Sari la conținut

0734692391, Bruneta focoasa new new new


Postări Recomandate

  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Hmmm, de ce imi pare mie ca seamana cu fatuca de a lucrat pe la complex Onyx regie, se dadea studenta, de a inceput cu un scandal cu un coleg care a zis ca a facut neprotejat cu ea, initial ea a negat dar apoi a recunoscut? Intre timp a disparut. Nu mai stiu detalii dar cine a fost la ea cred ca ar putea sa ne ajute. 

Doar din poze asa imi pare. Posibil sa ma insel. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 8 ore, dogeatkitkat a spus:

Hmmm, de ce imi pare mie ca seamana cu fatuca de a lucrat pe la complex Onyx regie, se dadea studenta, de a inceput cu un scandal cu un coleg care a zis ca a facut neprotejat cu ea, initial ea a negat dar apoi a recunoscut? Intre timp a disparut. Nu mai stiu detalii dar cine a fost la ea cred ca ar putea sa ne ajute. 

Doar din poze asa imi pare. Posibil sa ma insel. 

Acum ca zici, chiar asa pare

Ce memorie buna ai dude!😎 Așteptăm un confrate care a fost.

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Colegu' eram atras de pozele fetei din Onyx, dar cand a inceput scandalul cu protejat neprotejat am zis pas.

Iar pozele de mai sus par a 2 fete deosebite. Una bruneta alta roscata. Cred ca e ceva fishy la mijloc. 

Link spre comentariu
Acum 11 minute, dogeatkitkat a spus:

Colegu' eram atras de pozele fetei din Onyx, dar cand a inceput scandalul cu protejat neprotejat am zis pas.

Iar pozele de mai sus par a 2 fete deosebite. Una bruneta alta roscata. Cred ca e ceva fishy la mijloc. 

Ceva fishy poate e la mijloc, dar sper sa fie doar la figurat:)) Probabil ii cer o vizita scurta sa vad care.i treaba. Wish me luck🙏

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Colegu multa bafta, daca e fata cea veche, poate ma bag si eu, daca i-a venit mintea la cap. Prea ma atrageau pozele. Stii cum e cand ti se pune pata. 

Oricum, daca ajungi la ea sa ne relatezi cele gasite. Succes

Link spre comentariu
  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
Acum 23 ore, dogeatkitkat a spus:

Hmmm, de ce imi pare mie ca seamana cu fatuca de a lucrat pe la complex Onyx regie, se dadea studenta, de a inceput cu un scandal cu un coleg care a zis ca a facut neprotejat cu ea, initial ea a negat dar apoi a recunoscut? Intre timp a disparut. Nu mai stiu detalii dar cine a fost la ea cred ca ar putea sa ne ajute. 

Doar din poze asa imi pare. Posibil sa ma insel. 

 

 

 

Link spre comentariu

Sorry guys. E o alta fata. Poza 2 cel puțin clar nu e ea. Are parul scurt, nu roșcat ca în poza, 1.85, plinuțe, solida. Sta culmea tot în Grozavesti. Poate o fi folosit poza cu Andreea studenta din Onix, poate sunt colege..ca prea aduce cu ea poza aia.(nu am nicio idee). 

Ideea e ca voiam sa vad dacă chiar e ea. Nu era, am lăsat 50lei pt deranj și fără întrebări. Nu ma interesa ea, ci cealaltă, cum am spus.

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Daca tot nu era ea in poze de ce ai mai lasat 50 de lei? Pfaaaa, meritai sa iti dea ea tie pt marketing inselator. 😆😆😆

Multumim pt relatare colegu' dar ma asteptam sa revina fatuca. Mai avem de asteptat. 

Hai Andreea, doar nu te-ai cumintit, sau macar speram ca te-ai lasat de anal neprotejat, ca suntem mai multi fani de-ai tai. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
21 minutes ago, cod5991 said:

Sorry guys. E o alta fata. Poza 2 cel puțin clar nu e ea. Are parul scurt, nu roșcat ca în poza, 1.85, plinuțe, solida. Sta culmea tot în Grozavesti. Poate o fi folosit poza cu Andreea studenta din Onix, poate sunt colege..ca prea aduce cu ea poza aia.(nu am nicio idee). 

Ideea e ca voiam sa vad dacă chiar e ea. Nu era, am lăsat 50lei pt deranj și fără întrebări. Nu ma interesa ea, ci cealaltă, cum am spus.

50 de lei deranj cand ea foloseste poze false. Te felicit! Asa se imbunatateste piata! 😑

  • Haha 2
Link spre comentariu
Acum 39 minute, dogeatkitkat a spus:

Daca tot nu era ea in poze de ce ai mai lasat 50 de lei? Pfaaaa, meritai sa iti dea ea tie pt marketing inselator. 😆😆😆

Multumim pt relatare colegu' dar ma asteptam sa revina fatuca. Mai avem de asteptat. 

Hai Andreea, doar nu te-ai cumintit, sau macar speram ca te-ai lasat de anal neprotejat, ca suntem mai multi fani de-ai tai. 

@andreeayoyo daca vezi asta, arunca zarurile. N.o mai face incognito, ca vrem sa te vizitam, nu doar sa te denigram...ceea ce meriți un pic. Setul de ANALIZE și toată lumea e împăcată. Altfel nu m.as expune.

PS: tot e intrigant faptul ca poza cu fata roșcată seamănă izbitor cu Andreea, nu e o poza random, ceea ce ma face sa cred ca o fi și ea activa. Pe alt plan existențial sau pe alt publi25,26😆

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Noroc bros,

Am halit si eu ca pelicanu, la fel ca sogoru cod, sub mirajul pozei cu roscata convins fiind ca e studenta de la onix. Am ajuns la grozavesti, a aparut faptura, solida intr-adevar, nu e vreo frumusete, dar nicidecum urata. Ar merge impulata sa fiu sincer daca n-ai deja filme in cap cu studenta. Problema e ca in momentul in care am confruntat-o cu poza cu tâtele, mi-a zis clar ca ea e si oricat nu-mi place sa recunosc, chiar parea a ei, doar ca acum e vopsita bruneta. Deci nu minte cu pozele, sunt ale ei. Cu toate astea i-am zis ca nu raman, moment in care am vazut cea mai mahnita fata din istorie, asa ca acum pare de inteles cod ca i-a dat 50 lei. Mai avea putin si plangea si cred c-as fi plans si eu cu ea dar in niciun caz nu-i dadeam 50 de lei :)

sanatate.

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
1 hour ago, dogeatkitkat said:

Inteleg ca nu ai ramas doar pt ca nu era Andreea? 

Altfel cum se prezinta fata, poate are potential. 

Exact, n am ramas pt ca nu era andreea. Altfel, are cam 1.75, solida spre grasa, cu o fatza banala nu hada nu vreo sculptura, tâtele (decolteul) atat cat am putut vedea, pt ca era imbracata, sunt ca in poza de mai sus. Cand am sunat, mi-a zis 100 glontul cu 250 ora, deci rezon dpdv material. Daca nu te deranjeaza ca-i mai umflata si eventual esti si prin zona, merge de futut. Plus ca pare cu bun simt, vorbeste ok fata si n-a inceput sa profereze mizerii cand i-am zis ca nu raman. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 22 ore, cod5991 a spus:

Sorry guys. E o alta fata. Poza 2 cel puțin clar nu e ea. Are parul scurt, nu roșcat ca în poza, 1.85, plinuțe, solida. Sta culmea tot în Grozavesti. Poate o fi folosit poza cu Andreea studenta din Onix, poate sunt colege..ca prea aduce cu ea poza aia.(nu am nicio idee). 

Ideea e ca voiam sa vad dacă chiar e ea. Nu era, am lăsat 50lei pt deranj și fără întrebări. Nu ma interesa ea, ci cealaltă, cum am spus.

Cum sa dai frate 50 ptr deranj? Uite asa le invatati prost cu bani si harfe. 

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Atata bateti apa-n piua ca i-a lasat 50 de lei. Si el ca si mine s-a dus acolo pt altcineva, n-a gasit ce credea c-o sa gaseasca si a facut stanga mprejur. Acum, n-are nicio vina femeia ca seamana cu altcineva si ca noi vedem cai verzi pe pereti, din pct ei de vedere a pierdut o programare din vina clientului daca suntem corecti pana la capat. Eu chiar is chitit sa-i fac o vizita sa ma dumiresc ce potential are, desigur, daca m-o mai primi avand in vedere cele de mai sus.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
Acum 13 minute, stanilla a spus:

Atata bateti apa-n piua ca i-a lasat 50 de lei. Si el ca si mine s-a dus acolo pt altcineva, n-a gasit ce credea c-o sa gaseasca si a facut stanga mprejur. Acum, n-are nicio vina femeia ca seamana cu altcineva si ca noi vedem cai verzi pe pereti, din pct ei de vedere a pierdut o programare din vina clientului daca suntem corecti pana la capat. Eu chiar is chitit sa-i fac o vizita sa ma dumiresc ce potential are, desigur, daca m-o mai primi avand in vedere cele de mai sus.

👍🙌

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...