Jump to content

Laura 0750683352

Recommended Posts

• Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

RECENZIE: Locatie: 9.4 (aceasi garsoniera cozzy pe Faleza) Aspect: 9 (femeie simpatica, undeva la 1.68 cm, ochelari de asistenta, par roscat deschis cu breton, sani micuti, skinny, fund mic bombat

RECENZIE: Locatie: 9.4 (garsoniera cozzy pe Faleza) Aspect: 9 (chip: 9.5 / corp: 8.5 femeie simpatica, undeva la 1.68 cm, ochelari de asistenta, par roscat deschis cu breton, sani micuti, skinny,

My brother, nici eu nu aveam voie sa o ratez....    ..... asa ca o sa le povestesc si eu la baieti cate ceva despre intalnirea cu lady ....     Am reusit si eu sa imi aranjez o programare in iatacul

La 30.03.2021 la 13:38, andi855 a spus:

Salutare, voi fi un pic mai scurt la recenzie dar vreau măcar sa aflu dacă a mai pățit cineva.... Vineri în jur de ora 12 programat și eu, ajuns la destinație ma întâmpinat domnișoara frumos, e drăguță știe sa se facă plăcută. Am stat la un pahar de apa după care am trecuta fapte. Un oral executat ok dpdv. După care am trecut la normal nu a durat prea mult numai ca la final ia venit perioada cred.. (, m-am făcut numai de... Scz. Ca nu scriu tot cuvântul dar sper sa înțelegeți, sa scuzat nu știa ca ii vine asa repede și etc... Ptr. Mine a fost o experienta urata sincer nu vreau sa o pun într-o situație urata dar pe viitor un pic mai atenta. Locație 10, servicii:normal 8 dar fără sa se mai întâmple, oral 8 de revenit sincer nu. 

Urat aspectul.Iti facea botezul in 69:)))poate descopereai ca esti vampir:)))

• Super Premium
Acum 32 minute, Gimi39 a spus:

Urat aspectul.Iti facea botezul in 69:)))poate descopereai ca esti vampir:)))

As dori sa trecem peste acest subiect/eveniment NEINTENȚIONAT de altfel, pentru care mi am cerut scuze și am procedat corespunzător pentru restul programărilor!!!!

Nu și mai au rostul comentariile! 

Seara faina

• Like 5
  • Inimioara 1
Acum 21 ore, lauraskinny a spus:

As dori sa trecem peste acest subiect/eveniment NEINTENȚIONAT de altfel, pentru care mi am cerut scuze și am procedat corespunzător pentru restul programărilor!!!!

Nu și mai au rostul comentariile! 

Seara faina

De un subiect insignifiant trecem peste el nu conteaza clientul da.l in masa altul.Nu trecem peste subiect pentru ca e de bun simt cand esti pe Stop sa te opresti chiar daca esti avara dupa bani nu lasa "traume"omului.Bine ca nu tea pus sa.i sugi dupa ce si la murdarit.

• Minus 3
Acum 9 ore, pm_stef a spus:

Mai esti in perioada nașpa ?

Nu stie cand e in perioada naspa.La ea e ca la loz in plic:))).Atentie colegi pomul laudat nu e mereu fructuos.

• Minus 4
Acum 5 minute, Gimi39 a spus:

Ce-i nene, chiar asa pe fata, deschis, transparent ești? 

După ce arunci cu căcat pe topicul asta, tocmai aici ți-ai găsit a face reclama "protejatei"? 

• Like 1
  • Inimioara 1
Acum 12 minute, altu2 a spus:

Ce-i nene, chiar asa pe fata, deschis, transparent ești? 

După ce arunci cu căcat pe topicul asta, tocmai aici ți-ai găsit a face reclama "protejatei"? 

Tu esti din Cluj.esti cu ea:)))

• Minus 1
Acum 16 minute, max6969 a spus:

Nici salaii nu mai sunt ce-au fost. Din ce in ce mai prosti...

Ai dreptate.Toti sunt salaiii:)))).Interesant e cum sar 4 fraieri pe topicul ei:)))

• Minus 2