Sari la conținut

Laura 0750683352


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu imi sta in fire sa scriu pe forum dar ma vad nevoit sa o fac in cazul de fata. Am vizitat-o azi pe Laura si m-am simtit foarte bine in compania ei. Stau si ma gandesc si imi dau seama ca nu prea am ce reprosa. 

Note:

Locatie:9. Un apartament destul de spatios cu tot ce e necesar. Baia include si un mic test de perspicacitate, anume pana unde ajungi sa te speli cu apa rece pana te prinzi ca robinetul e montat invers:). Camera de actiune are un pat mare si confortabil. 

Laura ca fizic: foarte subiectiv teritoriu, din pctul meu de vedere 9. Nu cred ca am o tipologie anume de corp. Ce mi-a placut in mod deosebit au fost trasaturile fetei si liniile foarte naturale si armonioase ale corpului. Fizic mi se pare foarte delicata fara a inspira fragilitate. In plus are o piele foarte ingrijita si catifelata (super catifelata in locuri neasteptate). 

Laura ca personalitate: 10 cu felicitari. Un bun simt neobisnuit, conversatie absolut deloc plictisitoare, din contra, si cel mai important o intuitie grozava legata de omul aflat in fata ei. Mi s-a parut un om foarte cumsecade si o doamna. 

Igiena: 10, nimic de reprosat.

ON: 11 cu felicitari. Atentie in jur, deep, coordonare excelenta cu mainile folosite exact cat trebuie, si o tehnica grozava de variat presiunea pe gland. Te face sa simti ca te topesti.

NP/AP: nu a fost cazul, eu fiind genul de om care are nevoie de multa acomodare in preajma cuiva pentru lucruri 'traditionale'. 

GFE: 10 cu felicitari iarasi. E extrem de naturala si dezinvolta, asta chiar si in conditiile in care a fost prima noastra intalnire. Nu m-am simtit niciun moment stingher in compania ei. 

Aditional: am intarziat 25 de minute din cauza faptului ca nu stiu zona foarte bine. Laura a inteles situatia si a fost foarte diplomata. Cele 2 ore programate s-au transformat in 2 ore si jumatate din timpul ei fara niciun fel de presiune sau graba.

De revenit: de facut abonament.

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 7 minute, randcaan a spus:

Nu imi sta in fire sa scriu pe forum dar ma vad nevoit sa o fac in cazul de fata. Am vizitat-o azi pe Laura si m-am simtit foarte bine in compania ei. Stau si ma gandesc si imi dau seama ca nu prea am ce reprosa. 

Note:

Locatie:9. Un apartament destul de spatios cu tot ce e necesar. Baia include si un mic test de perspicacitate, anume pana unde ajungi sa te speli cu apa rece pana te prinzi ca robinetul e montat invers:). Camera de actiune are un pat mare si confortabil. 

Laura ca fizic: foarte subiectiv teritoriu, din pctul meu de vedere 9. Nu cred ca am o tipologie anume de corp. Ce mi-a placut in mod deosebit au fost trasaturile fetei si liniile foarte naturale si armonioase ale corpului. Fizic mi se pare foarte delicata fara a inspira fragilitate. In plus are o piele foarte ingrijita si catifelata (super catifelata in locuri neasteptate). 

Laura ca personalitate: 10 cu felicitari. Un bun simt neobisnuit, conversatie absolut deloc plictisitoare, din contra, si cel mai important o intuitie grozava legata de omul aflat in fata ei. Mi s-a parut un om foarte cumsecade si o doamna. 

Igiena: 10, nimic de reprosat.

ON: 11 cu felicitari. Atentie in jur, deep, coordonare excelenta cu mainile folosite exact cat trebuie, si o tehnica grozava de variat presiunea pe gland. Te face sa simti ca te topesti.

NP/AP: nu a fost cazul, eu fiind genul de om care are nevoie de multa acomodare in preajma cuiva pentru lucruri 'traditionale'. 

GFE: 10 cu felicitari iarasi. E extrem de naturala si dezinvolta, asta chiar si in conditiile in care a fost prima noastra intalnire. Nu m-am simtit niciun moment stingher in compania ei. 

Aditional: am intarziat 25 de minute din cauza faptului ca nu stiu zona foarte bine. Laura a inteles situatia si a fost foarte diplomata. Cele 2 ore programate s-au transformat in 2 ore si jumatate din timpul ei fara niciun fel de presiune sau graba.

De revenit: de facut abonament.

Mulțumesc frumos pentru vizita și recenzia deosebita😘

Te reastept oricând cu drag😘🤗💋

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 8 minute, lauraskinny a spus:

Mulțumesc frumos pentru vizita și recenzia deosebita😘

Te reastept oricând cu drag😘🤗💋

Radem noi glumim, dar abonament se poate?:). Vorbind serios, multumesc Laura si cand ma intorc revin cu mare drag. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, michaeljiji a spus:

Recenzie pe scurt:

Fata e tot ce spun băieții ăștia care au fost la ea deja!

Nu as avea absolut nimic de adăugat... doar că pentru iubitorii de skinny este de nota 20+

Spor sa aveti!

Mulțumesc frumos pentru vizita și recenzie!🤗💋

Te reastept cu drag!😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Salutare,

Dupa ce am facut o programare cu doua zile inainte am reusit sa ajung si eu la Laura. O prezenta foarte placuta iar pentru cei ce sunt mai atrsi de fetele skinny este ceea ce trebuie.

M-a invitat in bucatarie unde am fost servit la alegere apa/suc/cafea si am fumat o tigara. Fata are cuvintele la ea si ai ce discuta. Au fost cateva minute de acomodare. Are tot ce trebuie pentru un GFE bun. A urmat dusul si am trecut in camera de tortura. Aici lucrurile s-au desfasurat natural. Cu Laura te simti ca si cum ai merge la amanta. 

Note

ON - 8 - cu atentie la sateliti si intretinut

NP - 7,5 - am schimbat cateva pozitii. Corpul pare foarte fragil. Lipsa posterior dar e de inteles ca este skinny iar despre sani nu stiu sa va spun nimic pentru ca a ramas cu sutienul pe ea. Nu am apucat sa-l dau jos

GFE - 10 

De revenit? Da pentru o iubitorii de skinny.

Pentru cei ce nu au ajuns la ea recomand macar o vizita pentru o experienta interesanta.

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, lotus_77 a spus:

Salutare,

Dupa ce am facut o programare cu doua zile inainte am reusit sa ajung si eu la Laura. O prezenta foarte placuta iar pentru cei ce sunt mai atrsi de fetele skinny este ceea ce trebuie.

M-a invitat in bucatarie unde am fost servit la alegere apa/suc/cafea si am fumat o tigara. Fata are cuvintele la ea si ai ce discuta. Au fost cateva minute de acomodare. Are tot ce trebuie pentru un GFE bun. A urmat dusul si am trecut in camera de tortura. Aici lucrurile s-au desfasurat natural. Cu Laura te simti ca si cum ai merge la amanta. 

Note

ON - 8 - cu atentie la sateliti si intretinut

NP - 7,5 - am schimbat cateva pozitii. Corpul pare foarte fragil. Lipsa posterior dar e de inteles ca este skinny iar despre sani nu stiu sa va spun nimic pentru ca a ramas cu sutienul pe ea. Nu am apucat sa-l dau jos

GFE - 10 

De revenit? Da pentru o iubitorii de skinny.

Pentru cei ce nu au ajuns la ea recomand macar o vizita pentru o experienta interesanta.

Mulțumesc frumos pentru vizita și recenzie 💋

Te mai aștept cu drag🤗💋

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator drewandrew
Reputație: 0
18 hours ago, max6969 said:

:slap2NU crezi ca e mai simplu sa te duci la ea... ca sa te delectezi cu prezenta ei?

 

Cred ca m-am exprimat eu prost. Ma refeream daca este la birou🤣🤣🤣🤣. Dar m-am lamurit

Link spre comentariu

  • Oras:galati
  • Oras:galati

Salutare, 

Cu ceva treaba prin oras , trimis un mesaj titularei din topic, cazut de comun acord cand se elibereaza sa ma anunte, ceea ce a si facut "chiar mai repede" si pt asta ii multumesc, mers in ap. invitat in bucatarie servit cu cv de baut, socializat cat timp a fumat o tigara, mers la dus, igienizat corespunzator, si in camera de tortura. 

Si de aici :

* ON cu atentie la vecinatati si DT de toata frumisetea. Nota 10.

*NP cu ea deasupra cu spatele la mn destul de misto. Nota 9.

*AP caprira la mardinea patului cu contre si ceva sunete excitante. Nota 10.

Finalizat oral jos in genunchi pe covoras, o super imagine. Pentru mine de revenit. Halatul la plecare 150.0

 

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...