Sari la conținut

Laura 0750683352


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
13 minutes ago, lauraskinny said:

😂😂😂

Atunci când am starea și cheful sunt implicata total în ambianta video ului :))) 

😘😘😘

Daca imi permiti iti sugerez o tehnica cineasta mai blanda: Incerca sa pui aparatul de filmat (in zilele noastre denumit si telefon) pe masa, scaun, etc (a se citi suport fix) si pune artista sa se invarta. In felul asta poate n-o sa mai stau 5 minute sa ma reculeg, sa-mi dau seama unde-i tavanu si unde podeaua.... :lol: Trebuie sa recunosc ca videoul are si o mare calitate: nu cred ca va reusi nimeni sa-si faca vreodata laba folosindu-l ca material inspirational ca sigur ameteste si lesina inainte sa-si termine lucrarea 😂🤣

PS. Mi dor de tine. Cand vii mai aproape de inima mea? 🥰

  • Haha 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Acum 14 minute, x the impaler a spus:

Daca imi permiti iti sugerez o tehnica cineasta mai blanda: Incerca sa pui aparatul de filmat (in zilele noastre denumit si telefon) pe masa, scaun, etc (a se citi suport fix) si pune artista sa se invarta. In felul asta poate n-o sa mai stau 5 minute sa ma reculeg, sa-mi dau seama unde-i tavanu si unde podeaua.... :lol: Trebuie sa recunosc ca videoul are si o mare calitate: nu cred ca va reusi nimeni sa-si faca vreodata laba folosindu-l ca material inspirational ca sigur ameteste si lesina inainte sa-si termine lucrarea 😂🤣

PS. Mi dor de tine. Cand vii mai aproape de inima mea? 🥰

Intr adevar,va cam ,,plimb ,,prin imprejur😂

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 20 minute, x the impaler a spus:

Daca imi permiti iti sugerez o tehnica cineasta mai blanda: Incerca sa pui aparatul de filmat (in zilele noastre denumit si telefon) pe masa, scaun, etc (a se citi suport fix) si pune artista sa se invarta. In felul asta poate n-o sa mai stau 5 minute sa ma reculeg, sa-mi dau seama unde-i tavanu si unde podeaua.... :lol: Trebuie sa recunosc ca videoul are si o mare calitate: nu cred ca va reusi nimeni sa-si faca vreodata laba folosindu-l ca material inspirational ca sigur ameteste si lesina inainte sa-si termine lucrarea 😂🤣

PS. Mi dor de tine. Cand vii mai aproape de inima mea? 🥰

Și mie... O sa vin.. 😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
28 minutes ago, max6969 said:

Tepuitorule... ai pierdut-o! Ii place Dunarea... ii facem buletin de G.

Da' poti sa-ti iei un bilet de avion pina la Tulcea... dupa aia e aproape :wink2

Cred ca avea buletin si cand am cunoscut-o eu... Dar nu ma deranjeaza, puteti sa-i mai faceti unul. 😂 N-am avut niciodata vreun fetish cu buletinele.... Probabil ca n-am sa o legitimez niciodata. Eu vreau doar sa o tin in brate, nu sa-i verific actele 🤣

  • Inimioara 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
1 oră în urmă, x the impaler a spus:

Cred ca avea buletin si cand am cunoscut-o eu... Dar nu ma deranjeaza, puteti sa-i mai faceti unul. 😂 N-am avut niciodata vreun fetish cu buletinele.... Probabil ca n-am sa o legitimez niciodata. Eu vreau doar sa o tin in brate, nu sa-i verific actele 🤣

Va fi o îmbrățișare lungaa😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
2 hours ago, x the impaler said:

Cred ca avea buletin si cand am cunoscut-o eu... Dar nu ma deranjeaza, puteti sa-i mai faceti unul. 😂 N-am avut niciodata vreun fetish cu buletinele.... Probabil ca n-am sa o legitimez niciodata. Eu vreau doar sa o tin in brate, nu sa-i verific actele 🤣

Normal ca avea buletin ca doar nu ai cunoscut-o la 13 ani...

Era doar o poanta fara legatura cu fetish-uri sau alte traznai... ma gindeam ca ai prins-o.

Ma refeream doar la faptul ca Laura va ramine aici cit ii va conveni.

Indiferent cit de mult vrei sa o tii tu in brate. :wink2

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 3 ore, lauraskinny a spus:

... 

Imbin clasicul cu modernul 😁

😘😘😘

 

Ce îmbini, cum îmbini, etc. ... rezultatul conteaza: nota 10.

Nota nu e pentru filmulețe (chit ca și ele merita o nota de excelenta), ci pentru "imbinatul" ce-l ști a face în budoar, unde chiar îmbini toate cele, asa încât reușești a ajunge o adevarata gheisha.

Link spre comentariu
Acum 34 minute, altu2 a spus:

 

Ce îmbini, cum îmbini, etc. ... rezultatul conteaza: nota 10.

Nota nu e pentru filmulețe (chit ca și ele merita o nota de excelenta), ci pentru "imbinatul" ce-l ști a face în budoar, unde chiar îmbini toate cele, asa încât reușești a ajunge o adevarata gheisha.

Iti multumesc frumos pentru complimente,care stiu ca sunt serioase,pentru ca vin de la ..tine!!💋💋💋

  • Like 2
Link spre comentariu
1 oră în urmă, max6969 a spus:

Normal ca avea buletin ca doar nu ai cunoscut-o la 13 ani...

Era doar o poanta fara legatura cu fetish-uri sau alte traznai... ma gindeam ca ai prins-o.

Ma refeream doar la faptul ca Laura va ramine aici cit ii va conveni.

Indiferent cit de mult vrei sa o tii tu in brate. :wink2

🤗🤗

Cu siguranță a prins o si dumnealui...si eu

Eu ma bucur ca video ul ne a mai adus si zâmbetul pe buze...:))

💋

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Bună dimineața! 💋

Dragii mei, ținând cont de perioada mai grea prin care trecem și a restricțiilor actuale, de azi voi adapta, provizoriu, tariful acestei perioade

💋100lei - 1 finalizare normal PROTEJAT, oral neprotejat, sărutări corporale, FK, Deepthroat, finalizarea orala/corporala/faciala

+50lei  ANAL PROTEJAT

💋 200lei - 1h, 2 finalizări, normal PROTEJAT, oral neprotejat, sărutări corporale, FK, Deepthroat, finalizarea orala /corporala /faciala

+50lei ANAL PROTEJAT 

Programari prin apel telefonic sau sms

Săptămâna frumoasa va doresc! 😘

  • Like 5
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Chiar acum, lauraskinny a spus:

Bună dimineața! 💋

Dragii mei, ținând cont de perioada mai grea prin care trecem și a restricțiilor actuale, de azi voi adapta, provizoriu, tariful acestei perioade

Menționez ca am procedat astfel și în Cluj o perioada, atunci când am ieșit din carantina. 

💋100lei - 1 finalizare normal PROTEJAT, oral neprotejat, sărutări corporale, FK, Deepthroat, finalizarea orala/corporala/faciala

+50lei  ANAL PROTEJAT

💋 200lei - 1h, 2 finalizări, normal PROTEJAT, oral neprotejat, sărutări corporale, FK, Deepthroat, finalizarea orala /corporala /faciala

+50lei ANAL PROTEJAT 

Programari prin apel telefonic sau sms

Săptămâna frumoasa va doresc! 😘

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...