Sari la conținut

Laura 0750683352


Postări Recomandate

La 30.03.2021 la 13:38, andi855 a spus:

Salutare, voi fi un pic mai scurt la recenzie dar vreau măcar sa aflu dacă a mai pățit cineva.... Vineri în jur de ora 12 programat și eu, ajuns la destinație ma întâmpinat domnișoara frumos, e drăguță știe sa se facă plăcută. Am stat la un pahar de apa după care am trecuta fapte. Un oral executat ok dpdv. După care am trecut la normal nu a durat prea mult numai ca la final ia venit perioada cred.. (, m-am făcut numai de... Scz. Ca nu scriu tot cuvântul dar sper sa înțelegeți, sa scuzat nu știa ca ii vine asa repede și etc... Ptr. Mine a fost o experienta urata sincer nu vreau sa o pun într-o situație urata dar pe viitor un pic mai atenta. Locație 10, servicii:normal 8 dar fără sa se mai întâmple, oral 8 de revenit sincer nu. 

Urat aspectul.Iti facea botezul in 69:)))poate descopereai ca esti vampir:)))

Link spre comentariu
Acum 32 minute, Gimi39 a spus:

Urat aspectul.Iti facea botezul in 69:)))poate descopereai ca esti vampir:)))

As dori sa trecem peste acest subiect/eveniment NEINTENȚIONAT de altfel, pentru care mi am cerut scuze și am procedat corespunzător pentru restul programărilor!!!!

Nu și mai au rostul comentariile! 

Seara faina

  • Like 5
Link spre comentariu
Acum 21 ore, lauraskinny a spus:

As dori sa trecem peste acest subiect/eveniment NEINTENȚIONAT de altfel, pentru care mi am cerut scuze și am procedat corespunzător pentru restul programărilor!!!!

Nu și mai au rostul comentariile! 

Seara faina

De un subiect insignifiant trecem peste el nu conteaza clientul da.l in masa altul.Nu trecem peste subiect pentru ca e de bun simt cand esti pe Stop sa te opresti chiar daca esti avara dupa bani nu lasa "traume"omului.Bine ca nu tea pus sa.i sugi dupa ce si la murdarit.

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...