Sari la conținut

Laura 0750683352


Postări Recomandate

La 12.02.2021 la 9:43, lauraskinny a spus:

Buna dragi galateni!😘

De luni voi fi disponibila în orașul vostru pentru câteva zile!

Mai jos va las link ul cu recenzii din Cluj sa va faceți o părere despre mine💋

https://nimfomane.com/forum/topic/145753-laura-skinny-skinny-0747413040/?do=getNewComment

 

Servicii și preturi:

💋 150lei -30 minute/1 finalizare :normal protejat, ON , deep throat  , FK , sarutari corporale, 69  , CIM, COF , COB +50lei anal protejat 

💋250lei -1 ora/2 finalizari: normal protejat , ON, deep throat, FK , sărutări corporale  , 69, CIM  , COF , COB +50lei anal protejat

Locația va fi în zona falezei.Cu mai multe detalii legate de adresa revin luni.

Sunt o fata cu foarte mult bun simt și dornica sa ne cunoaștem!💋🔥

Va astept cu drag programările prin sms sau apel telefonic la nr din titlu!☎️0750683352

Cateva zile si brusc hop isi prelungeste programul taci dracu din gura poate imi dau drumul si spun si pe cine manageriezi.Mai are 2 proaste cu ea de care se ocupa iubitul ei cand am fost la ea ma intreba daca stiu o locatie mai retrasa sau pe cineva de incredere care sa nu spuna pentru ce inchiriaza apartamentul.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 10 minute, iloverealesc a spus:

Cateva zile si brusc hop isi prelungeste programul taci dracu din gura poate imi dau drumul si spun si pe cine manageriezi.Mai are 2 proaste cu ea de care se ocupa iubitul ei cand am fost la ea ma intreba daca stiu o locatie mai retrasa sau pe cineva de incredere care sa nu spuna pentru ce inchiriaza apartamentul.

Potoleste teeee

Cine ma cunoaște cu adevarat ,stie adevărul!

Cu siguranță eu te ,,deranjez,, pe tine si ma vrei plecata🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 11 minute, lauraskinny a spus:

?????

Nu cunosc si n am nici o legătură

Latra in alta parte

Nesimtito vb frumos ca tiam dat sa mananci si eu 1h  nu fi obraznica rusinica.Nu te vreau plecata ca nu e orasul meu si nu halesti din buzunarul meu poti sta pana la pensie din partea mea.Nu te mai victimiza atata ca te vreau plecata:)))ma doare in pula de tine daca stai sau nu.Logic care prefera profilul tau vine gusturile nu se discuta eu prefer un pic mai cu forme.

  • Minus 2
Link spre comentariu
Acum 1 minut, iloverealesc a spus:

SUNT O DOAMNA MATURA ,INDEPENDENTA,N AM  SI NU VOI ,,MANAGERIA,, CU NIMENI PE NIMENI !!!

N AM DE GAND SA MA COBOR LA NIVELUL TAU!!

N AM O FAȚA PE MASURA VRAJELII TALE DE ,,PESTISOR,,!

MI AI DEMONSTRAT SE PARE CA TI FUR PAINEA TIE SI FEMEII TALE! MAI BINE INVAT O MESERIE!!

DOMNII CARE MI SUNT CLIENTI SI AICI SI LA CLUJ, MA CUNOSC SI SUNT OAMENI DESTEPTI CARE POT DEDUCE ADEVARUL DESPRE MINE!

Nu meriți mai mult ,,deranj,, din partea mea!!

Cu asta inchei

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 3 minute, iloverealesc a spus:

Nesimtito vb frumos ca tiam dat sa mananci si eu 1h  nu fi obraznica rusinica.Nu te vreau plecata ca nu e orasul meu si nu halesti din buzunarul meu poti sta pana la pensie din partea mea.Nu te mai victimiza atata ca te vreau plecata:)))ma doare in pula de tine daca stai sau nu.Logic care prefera profilul tau vine gusturile nu se discuta eu prefer un pic mai cu forme.

Cu siguranță nu esti clientul meu.

Eu nu te am jignit...tu ai început din momentul în care am venit în Gl.

TOATE CELE BUNE

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Mare cacanar ești !!!

Lasă femeia în pace, este una din putinele care chiar merită respect (atunci când ești la/în ea)!!!

Cine a fost la ea, știe! Pentru mine rămâne și ba fi o semidoamna (pentru că se fute pentru bani) care chiar știe meseria !!!

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 3 minute, amcuce_sefa a spus:

Mare cacanar ești !!!

Lasă femeia în pace, este una din putinele care chiar merită respect (atunci când ești la/în ea)!!!

Cine a fost la ea, știe! Pentru mine rămâne și ba fi o semidoamna (pentru că se fute pentru bani) care chiar știe meseria !!!

Nu o iau acasa nebunule.dute si saruto:)))ne spui si noua cate gusturi de puli ai simtit:))))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...