Sari la conținut

Diana-0758183867


Postări Recomandate

  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani
Acum 6 ore, DianaDiabt a spus:

Bună🖐Eu sunt Diana 🙃pentru toți cei care mă cunosc,acesta este numărul meu nou,am pierdut cartela implicit numărul anterior...vă aștept pe numărul acesta😁

Bună Diana ceva poze dacă se poate 😉

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Interesant daca ar fi acea Diana cu nr .....200. Stiu ca era total impotriva sa aiba topic deschis aici , cu greu a reusit sa inchida acel topic discutand 2 saptamani cu un admin. A disparut timp de aproape doua luni si acum a aparut exact unde nu vroia sa fie acum doua luni.

Ultima mea vizita la ea a fost cu cateva zile  inainte de craciun , dupa care nu a mai raspuns la telefon. Totusi daca a revenit sa ii uram 'welcome back". Saptamana viitoare fac vizita fara doar si poate si revin cu info. Un weekend cu fainosag sa aveti.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 23 ore, micu456 a spus:

0759393200.a mai avut un topic deschis

E fata aia draguta din zona hotelului Rapsodia

🤔 AI 7 postari din care 3 despre acesata Diană ,!!!:pope

:icecream

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator yoyoyoy1
Reputație: 0

Hi,hello🖐vorbim de Diana care a mai avut un topic deschis aici și prin multe rapoarte a reușit intr un final ,sa il stearga.

Descriere:1,65 m,55 kg,corp normal,sani marimea 3 (un pic lasati🙈)fund demențial,șatenă,ochii verzi(are privirea malefică 😂),cateva tatuaje,zambareata,prietenoasa,plus altele ce va trebui sa le descoperiti..

10+oral (e punctul ei forte)

9 normal(nu sta deasupra-aici are minus)

9 aspect

6 locatia

Daca stii sa te comporti ,vei petrece momente unice cu Diana.

Link spre comentariu
  • Oras:botosani
  • Oras:botosani

Salutare 

Am vizitat și eu pe Diana ,o fata frumoasa foc cu privire pătrunzătoare .Părerea mea că în Bt nu este fata că ea.  

Locație 9 undeva in spate la cinematograf

Aspect 10 cu minus

Oral 10 cu plus 

Normal 10 

Igiena 10 

Comunicativa ,comportament frumos .Eu am vizitat o de 2 ori și cum scap de jandarm mai bifez .

Bafta 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator yoyoyoy1
Reputație: 0
La 21.02.2021 la 13:40, ydannov a spus:

Lucrezi și duminica? 

Duminica foarte rar o găsim.dar poti face o intrebare la telefon,ca sigur nu se supără 

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B
Acum 13 minute, Ioanageanina a spus:

Buna diana am si eu o intrebare la tine ....de ce faci fara prezervativ cu clientii? Tu nu ai auzit de boli ?mi sa confirmat că faci fara prezervativ....încearcă si numai fa fără altfel numai lucra 

Cine comenteaza? Din  activitatea ta nu am gasit ceva care te-ar recomanda, dar activitatea titularei topicului o recomanda ca fiind o persoana ok, daca are relevanta pot confirma ca este o persoana in care se poate avea incredere. Deci de ce ar avea cineva incredere in afirmatiile tale? Cred ca afirmatiile trebuiesc argumentate, eventual daca ai scrie si corect ar fi un plus de incredere 😷

Link spre comentariu
La 15.03.2021 la 19:27, Ioanageanina a spus:

Buna diana am si eu o intrebare la tine ....de ce faci fara prezervativ cu clientii? Tu nu ai auzit de boli ?mi sa confirmat că faci fara prezervativ....încearcă si numai fa fără altfel numai lucra 

Draga Carla, nu cred ca are rost sa vb tu despre subiectul asta... Personal am pățito cu tine cand mai încălecat si vroiai sa o bagi in tine fara prezervativ.... Erai cazata la tineretului... Ai ramas surprinsa si cand ti_am cerut sa faci oralul protejat... 

Link spre comentariu
Vizitator yoyoyoy1
Reputație: 0
La 17.03.2021 la 12:38, Ionel112111 a spus:

Draga Carla, nu cred ca are rost sa vb tu despre subiectul asta... Personal am pățito cu tine cand mai încălecat si vroiai sa o bagi in tine fara prezervativ.... Erai cazata la tineretului... Ai ramas surprinsa si cand ti_am cerut sa faci oralul protejat... 

Făcea economie la gume😂

nu m ai aruncați cu pietre aiurea,ce ți a luat fața???

Link spre comentariu
La 15.03.2021 la 22:49, mirel1237 a spus:

Da tu cine ești sa dai sfaturi,îți bagi tu pula in ea?sau cumva ți a luat fata și tie ciuda?mai nou acum ești sfătuitor?ai grija de tine,nu de altele!!te am pupat !!spor la bani ioanageanina!!🤣🤣🤣🤣

😆😆😆😆😆

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...