Sari la conținut

Laura 0750683352


Postări Recomandate

Acum 7 minute, robertosogur a spus:

Da,in sensul ca esti cooperanta la pozitii,ceva normal pentru noi,dar anormal pentru anumite fete care se gandesc doar la bani.

Sigur ca da . Întâlnirea noastră a decurs natural, totul acceptat de ambii.

Eu am simtit nevoia de a clarifica un pic enunțul, cam vag, pentru a nu se înțelege,,altceva,,....:)))

🤗

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati
Acum 2 ore, lauraskinny a spus:

Sigur ca da . Întâlnirea noastră a decurs natural, totul acceptat de ambii.

Eu am simtit nevoia de a clarifica un pic enunțul, cam vag, pentru a nu se înțelege,,altceva,,....:)))

🤗

Nu sunt un narator bun

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Am vizitat-o astazi. Locatia arata foarte bine, usor de ajuns, am gasit loc de parcare. 

Fata arata de nota 10, si isi ia treaba foarte in serios, nu am mai vazut asa ceva, foarte prietenoasa.

De revenit ? Eu unul sigur revin. Felicitari, Laura. Semnat, baiatul cu camasa 😅

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

RECENZIE:
Locatie: 9.4 (aceasi garsoniera cozzy pe Faleza)
Aspect: 9 (femeie simpatica, undeva la 1.68 cm, ochelari de asistenta, par roscat deschis cu breton, sani micuti, skinny, fund mic bombat, zambet frumos)
Oral: 9.6 (neprotejat, foarte bun, cu atentie sporita la bijuterii, deepthroat complet in 69, cu presiune, intretinut, foarte umed, gag reflex prezent, CIM)
Normal: 9.5 (protejat, accepta pozitii, ii place ce face)
Gfe: 10 (FK / DFK da, foarte pasionala)
Atitudine: 10 (atenta la tine, prietenoasa)
Igiena: 10 (curata, nimic suspect)
Halat: 200 RON (pentru o ora)

Naratiunea:
Trecuse ceva vreme de cand nu mai fusesem pe la Laura si odata ajuns in Galati am revazut vulpita undeva in prima parte a lunii august. Locatia a ramas aceasi, apartament decent, spatios, pat comod, totul ok la baie. Intalnirea a fost una foarte reusita, am recuperat timpul la o tigara in bucatarie, am avut multe de povestit. In asternut a fost rasfat total, nu mai ma saturam de oralul exceptional. Notele sunt cam aceleasi, nu cred ca mai este ceva de completat sau de zis, totul la superlativ.

Eu m-am simtit foarte bine si am sa revin cu mare placere la Laura, o recomand fara retineri.
 

  • Like 20
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, elprofesoare a spus:

RECENZIE:
Locatie: 9.4 (aceasi garsoniera cozzy pe Faleza)
Aspect: 9 (femeie simpatica, undeva la 1.68 cm, ochelari de asistenta, par roscat deschis cu breton, sani micuti, skinny, fund mic bombat, zambet frumos)
Oral: 9.6 (neprotejat, foarte bun, cu atentie sporita la bijuterii, deepthroat complet in 69, cu presiune, intretinut, foarte umed, gag reflex prezent, CIM)
Normal: 9.5 (protejat, accepta pozitii, ii place ce face)
Gfe: 10 (FK / DFK da, foarte pasionala)
Atitudine: 10 (atenta la tine, prietenoasa)
Igiena: 10 (curata, nimic suspect)
Halat: 200 RON (pentru o ora)

Naratiunea:
Trecuse ceva vreme de cand nu mai fusesem pe la Laura si odata ajuns in Galati am revazut vulpita undeva in prima parte a lunii august. Locatia a ramas aceasi, apartament decent, spatios, pat comod, totul ok la baie. Intalnirea a fost una foarte reusita, am recuperat timpul la o tigara in bucatarie, am avut multe de povestit. In asternut a fost rasfat total, nu mai ma saturam de oralul exceptional. Notele sunt cam aceleasi, nu cred ca mai este ceva de completat sau de zis, totul la superlativ.

Eu m-am simtit foarte bine si am sa revin cu mare placere la Laura, o recomand fara retineri.
 

Mulțumesc frumos pt vizita și recenzie!😘

Revederea a fost placuta și de partea mea!💋

Te reastept, oricând,cu drag!

Concediu plăcut în continuare!😘🤗💋

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Recenzie :

locatie - 10  , curat , aer condiționat , prosop curat tot ce trebuie 

aspect - 8  earată bine pentru vârsta ei ,  

oral - 8.50 oralul este cum trebuie dar pentru mine tot deea tatuat merita 10 :)) 

normal -8 accepta aproape orice poziție se umezește singura 

atitudine - 10 pro client nimic de comentat 

igiena - 10 

Pret 100/200 

per total merita vizitată din când in când nu îți arunci bani pe geam :)) 100% 

  • Like 7
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 3 ore, x-zboys a spus:

Recenzie :

locatie - 10  , curat , aer condiționat , prosop curat tot ce trebuie 

aspect - 8  earată bine pentru vârsta ei ,  

oral - 8.50 oralul este cum trebuie dar pentru mine tot deea tatuat merita 10 :)) 

normal -8 accepta aproape orice poziție se umezește singura 

atitudine - 10 pro client nimic de comentat 

igiena - 10 

Pret 100/200 

per total merita vizitată din când in când nu îți arunci bani pe geam :)) 100% 

Mulțumesc frumos pentru vizita și recenzie!😘🤗

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați
La 14/08/2021 la 20:46, lauraskinny a spus:

Mulțumesc frumos pt vizita și recenzie!😘

Revederea a fost placuta și de partea mea!💋

Te reastept, oricând,cu drag!

Concediu plăcut în continuare!😘🤗💋

 

Buna! Până la ce oră ești disponibilă?

Link spre comentariu
La 14.08.2021 la 17:37, rmaskfs a spus:

Am vizitat-o astazi. Locatia arata foarte bine, usor de ajuns, am gasit loc de parcare. 

Fata arata de nota 10, si isi ia treaba foarte in serios, nu am mai vazut asa ceva, foarte prietenoasa.

De revenit ? Eu unul sigur revin. Felicitari, Laura. Semnat, baiatul cu camasa 😅

Multumesc frumos pentru vizita și recenzie 😘

Te reastept cu drag😘

  • Like 1
Link spre comentariu
La 14.08.2021 la 17:37, rmaskfs a spus:

Am vizitat-o astazi. Locatia arata foarte bine, usor de ajuns, am gasit loc de parcare. 

Fata arata de nota 10, si isi ia treaba foarte in serios, nu am mai vazut asa ceva, foarte prietenoasa.

De revenit ? Eu unul sigur revin. Felicitari, Laura. Semnat, baiatul cu camasa 😅

Scuze..derulând banda,ca să zic asa, de abia acum am văzut recenzia💋💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Am fost si eu ieri la ea locatia la fel ca si colegu de mai sus excelenta.

Laura nota 10 din partea mea e foarte serioasa in ceea ce face. Pentru mine a fost f bine pentru restu duceti-va singuri si vedeti. Mersi

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 31 minute, ahiles38 a spus:

Am fost si eu ieri la ea locatia la fel ca si colegu de mai sus excelenta.

Laura nota 10 din partea mea e foarte serioasa in ceea ce face. Pentru mine a fost f bine pentru restu duceti-va singuri si vedeti. Mersi

Mulțumesc frumos pentru vizita și recenzie 😘

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 1 oră, tehical a spus:

Salut, am vorbit ieri sa te sun azi la 11.30 sa te intreb cum ai programul insa nu mi ai raspuns. Sunt curios cum te as putea gasi

Bunaa

Da...dacă poți sa mi lași un sms sau mesaj pe  whatsapp și stabilim pt sapt viitoare.

Mulțumesc frumos 🤗💋

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

  Vizitat domnișoara acum câteva zile, programare și îndrumare ok prin telefon și mesaje, locație curată.

  Frumoasă, ochii albaștri, siluetă armonioasă deși este slim, sânii micuți, pizda cu labii mari

  Simpatica din start, discuție scurtă la țigară, refresh rapid la duș, oral neprotejat cu deep-throat perfect pentru mine și sex anal la greu. Finalizare orala, totul a fost perfect.

  Plecat la hotel, somn beton. Mulțumesc frumos domnișoară. Ciorbă de burtă la Transilvania 😂😂

 

 

 

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 7 ore, anton45 a spus:

  Vizitat domnișoara acum câteva zile, programare și îndrumare ok prin telefon și mesaje, locație curată.

  Frumoasă, ochii albaștri, siluetă armonioasă deși este slim, sânii micuți, pizda cu labii mari

  Simpatica din start, discuție scurtă la țigară, refresh rapid la duș, oral neprotejat cu deep-throat perfect pentru mine și sex anal la greu. Finalizare orala, totul a fost perfect.

  Plecat la hotel, somn beton. Mulțumesc frumos domnișoară. Ciorbă de burtă la Transilvania 😂😂

 

 

 

 

Mulțumesc frumos pentru vizita și recenzie 😘💋

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...