Sari la conținut

Laura 0750683352


Postări Recomandate

Buna dragi galateni!😘

De luni voi fi disponibila în orașul vostru pentru câteva zile!

 

 

Servicii și preturi:

💋 150lei -30 minute/1 finalizare :normal protejat, ON , deep throat  , FK , sarutari corporale, 69  , CIM, COF , COB +50lei anal protejat 

💋250lei -1 ora/2 finalizari: normal protejat , ON, deep throat, FK , sărutări corporale  , 69, CIM  , COF , COB +50lei anal protejat

Locația va fi în zona falezei.Cu mai multe detalii legate de adresa revin luni.

Sunt o fata cu foarte mult bun simt și dornica sa ne cunoaștem!💋🔥

Va astept cu drag programările prin sms sau apel telefonic la nr din titlu!☎️0750683352

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați
Acum 5 minute, rechinu00 a spus:

Wooow .... :D  Welcome to Galati , pisi  :D 

O poza imi permit sa ti-o atasez eu aici , daca mai ai si altele poti sa mai postezi vreo 2 ca sa ne stimulezi un pic pana luni cand ajungi  ..... :lol:

 

IMG_20210124_165023.jpg.a22cbef22850a744cda2905ed0cb54a5.jpg

Se pare că îmi prelungesc șederea marfă de marfă,sper să fie adevărat

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Deci am onoarea de a face primul recenzie....cum scrie si mai sus locația este pe faleză, pot spune cu mâna pe inima ca arata super locația.Intrat în apartament am facut cunostinta  si m-a intrebat daca fumez si eu normal dorind să o cunosc cat de cat nu puteam refuza.Dupa o mica conversatie ,se face plăcută foarte comunicativă, am intrat la un dus unde mi-a  adus un prosop curat. Iesit de la dus m-am dus in camera de nebunii unde am fost astept de domnisoara in pat cu o privire foarte seducătoare și deja eram pierdut....in fine dupa cateva saruturi mi-am revenit si dupa asta începe cu un oral bestial cu atenție la vecinii si foarte pervers .a montat balonasul la cererea mea si am trecut in pozitia clasică ,pot zice ce este 100% cu tn acolo mi sa parut totul foarte natural acum daca ma înșel asta e.Dupa a urmat  pozitia iedului si intr-o parte unde m-am simțiți că domin si se simțea foarte bn.cum nu sunt eu  fac balonas am îndepărtat obstacolul si iar un oral demential cu adevarat deepthroat unde am si finalizat.Dupa inca o țigare si plecat am fost.

Ca si note sunt cam subiectiv pt ca eu unul m-am simtit bn in compania domnișoarei si imi plac genul de fete skiny aviz celor care nu au această atracție de genul acesta de fete.

Si acum note:

Aspect :9

locație:10

GFE:10

oral:10 +++

normal:10

Contact:telefonic

PS:tin sa mai mentionez odată ca am fost subiectiv cu notele pt ca m-am simtit super si garantat am sa mai revin.

SCZ pt eventualele greseli de orice natură 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 2 minute, JustMe112 a spus:

Deci am onoarea de a face primul recenzie....cum scrie si mai sus locația este pe faleză, pot spune cu mâna pe inima ca arata super locația.Intrat în apartament am facut cunostinta  si m-a intrebat daca fumez si eu normal dorind să o cunosc cat de cat nu puteam refuza.Dupa o mica conversatie ,se face plăcută foarte comunicativă, am intrat la un dus unde mi-a  adus un prosop curat. Iesit de la dus m-am dus in camera de nebunii unde am fost astept de domnisoara in pat cu o privire foarte seducătoare și deja eram pierdut....in fine dupa cateva saruturi mi-am revenit si dupa asta începe cu un oral bestial cu atenție la vecinii si foarte pervers .a montat balonasul la cererea mea si am trecut in pozitia clasică ,pot zice ce este 100% cu tn acolo mi sa parut totul foarte natural acum daca ma înșel asta e.Dupa a urmat  pozitia iedului si intr-o parte unde m-am simțiți că domin si se simțea foarte bn.cum nu sunt eu  fac balonas am îndepărtat obstacolul si iar un oral demential cu adevarat deepthroat unde am si finalizat.Dupa inca o țigare si plecat am fost.

Ca si note sunt cam subiectiv pt ca eu unul m-am simtit bn in compania domnișoarei si imi plac genul de fete skiny aviz celor care nu au această atracție de genul acesta de fete.

Si acum note:

Aspect :9

locație:10

GFE:10

oral:10 +++

normal:10

Contact:telefonic

PS:tin sa mai mentionez odată ca am fost subiectiv cu notele pt ca m-am simtit super si garantat am sa mai revin.

SCZ pt eventualele greseli de orice natură 

Multumesc frumos și eu💋

După cum ți am și zis de altfel, mi ai dat un start foarte bun! 😁😘

Te mai aștept cu drag💋💋💋

Link spre comentariu
Acum 30 minute, JustMe112 a spus:

Deci am onoarea de a face primul recenzie....cum scrie si mai sus locația este pe faleză, pot spune cu mâna pe inima ca arata super locația.Intrat în apartament am facut cunostinta  si m-a intrebat daca fumez si eu normal dorind să o cunosc cat de cat nu puteam refuza.Dupa o mica conversatie ,se face plăcută foarte comunicativă, am intrat la un dus unde mi-a  adus un prosop curat. Iesit de la dus m-am dus in camera de nebunii unde am fost astept de domnisoara in pat cu o privire foarte seducătoare și deja eram pierdut....in fine dupa cateva saruturi mi-am revenit si dupa asta începe cu un oral bestial cu atenție la vecinii si foarte pervers .a montat balonasul la cererea mea si am trecut in pozitia clasică ,pot zice ce este 100% cu tn acolo mi sa parut totul foarte natural acum daca ma înșel asta e.Dupa a urmat  pozitia iedului si intr-o parte unde m-am simțiți că domin si se simțea foarte bn.cum nu sunt eu  fac balonas am îndepărtat obstacolul si iar un oral demential cu adevarat deepthroat unde am si finalizat.Dupa inca o țigare si plecat am fost.

Ca si note sunt cam subiectiv pt ca eu unul m-am simtit bn in compania domnișoarei si imi plac genul de fete skiny aviz celor care nu au această atracție de genul acesta de fete.

Si acum note:

Aspect :9

locație:10

GFE:10

oral:10 +++

normal:10

Contact:telefonic

PS:tin sa mai mentionez odată ca am fost subiectiv cu notele pt ca m-am simtit super si garantat am sa mai revin.

SCZ pt eventualele greseli de orice natură 

Cand ai apucat sa ajungi la ea.eu am sunato si imi spusese ca abea a ajuns si ca pe la ora 18:30 revine ca are treaba.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...