Sari la conținut

Laura 0750683352


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am vizitat si eu aceasta domnisoara si nu vreau sa fiu rau, realizez ca nu ea si-a dorit sa arate astfel dar cred ca ar trebui sa stiti ca nu e skinny ci mai degraba anorexica. Parca eram la ora de biologie...ii vedeam toate oasele...aveam impresia ca o sa se rupa, atat de slaba este Laura.

Inafara de asta, este foarte civilizata, amabila si orientata spre client, dar sper sa uit aceasta experienta cat mai repede.

Link spre comentariu
Acum 47 minute, gicugicu123 a spus:

Am vizitat si eu aceasta domnisoara si nu vreau sa fiu rau, realizez ca nu ea si-a dorit sa arate astfel dar cred ca ar trebui sa stiti ca nu e skinny ci mai degraba anorexica. Parca eram la ora de biologie...ii vedeam toate oasele...aveam impresia ca o sa se rupa, atat de slaba este Laura.

Inafara de asta, este foarte civilizata, amabila si orientata spre client, dar sper sa uit aceasta experienta cat mai repede.

În primul rand nu erai obligat sa ramai DIN momentul în care m ai văzut sau  chiar după cinci minute de stat la o tigara ,timp în care ai putut ,,numara oasele,,..cum zici tu.

Una peste alta,mulțumesc pentru vizita!

  • Like 4
  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila
Acum 4 ore, gicugicu123 a spus:

Am vizitat si eu aceasta domnisoara si nu vreau sa fiu rau, realizez ca nu ea si-a dorit sa arate astfel dar cred ca ar trebui sa stiti ca nu e skinny ci mai degraba anorexica. Parca eram la ora de biologie...ii vedeam toate oasele...aveam impresia ca o sa se rupa, atat de slaba este Laura.

Inafara de asta, este foarte civilizata, amabila si orientata spre client, dar sper sa uit aceasta experienta cat mai repede.

Tu vrei să uiți dar alții nu isi pot scoate din cap inclusiv eu aceea experiență super cu domnișoară.....gusturile nu se discuta dar din punctul meu de vedere este foarte finuta...sper sa mai ajung la tn Laura cat de curând

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 47 minute, JustMe112 a spus:

Tu vrei să uiți dar alții nu isi pot scoate din cap inclusiv eu aceea experiență super cu domnișoară.....gusturile nu se discuta dar din punctul meu de vedere este foarte finuta...sper sa mai ajung la tn Laura cat de curând

Mulțumesc frumos 🤗💋

PS.. prima vizita în Gl😉...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
Acum 7 ore, gicugicu123 a spus:

Am vizitat si eu aceasta domnisoara si nu vreau sa fiu rau, realizez ca nu ea si-a dorit sa arate astfel dar cred ca ar trebui sa stiti ca nu e skinny ci mai degraba anorexica. Parca eram la ora de biologie...ii vedeam toate oasele...aveam impresia ca o sa se rupa, atat de slaba este Laura.

Inafara de asta, este foarte civilizata, amabila si orientata spre client, dar sper sa uit aceasta experienta cat mai repede.

Skinny e termenul potrivit, punct.

Si ce vrei sa spui? Ca e naspa ca e skinny? 

De fapt, ce zic eu, pe site-ul asta sunt si casatoriti, dar tu esti unul din aia care n-a avut o sotie grasa, si nu prea are habar sa aprecieze valoarea la skinny 🤣🤣 pup la cei cunoscatori 🤣

You are weak, friend ☹️

  • Like 3
Link spre comentariu
Acum 10 ore, kitkatlove a spus:

Skinny e termenul potrivit, punct.

Si ce vrei sa spui? Ca e naspa ca e skinny? 

De fapt, ce zic eu, pe site-ul asta sunt si casatoriti, dar tu esti unul din aia care n-a avut o sotie grasa, si nu prea are habar sa aprecieze valoarea la skinny 🤣🤣 pup la cei cunoscatori 🤣

You are weak, friend ☹️

😘🤗

  • Like 2
Link spre comentariu
21 hours ago, gicugicu123 said:

Am vizitat si eu aceasta domnisoara si nu vreau sa fiu rau, realizez ca nu ea si-a dorit sa arate astfel dar cred ca ar trebui sa stiti ca nu e skinny ci mai degraba anorexica. Parca eram la ora de biologie...ii vedeam toate oasele...aveam impresia ca o sa se rupa, atat de slaba este Laura.

Inafara de asta, este foarte civilizata, amabila si orientata spre client, dar sper sa uit aceasta experienta cat mai repede.

Acu' e clar ca gusturile nu se discuta.... dar omule daca nu iti place nu ramii! Exact asa de simplu. Nu apari dupa aia pe forum cu rautati gratuite. As fi inteles sa vorbesti asa despre calitatea serviciilor daca nu erau la nivelul necesar...

Nu e vina nimanui ca ai ramas cu o tipa skinny care nu e genul tau. Blondie e frumoasa pentru cine apreciaza genul ei.

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...