Sari la conținut

Sex în masina Oradea


Decebalde

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 4 ore, Decebalde a spus:

Sunt casatorit și am o gagică, nu avem loc de futut.

Știți pe undeva,ceva locuri prin Oradea,unde poți sa te futi liniștit noaptea în masina?

Aștept idei.

Mulțumesc!

Dacă ești căsătorit și ai nevasta grasa și teai căsătorit din interes divorțează și ia gagica acasă sau mergeți la hotel,regim hotelier 1 ora doua nu mai fute buha pe aici sunt boscheți destui ia-o spre hidisel dracu martalog

Link spre comentariu

Locul meu de futut în masina când prindeam ceva mediciniste sorbonele fomiste era între Paleu și Cetariu, pe dreapta cum mergi spre Cetariu. Sunt multe drumulete de pământ ce duc în lanuri sau pe coclauri. Nu trece nici dracu seara. E o bezna acolo noaptea de nici dracul nu vede. Vara, când parcam după ceva tufe mai mari le futeam și în afara mașini, doar sprijinite de masina. Asa ferit și sigur e. Nefiind un loc predilect de cordeala, e safe

  • Haha 1
Link spre comentariu

Plus ca nimeni nu oprește în the middle of nowhere pe întuneric nici de ar vedea o mașină ultra tupilita. Ce om normal ar risca sa vadă ce poate fi intr-un asa loc. Nu își face nimeni de lucru. Oricum, traficul se cam oprește la Palau. Normal ca e mai ușor și mai ieftin asa, mai ales dacă ai vreo puștoaică pe care o poți arde de 3-4 ori pe săptămână. 

Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta Turnu Severin
  • Oras:Drobeta Turnu Severin
La 12.02.2021 la 7:05, Decebalde a spus:

Sunt casatorit și am o gagică, nu avem loc de futut.

Știți pe undeva,ceva locuri prin Oradea,unde poți sa te futi liniștit noaptea în masina?

Aștept idei.

Mulțumesc!

Du te liniștit în Velența😂 *sarcasm* ceva locuri bune probabil la ieșirea spre Sânmartin, spre blocurile ANL

Link spre comentariu

Cam riscant sa faci in natura. Nu este problema de dificultatea pozitiilor pentru barbati. Riscul este foarte mare. Orice prost are un telefon cu care te poate filma si ajungi pe ceva site. Deci mare atentie!

Inainte erau mai multe locuri: 1Peta unde s-au construit blocurile noi. 2 Grajdurile Unitatilor Militare (vis-a-vis de Cimitir pe drumul Exprees) -le-am pus pe doua capra in iesle. 3.Blocurile din Centru de langa CEC-ul mare in subteran (le-au inchis cu gratii) 4.Santul Cetatii etc

Azi daca ai masina poti:

-la Paleu in padure;

-pe drumul spre Paleu, dar atentie sa nu ramai impotmolit cu masina;

-Podul CFR in Rogerius (daca lasi masina langa podul de centura pe Sovata);

-in Dosul Garii pe linia de cale ferata (este un turn de apa);

Atentie daca este zi. Poti fi filmat succes

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...