Sari la conținut

Laura 0750683352


Postări Recomandate

Acum 10 ore, eusitunoidoi69 a spus:

Salutare, 

Cu ceva treaba prin oras , trimis un mesaj titularei din topic, cazut de comun acord cand se elibereaza sa ma anunte, ceea ce a si facut "chiar mai repede" si pt asta ii multumesc, mers in ap. invitat in bucatarie servit cu cv de baut, socializat cat timp a fumat o tigara, mers la dus, igienizat corespunzator, si in camera de tortura. 

Si de aici :

* ON cu atentie la vecinatati si DT de toata frumisetea. Nota 10.

*NP cu ea deasupra cu spatele la mn destul de misto. Nota 9.

*AP caprira la mardinea patului cu contre si ceva sunete excitante. Nota 10.

Finalizat oral jos in genunchi pe covoras, o super imagine. Pentru mine de revenit. Halatul la plecare 150.0

 

Mulțumesc frumos pentru vizita și recenzie!!😘💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Compton,California
  • Oras:Compton,California

Cu riscul să fiu criticat,las aici o recenzie pentru titulara topicului, de pe vremea când activa în Cluj.

Am contactat-o într-o după-masă și am fost surprins de rapiditatea cu care mi-a răspuns, afirmativ,la solicitare. Am ajuns la locație puțin înaintea ei.Apare îmbrăcată sport (turn-on direct în cazul meu).Îmi spune că îmi poate oferi ON +AP (că,de,perioada aceea a lunii).Dar eu pentru anal venisem.Stăm la discuția de introducere care a curs fluent,și o sorb din priviri(asta e,îmi plac roșcate,nu mă pot abține).Îl are pe acel vino-ncoa. Acțiunea a fost pe placul meu ea e acolo ,te face să te simți bine ,își dă interesul și nu grăbește deloc.Alt plus e că are și o doză bună de materie cenușie.Note nu voi da, dar pentru mine e clar de revenit.

Laura,dacă vei mai veni prin Ardeal,clar ne vom revedea.Te pupă sudoru' cu motocicletele.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, the_welder a spus:

Cu riscul să fiu criticat,las aici o recenzie pentru titulara topicului, de pe vremea când activa în Cluj.

Am contactat-o într-o după-masă și am fost surprins de rapiditatea cu care mi-a răspuns, afirmativ,la solicitare. Am ajuns la locație puțin înaintea ei.Apare îmbrăcată sport (turn-on direct în cazul meu).Îmi spune că îmi poate oferi ON +AP (că,de,perioada aceea a lunii).Dar eu pentru anal venisem.Stăm la discuția de introducere care a curs fluent,și o sorb din priviri(asta e,îmi plac roșcate,nu mă pot abține).Îl are pe acel vino-ncoa. Acțiunea a fost pe placul meu ea e acolo ,te face să te simți bine ,își dă interesul și nu grăbește deloc.Alt plus e că are și o doză bună de materie cenușie.Note nu voi da, dar pentru mine e clar de revenit.

Laura,dacă vei mai veni prin Ardeal,clar ne vom revedea.Te pupă sudoru' cu motocicletele.

Servus!!!💋

:)))Tulai Doamne...eu ti mulțumesc frumos pentru vizita SI mai ales pentru recenzie ...chiar dacă a trecut ceva timp!!

Ce I drept, chiar dacă se scurg săptămâni, luni, amintirile frumoase rămân întipărite!!

Multumesc încă o data ,apreciez enorm gestul tău și... sa auzim de bine!!

Te îmbrățișez cu drag !😘🤗😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Compton,California
  • Oras:Compton,California
Acum 57 minute, lauraskinny a spus:

Servus!!!💋

:)))Tulai Doamne...eu ti mulțumesc frumos pentru vizita SI mai ales pentru recenzie ...chiar dacă a trecut ceva timp!!

Ce I drept, chiar dacă se scurg săptămâni, luni, amintirile frumoase rămân întipărite!!

Multumesc încă o data ,apreciez enorm gestul tău și... sa auzim de bine!!

Te îmbrățișez cu drag !😘🤗😘

🥂🥂🥂 

Link spre comentariu
  • Oras:De colo colo
  • Oras:De colo colo

Buna seara Laura, salutare tuturor.

Cum nu prea ma pricep la scris recenzii, la detaliat despre acțiune și mai ales nu-mi place ideea de a da note. Mâzgălesc acest topic doar pentru a-i mulțumii Laurei pentru întâlnire și pentru a-mi arată invidia fata de cei s-au întâlnit cu ea de mai multe ori. 

Eu unul o sa revin de fiecaredata când am posibilitatea. 
 

Te pup Laura 😘😘😘

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 9 ore, sepoatesiasta a spus:

Buna seara Laura, salutare tuturor.

Cum nu prea ma pricep la scris recenzii, la detaliat despre acțiune și mai ales nu-mi place ideea de a da note. Mâzgălesc acest topic doar pentru a-i mulțumii Laurei pentru întâlnire și pentru a-mi arată invidia fata de cei s-au întâlnit cu ea de mai multe ori. 

Eu unul o sa revin de fiecaredata când am posibilitatea. 
 

Te pup Laura 😘😘😘

Mulțumesc și eu frumos!🤗💋

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: -
  • Oras:Galati
  • Telefon: -
  • Oras:Galati

Nu cred ca mai e nevoie de inca o recenzie la cate sunt pe aici dar o sa-mi spun si eu experienta :) . Am fost si eu undeva prin februarie curios de fel , am vrut sa vad si eu ca am auzit ca face vraji Laura si spre surprinderea mea chiar asa a fost . Am comunicat mai mult prin mesaje ca asa ii este mai usor , mi-a zis locatia undeva pe faleza  unde arata chiar foarte bine. Preturile pe atunci erau 150/250 , eu am ales 250 macar sa stiu o treaba sa ma duc la sigur.  🤪

   Am intrat la dansa  , roscata cu niste buze extraordinare si niste ochelari dementiali , genul acela de femeie pe care nu o uiti imediat . M-am facut comod pe un scaun si am discutat unele subiecte la o tigara , chiar m-a servit cu suc sau apa , dupa igienizat rapid si direct in patul acela imens pe care nu l voi uita prea curand . A inceput cu un oral dupa parerea mea printre cele mai bune pe unde am fost, cu deep , priviri etc , La normal e acolo cu tine , simte ce vrei si cum vrei sa fie intalnirea .

Notele :

Atitudine - 10 cu plus , foarte primitoare  si vorbareata .

Aspectul - 9  sanii o dezavantajeaza putin dar treci cu vederea daca nu te intereseaza in special , frumusica , subtirica exact cum imi place mie :)

Igiena - 10 foarte curata , epitala corespunzator , la 69 a fost perfect .

Oral -  9.5 oralul a fost pe placul meu , eu fiind mai alintat putin asa , a fost ce trebuie , deepthroat , sunt pana la limita , mai aveam putin si imi dadeam duhul acolo , thumbs up

Normal 9 - la normal cum am zis,  te multumeste exact cum vrei si cum iti place.

Am inteles ca face si fk dar n-am intrebat si nici nu doream prea mult ca in perioada aia imi umblam in gura si am zis pas 😅

De revenit oricand in orice situatie posibila , spor in continuare

  • Like 5
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 2 ore, cristiursu a spus:

Nu cred ca mai e nevoie de inca o recenzie la cate sunt pe aici dar o sa-mi spun si eu experienta :) . Am fost si eu undeva prin februarie curios de fel , am vrut sa vad si eu ca am auzit ca face vraji Laura si spre surprinderea mea chiar asa a fost . Am comunicat mai mult prin mesaje ca asa ii este mai usor , mi-a zis locatia undeva pe faleza  unde arata chiar foarte bine. Preturile pe atunci erau 150/250 , eu am ales 250 macar sa stiu o treaba sa ma duc la sigur.  🤪

   Am intrat la dansa  , roscata cu niste buze extraordinare si niste ochelari dementiali , genul acela de femeie pe care nu o uiti imediat . M-am facut comod pe un scaun si am discutat unele subiecte la o tigara , chiar m-a servit cu suc sau apa , dupa igienizat rapid si direct in patul acela imens pe care nu l voi uita prea curand . A inceput cu un oral dupa parerea mea printre cele mai bune pe unde am fost, cu deep , priviri etc , La normal e acolo cu tine , simte ce vrei si cum vrei sa fie intalnirea .

Notele :

Atitudine - 10 cu plus , foarte primitoare  si vorbareata .

Aspectul - 9  sanii o dezavantajeaza putin dar treci cu vederea daca nu te intereseaza in special , frumusica , subtirica exact cum imi place mie :)

Igiena - 10 foarte curata , epitala corespunzator , la 69 a fost perfect .

Oral -  9.5 oralul a fost pe placul meu , eu fiind mai alintat putin asa , a fost ce trebuie , deepthroat , sunt pana la limita , mai aveam putin si imi dadeam duhul acolo , thumbs up

Normal 9 - la normal cum am zis,  te multumeste exact cum vrei si cum iti place.

Am inteles ca face si fk dar n-am intrebat si nici nu doream prea mult ca in perioada aia imi umblam in gura si am zis pas 😅

De revenit oricand in orice situatie posibila , spor in continuare

Mulțumesc frumos pentru vizita și recenzie!!!😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
La 02.10.2021 la 11:40, lauraskinny a spus:

Bună dimineata!😘

Week end plăcut sa avem💋

Bună dimineața Laura.

Încerc de vreo 2 luni sa ma programez la tine dar fără succes..

Ori când pot eu nu poți tu, ori invers..

Pe whatsapp mai intri ? Ți-am mai scris acolo.

O zi frumoasa îți doresc. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 3 minute, kidm16 a spus:

Bună dimineața Laura.

Încerc de vreo 2 luni sa ma programez la tine dar fără succes..

Ori când pot eu nu poți tu, ori invers..

Pe whatsapp mai intri ? Ți-am mai scris acolo.

O zi frumoasa îți doresc. 

Neata

Da,da..sunt și pe whatsapp...am răspuns acum...🤗

Link spre comentariu
Acum 6 ore, max6969 a spus:

Prietene.... vezi ca Laura are PM, si Wapp . Nu mai umple topicul de posturi de-a-mpulea. Daca nu raspunde, desi a vizitat forumul azi,.... probabil ar trebui sa-ti sune clopotetul ca ceva nu e in regula si n-ai sa i-o [mai ]vezi :wink2

Nu mai purta grija altuia.

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator casey
Reputație: 0

Salutare!

Vizitat d-ra cu programare prealabila ( respectata de ambii).

Laura - circa 35 ani( + sau- 3 ani), drăguță, foarte politicoasa și amabila.

Aspect - nu știu ce sa zic, decât ca nu e genul meu dar pentru amatorii de skinny poate fi de 9. Cred ca are maxim 45 kg dezbrăcată.si sâni mici.

Îngrijită, fara mirosuri  etc  nota 9.5.

Locația-pe faleza , apart cu o camera  10.

Baia - curat ok. Prosop uscat și geluri de dus 9.5

OP - 9.5 știe meserie , ceva gemete false dar plăcute. Atenție la bile , lins .calitate foarte ok

Narațiunea:

Programat , respectat programare, urcat, invitat la un suc , igienizare  , întrat în camera , pat mare ok.

Executat un oral corespunzător, atitudine ok.

Fata are școală și bun simt. 

Exprimare corecta  fără greșeli, fara limbaj colorat( cred ca are și facultatea la zi).

Achitat 100 

Staționare 15-20 min.

Calitate preț super ok.

Merita banii.

Succes Laura sau care o fi numele tău.

 

 

Link spre comentariu

Acum 2 ore, casey a spus:

Salutare!

Vizitat d-ra cu programare prealabila ( respectata de ambii).

Laura - circa 35 ani( + sau- 3 ani), drăguță, foarte politicoasa și amabila.

Aspect - nu știu ce sa zic, decât ca nu e genul meu dar pentru amatorii de skinny poate fi de 9. Cred ca are maxim 45 kg dezbrăcată.si sâni mici.

Îngrijită, fara mirosuri  etc  nota 9.5.

Locația-pe faleza , apart cu o camera  10.

Baia - curat ok. Prosop uscat și geluri de dus 9.5

OP - 9.5 știe meserie , ceva gemete false dar plăcute. Atenție la bile , lins .calitate foarte ok

Narațiunea:

Programat , respectat programare, urcat, invitat la un suc , igienizare  , întrat în camera , pat mare ok.

Executat un oral corespunzător, atitudine ok.

Fata are școală și bun simt. 

Exprimare corecta  fără greșeli, fara limbaj colorat( cred ca are și facultatea la zi).

Achitat 100 

Staționare 15-20 min.

Calitate preț super ok.

Merita banii.

Succes Laura sau care o fi numele tău.

 

 

Mulțumesc frumos pentru vizita și recenzie !🤗💋

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...