Sari la conținut

Laura 0750683352


Postări Recomandate

Acum 2 minute, c-tinescu a spus:

Laura, tot incerc sa dau de tine pe numarul tau...si desi sunt un obisnuit al casei...nu reusesc sa smulg un raspuns din partea ta..crezi ca putem stabili ceva?

Bunaa!

Lasa mi un mesaj scris ,dacă poți.. chiar și acum.

Răspund mai greu la apel telefonic.. depind de conjuncturi🤗💋

Mulțumesc 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 10 ore, lauraskinny a spus:

Bunaa!

Lasa mi un mesaj scris ,dacă poți.. chiar și acum.

Răspund mai greu la apel telefonic.. depind de conjuncturi🤗💋

Mulțumesc 

Am dat mesaj...si tot nimic...🤗

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Doamna mea cea preferata 🤗
Micuta si delicata
Azi in loc de martisor
Bag si eu un vers de dor

Imi e drag sa te ating
Sa te pup si sa imi sting
Dorul in brate la tine
Ca stii iubi foarte bine 🥰

Sper sa te mai intalnesc
Pana atunci iti doresc
Zile calde minunate
Cu iubire presarate 🤗

Sa te mai gandesti la mine
Ca mie mereu imi vine 
Sa te iau in brate dar,
Esti la celalalt hotar 😀

Si asa din departare
In loc sa iti dau o floare
Am bagat un vers de dor
Stii ca nu te uit usor 😘

  • Mersi 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Acum 39 minute, x the impaler a spus:

Doamna mea cea preferata 🤗
Micuta si delicata
Azi in loc de martisor
Bag si eu un vers de dor

Imi e drag sa te ating
Sa te pup si sa imi sting
Dorul in brate la tine
Ca stii iubi foarte bine 🥰

Sper sa te mai intalnesc
Pana atunci iti doresc
Zile calde minunate
Cu iubire presarate 🤗

Sa te mai gandesti la mine
Ca mie mereu imi vine 
Sa te iau in brate dar,
Esti la celalalt hotar 😀

Si asa din departare
In loc sa iti dau o floare
Am bagat un vers de dor
Stii ca nu te uit usor 😘

Mulțumesc frumos din suflet😘

Deosebit poem ul..ca de obicei!

Sa ne revedem cu drag,sigur😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Hai noroc la baieti

 

Dupa cateva drumuri facute aiurea,zic hai sa vad pe aici ce recomanda baietii si uite asa am ajuns la Laura.Contact pe whatsapp,foarte prompta,am stabilt o intalnire,locatia pe faleza la blocurile aferente,locatie e de 10.Ajuns la locatie Laura imbracata sexy si cu un halat pe ea,foarte primitoare,ca aspect e putin cam slaba pentru mine o sa i dau un 7,am ramas pentru o finalizare,de apreciat e ca nu a cerut banii la inceput(big like).Am stat la o tigara,am schimbat doua vorbe si ne am apucat de treaba,a inceput cu sarutari pe corp dupa un oral neprotejat de nota 9,aproape perfect,umed cat trebuie,incercari frumoase de deep,o tehnica buna,fara graba,dupa oral montat balon si hai la normal,am schimbat doua pozitii in care s a implicat si cu fk si fara comentarii,fara graba,o punctez cu 10.Am finalizat in balon,mers la dus si inca o tigara de incheiere.Parere personala,merita,de revenit,halat 100 de lei.Spor la tras.

  • Like 3
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 9 ore, todixxx a spus:

Hai noroc la baieti

 

Dupa cateva drumuri facute aiurea,zic hai sa vad pe aici ce recomanda baietii si uite asa am ajuns la Laura.Contact pe whatsapp,foarte prompta,am stabilt o intalnire,locatia pe faleza la blocurile aferente,locatie e de 10.Ajuns la locatie Laura imbracata sexy si cu un halat pe ea,foarte primitoare,ca aspect e putin cam slaba pentru mine o sa i dau un 7,am ramas pentru o finalizare,de apreciat e ca nu a cerut banii la inceput(big like).Am stat la o tigara,am schimbat doua vorbe si ne am apucat de treaba,a inceput cu sarutari pe corp dupa un oral neprotejat de nota 9,aproape perfect,umed cat trebuie,incercari frumoase de deep,o tehnica buna,fara graba,dupa oral montat balon si hai la normal,am schimbat doua pozitii in care s a implicat si cu fk si fara comentarii,fara graba,o punctez cu 10.Am finalizat in balon,mers la dus si inca o tigara de incheiere.Parere personala,merita,de revenit,halat 100 de lei.Spor la tras.

Mulțumesc frumos pt vizita și recenzie 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Respectele mele, domnilor!

 

Urmarind de ceva timp forumul si citind recenziile pentru diverse domnisoare, am zis sa incep cu o vizita la cineva de incredere. Astfel, am gasit topicul domnitei Laura notat 10 cu brio.

Am facut aceasta alegere, deoarece am observat ca daca intrebi despre domnisoare noi sau netestate, lumea imediat sare cu replica: “Pune mana pe telefon, suna, testeaza si baga si o recenzie!”. Poate ca pe viitor o sa trebuiasca sa fac si asta.

Astfel, am contactat-o pe whatsapp, unde mi-a raspuns prompt si am stabilit o programare.

Fiind un mare adept al igienei, sapunul si apa au avut prioritate, hainute curate si pe usa afara. Respectand programarea am ajuns la locatie, unde am fost intampinat de o domnita in jur de 1.65 m, zambitoare, par roscat (mare plus), ochelari “ochi de pisica”, care te duc cu gandul la o doamna profesor, doctor (aici fiecare cu fanteziile lui), intr-o rochita de noapte (sper sa nu gresesc) rosie, transparenta. Referitor la fizic, ceilalti domni au mentionat deja, dar fiecare cu gusturile lui (care nu se discuta). Insa nu-mi pot scoate din minte acel fundulet bombat si“perky”.

  • Locatia – nota 10 – blocurile de pe Faleza. Locatie spatioasa si foarte curata; baia curata, dotata cu sapun si prosoape curate.

Laura este o persoana extraordinara, cu bun simt (s-a oferit sa ma serveasca cu cafea, apa, etc.), cu care poti discuta multe lucruri, te face sa te destinzi si este pro client. Dupa o discutie m-a invitat in “camera placerilor” si am inceput distractia.

  • Igiena – nota 10, cu plus pentru pielea fina.
  • O.N. – nota 10 - executat cu mare atentie, deep, cu diverse tehnici, unde a fost si prima finalizare.
  • N.P. – nota 10 – in pozitia misionar si-a pus picioarele in jurul meu, lucru care m-a terminat.
  • G.F.E. – nota 10 - accepta F.K., naturala, pasionala, nu te grabeste, fara mofturi sau comentarii.
  • Onorariu – 200 RON pentru 1 ora

Notite suplimentare:

  1. Si-a pus telefonul pe silent. Lucru care, din nou, denota respect total fata de client, in opinia mea.
  2. Rookie mistake (care sa o zic asa), am prezentat onorariul rapid, dar mi-a zis ca nu-i problema si mi-a zambit, lucru pe care nu l-am sesizat la recenziile pentru alte domnisoare. Si pentru acest lucru tin sa-i multumesc.
  3. Foarte grijulie.

Constient ca e prima data cand contribui pe acest forum si cu putina experienta pe care o am, personal, eu o recomand cu inima deschisa pe domnita Laura, mai ales daca se doresc servicii de calitate. De asemenea, tin sa-i nultumesc pentru programare si experienta si sper ca pe viitor sa mai ajung la ea.

  • Like 4
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 4 ore, axelbf a spus:

Respectele mele, domnilor!

 

Urmarind de ceva timp forumul si citind recenziile pentru diverse domnisoare, am zis sa incep cu o vizita la cineva de incredere. Astfel, am gasit topicul domnitei Laura notat 10 cu brio.

Am facut aceasta alegere, deoarece am observat ca daca intrebi despre domnisoare noi sau netestate, lumea imediat sare cu replica: “Pune mana pe telefon, suna, testeaza si baga si o recenzie!”. Poate ca pe viitor o sa trebuiasca sa fac si asta.

Astfel, am contactat-o pe whatsapp, unde mi-a raspuns prompt si am stabilit o programare.

Fiind un mare adept al igienei, sapunul si apa au avut prioritate, hainute curate si pe usa afara. Respectand programarea am ajuns la locatie, unde am fost intampinat de o domnita in jur de 1.65 m, zambitoare, par roscat (mare plus), ochelari “ochi de pisica”, care te duc cu gandul la o doamna profesor, doctor (aici fiecare cu fanteziile lui), intr-o rochita de noapte (sper sa nu gresesc) rosie, transparenta. Referitor la fizic, ceilalti domni au mentionat deja, dar fiecare cu gusturile lui (care nu se discuta). Insa nu-mi pot scoate din minte acel fundulet bombat si“perky”.

  • Locatia – nota 10 – blocurile de pe Faleza. Locatie spatioasa si foarte curata; baia curata, dotata cu sapun si prosoape curate.

Laura este o persoana extraordinara, cu bun simt (s-a oferit sa ma serveasca cu cafea, apa, etc.), cu care poti discuta multe lucruri, te face sa te destinzi si este pro client. Dupa o discutie m-a invitat in “camera placerilor” si am inceput distractia.

  • Igiena – nota 10, cu plus pentru pielea fina.
  • O.N. – nota 10 - executat cu mare atentie, deep, cu diverse tehnici, unde a fost si prima finalizare.
  • N.P. – nota 10 – in pozitia misionar si-a pus picioarele in jurul meu, lucru care m-a terminat.
  • G.F.E. – nota 10 - accepta F.K., naturala, pasionala, nu te grabeste, fara mofturi sau comentarii.
  • Onorariu – 200 RON pentru 1 ora

Notite suplimentare:

  1. Si-a pus telefonul pe silent. Lucru care, din nou, denota respect total fata de client, in opinia mea.
  2. Rookie mistake (care sa o zic asa), am prezentat onorariul rapid, dar mi-a zis ca nu-i problema si mi-a zambit, lucru pe care nu l-am sesizat la recenziile pentru alte domnisoare. Si pentru acest lucru tin sa-i multumesc.
  3. Foarte grijulie.

Constient ca e prima data cand contribui pe acest forum si cu putina experienta pe care o am, personal, eu o recomand cu inima deschisa pe domnita Laura, mai ales daca se doresc servicii de calitate. De asemenea, tin sa-i nultumesc pentru programare si experienta si sper ca pe viitor sa mai ajung la ea.

Mulțumesc din suflet și eu pentru recenzia deosebita de altfel și pentru vizita😘

PS n ai greșit.. e o rochiță mai de ,,noapte,,asa:)))

Sa ne revedem cu bine!😘🤗💋

Link spre comentariu

Bună dimineata!

💋Disponibilă începând cu ora 13💋

La 19.03.2022 la 13:40, axelbf a spus:

Respectele mele, domnilor!

 

Urmarind de ceva timp forumul si citind recenziile pentru diverse domnisoare, am zis sa incep cu o vizita la cineva de incredere. Astfel, am gasit topicul domnitei Laura notat 10 cu brio.

Am facut aceasta alegere, deoarece am observat ca daca intrebi despre domnisoare noi sau netestate, lumea imediat sare cu replica: “Pune mana pe telefon, suna, testeaza si baga si o recenzie!”. Poate ca pe viitor o sa trebuiasca sa fac si asta.

Astfel, am contactat-o pe whatsapp, unde mi-a raspuns prompt si am stabilit o programare.

Fiind un mare adept al igienei, sapunul si apa au avut prioritate, hainute curate si pe usa afara. Respectand programarea am ajuns la locatie, unde am fost intampinat de o domnita in jur de 1.65 m, zambitoare, par roscat (mare plus), ochelari “ochi de pisica”, care te duc cu gandul la o doamna profesor, doctor (aici fiecare cu fanteziile lui), intr-o rochita de noapte (sper sa nu gresesc) rosie, transparenta. Referitor la fizic, ceilalti domni au mentionat deja, dar fiecare cu gusturile lui (care nu se discuta). Insa nu-mi pot scoate din minte acel fundulet bombat si“perky”.

  • Locatia – nota 10 – blocurile de pe Faleza. Locatie spatioasa si foarte curata; baia curata, dotata cu sapun si prosoape curate.

Laura este o persoana extraordinara, cu bun simt (s-a oferit sa ma serveasca cu cafea, apa, etc.), cu care poti discuta multe lucruri, te face sa te destinzi si este pro client. Dupa o discutie m-a invitat in “camera placerilor” si am inceput distractia.

  • Igiena – nota 10, cu plus pentru pielea fina.
  • O.N. – nota 10 - executat cu mare atentie, deep, cu diverse tehnici, unde a fost si prima finalizare.
  • N.P. – nota 10 – in pozitia misionar si-a pus picioarele in jurul meu, lucru care m-a terminat.
  • G.F.E. – nota 10 - accepta F.K., naturala, pasionala, nu te grabeste, fara mofturi sau comentarii.
  • Onorariu – 200 RON pentru 1 ora

Notite suplimentare:

  1. Si-a pus telefonul pe silent. Lucru care, din nou, denota respect total fata de client, in opinia mea.
  2. Rookie mistake (care sa o zic asa), am prezentat onorariul rapid, dar mi-a zis ca nu-i problema si mi-a zambit, lucru pe care nu l-am sesizat la recenziile pentru alte domnisoare. Si pentru acest lucru tin sa-i multumesc.
  3. Foarte grijulie.

Constient ca e prima data cand contribui pe acest forum si cu putina experienta pe care o am, personal, eu o recomand cu inima deschisa pe domnita Laura, mai ales daca se doresc servicii de calitate. De asemenea, tin sa-i nultumesc pentru programare si experienta si sper ca pe viitor sa mai ajung la ea.

Mulțumesc din suflet și eu pentru recenzia deosebita de altfel și pentru vizita😘

PS n ai greșit.. e o rochiță mai de ,,noapte,,asa:)))

Sa ne revedem cu bine!😘🤗💋

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Buna seara domnilor si doamna Laura

Astazi am avut placerea de o vizita pe Laura. Nu am sa va plictisesc cu detalii, sunt destule recenzii si pot sa confirm ca, inafara de gusturi personale, sunt adevarate.

Va pot oferi insa perspectiva mea. Ca sa va faceti o idee, a fost prima mea experienta ever cu un astfel de serviciu, si nici nu mai avusem parte de sex adevarat de vreo 3 ani. Plus ca eram depravat de somn si altele. Intelegeti ideea, practic increderea mea in sine era la pamant, desi eram foarte constient ca nu aveam motiv, fiind un serviciu platit, dar nah asa se intampla uneori.

Cu toate acestea insa, Laura a fost foarte prietenoasa, amabila, m-a tratat ca o profesionista, si a acceptat orice sugestie (in limita ofertei dansei, desigur, n-am cerut nimic freaky 😄). Chiar a trebuit sa se chinuie un pic sa ma ''termine'' (din cauza mea), dar a fost foarte gratioasa si a acceptat sugestiile mele fara probleme.

Nu m-a sacait deloc, ma asteptam sa imi ceara sa ma spal inainte sau sa folosesc apa de gura, insa a trecut direct la actiune. Probabil si-a dat seama cat timp am vorbit ca am venit deja curat (sper).

As dori sa revin? Cu siguranta. Mai am o saptamana in Galati, doresc sa revin macar o data.

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...