incercat sa ma faca sa simt cat mai confortabil. A acceptat sa facem un dus impreuna pe urma am trecut la on, normal si un masaj dupa - as spune chiar bun masajul desi nu sunt expert. Am stat 60 de minute, au trecut repede. 

Recomand pentru amatorii de slim. Cred ca as reveni si eu pentru ca m-am simtit relaxat cu ea. 

Buna iti multumesc, si te mai astept cu drag 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...