Sari la conținut

Diana-0758183867


Postări Recomandate

 

Bunaa

Nu prea am tinut neaparat sa scriu pe aici dar daca tot mi s-au scris recenzii ma conformez :)

NU INTRU CU DOTATII, PERSOANE CU BILE/CANAMICINA/ALTE ACESORII !!!! Nu intru cu persoane in stare de ebrietate

Pentru cine dorea sa vada o poza cu mine,am o poza la profil(nu stiu sa postez poze pe topic😁)

Nu fac deplasări 

Daca sunati sa veniti si vreti o ora va rog sa specificati asta la telefon, daca nu specificati voi presupune eu ca vreti o finalizare

💥Vă aștept in locația mea💥

Link spre comentariu
Acum 12 ore, DianaDiabt a spus:

 

Bunaa

Nu prea am tinut neaparat sa scriu pe aici dar daca tot mi s-au scris recenzii ma conformez :)

NU INTRU CU DOTATII, PERSOANE CU BILE/CANAMICINA/ALTE ACESORII !!!! Nu intru cu persoane in stare de ebrietate

Pentru cine dorea sa vada o poza cu mine,am o poza la profil(nu stiu sa postez poze pe topic😁)

Nu fac deplasări 

Daca sunati sa veniti si vreti o ora va rog sa specificati asta la telefon, daca nu specificati voi presupune eu ca vreti o finalizare

💥Vă aștept in locația mea💥

Pune si o lista cu servicii si preturi,  in felul asta nu mai trebuie sa dai explicatii la fiecare client.

Link spre comentariu
Acum 14 ore, DianaDiabt a spus:

 

Bunaa

Nu prea am tinut neaparat sa scriu pe aici dar daca tot mi s-au scris recenzii ma conformez :)

NU INTRU CU DOTATII, PERSOANE CU BILE/CANAMICINA/ALTE ACESORII !!!! Nu intru cu persoane in stare de ebrietate

Pentru cine dorea sa vada o poza cu mine,am o poza la profil(nu stiu sa postez poze pe topic😁)

Nu fac deplasări 

Daca sunati sa veniti si vreti o ora va rog sa specificati asta la telefon, daca nu specificati voi presupune eu ca vreti o finalizare

💥Vă aștept in locația mea💥

Esti superba ,abia astept sa te revăd...😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 11 ore, arturo a spus:

Eu de obicei prin SMS cu ea ,dar au fost dați și la telefon

I am dat mesaj dar nu Răspunde … iar in mesaj am fost destul de clar “as dori o programare astăzi la tine dacă ai locuri libere” fără întrebări stupide sau etc

Link spre comentariu
Acum 3 ore, mini123 a spus:

I am dat mesaj dar nu Răspunde … iar in mesaj am fost destul de clar “as dori o programare astăzi la tine dacă ai locuri libere” fără întrebări stupide sau etc

Sâmbătă are program scurt,iar duminică nu lucrează, dar daca esti client nou no să-ți răspundă nici in ruptul capului...

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 4 ore, ydannov a spus:

Sâmbătă are program scurt,iar duminică nu lucrează, dar daca esti client nou no să-ți răspundă nici in ruptul capului...

Pai De ce a mai postat pe forum dacă nu primește clienți noi?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...