Sari la conținut

💣💙Maia0732571216💣💜


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Hei dragilor numele meu este Maia , am 24 de ani . Sunt o fata discreta si foarte prietenoasa în același timp imi doresc sa comunic cu voi și sa ma ajutați sa ma integrez . Am tot urmărit recenziile despre alte fete și m am gândit sa încerc și eu sa vb cu voi ..  o sa las și poze în momentul când le voi face . . AZI  AM AJUNS IN RUNS IN TIMIȘOARA. 

Mai jos o sa las lista cu serviciile și preturile mele ..😘

 

Servicii 

😘oral ON

😘Normal OP

😘FANTEZII 

😘ANAL

💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

PRET

150 FINALIZAREA 

200 ANALUL

300 ORA 

500 DEPLASAREA LA HOTEL SAU LA LOCATIE

LOCATIA MEA SE AFLA PE --STRADA 🤩BLOCUL IRIS 4 VASILE LOICHITA 6 SCARA E --🤩

PENTRU MAI MULTE DETALII VA ROG SA IMI SCRIETII PE WHATSAPP SI VA VOI SPUNE ACOLO MAI MULTE SI PROGRAMARI TOT ACOLO VOI FACE .MULTUMESC MULT PENTRU INTELEGERE SI IMI CER MII DE SCUZE DACA NU AM REUȘIT SA MA DESCRIU EXACT CU AR TREBUII DAR CU TIMPUL MA VETI CUNOASTE VOI ...

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 15 minute, Maia.elena a spus:

Hei dragilor numele meu este Maia , am 24 de ani . Sunt o fata discreta si foarte prietenoasa în același timp imi doresc sa comunic cu voi și sa ma ajutați sa ma integrez . Am tot urmărit recenziile despre alte fete și m am gândit sa încerc și eu sa vb cu voi ..  o sa las și poze în momentul când le voi face . . AZI  AM AJUNS IN RUNS IN TIMIȘOARA. 

 

Bine ai venit ! 

Roaga un moderator sa-ti mute  topicul alaturi de celelate fete . Ar fi bine sa detaliezi serviciile, adica  daca faci Fk, CIM......., asta te va scuti de discutii telefonice inutile . Daca ai mai lucrat si in alte orase pune linkul aici.

Bafta !

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 1 oră, 22leon a spus:

Bine ai venit ! 

Roaga un moderator sa-ti mute  topicul alaturi de celelate fete . Ar fi bine sa detaliezi serviciile, adica  daca faci Fk, CIM......., asta te va scuti de discutii telefonice inutile . Daca ai mai lucrat si in alte orase pune linkul aici.

Bafta !

Mulțumesc mult. 😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Eu am avut intentia dar nu ne-am sincronizat. Comunica pe wapp. La inceputul aparitiei cred ca era mai libera si comunica mai repede. Acum s-ar putea sa aiba clienti ca nu prea am prins-o in timp util cand am avut eu timp. Ca si info tind sa cred ca pozele sunt reale. Pentru pasari de noapte am inteles ca lucreaza pana tarziu.

Astept si eu o recenzie daca a fost vreun coleg.

S-auzim de bine!

  • Like 1
Link spre comentariu
La 12.02.2021 la 18:04, Maia.elena a spus:

Hei dragilor numele meu este Maia , am 24 de ani . Sunt o fata discreta si foarte prietenoasa în același timp imi doresc sa comunic cu voi și sa ma ajutați sa ma integrez . Am tot urmărit recenziile despre alte fete și m am gândit sa încerc și eu sa vb cu voi ..  o sa las și poze în momentul când le voi face . . AZI  AM AJUNS IN RUNS IN TIMIȘOARA. 

Mai jos o sa las lista cu serviciile și preturile mele ..😘

 

Servicii 

😘oral ON

😘Normal OP

😘FANTEZII 

😘ANAL

💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

PRET

150 FINALIZAREA 

200 ANALUL

300 ORA 

500 DEPLASAREA LA HOTEL SAU LA LOCATIE

LOCATIA MEA SE AFLA PE --STRADA 🤩BLOCUL IRIS 4 VASILE LOICHITA 6 SCARA E --🤩

PENTRU MAI MULTE DETALII VA ROG SA IMI SCRIETII PE WHATSAPP SI VA VOI SPUNE ACOLO MAI MULTE SI PROGRAMARI TOT ACOLO VOI FACE .MULTUMESC MULT PENTRU INTELEGERE SI IMI CER MII DE SCUZE DACA NU AM REUȘIT SA MA DESCRIU EXACT CU AR TREBUII DAR CU TIMPUL MA VETI CUNOASTE VOI ...

20210212_172711.jpg

Fantezii? Dar putin mai specifica nu poti fii? Uite hai ca pot eu, dandu-ti un exemplu de fantezie: sa-ti dau cu propria-mi crema pe fata, iar apoi sa-ti dau sa papi tot, hrandindu-te cu o lingurita! 😋:)

Stiu, poate te-ai simti umilita sau tratata fara respect, dar iti spun ca n-are nicio legatura cu asta. Eu cel putin n-as simti asta :)) 

In orice caz, chiar daca fantezia asta ti se pare extrema, da-ne tu cateva exemple de „mici” fantezii (cum le numiti voi), mai ales ca in anunturile voastre trebuie sa fiti cat mai specifice. Pana la urma serviciile voastre au nevoie de un marketing cat mai eficient! 😅 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 9 ore, skyrocket a spus:

Fantezii? Dar putin mai specifica nu poti fii? Uite hai ca pot eu, dandu-ti un exemplu de fantezie: sa-ti dau cu propria-mi crema pe fata, iar apoi sa-ti dau sa papi tot, hrandindu-te cu o lingurita! 😋:)

Stiu, poate te-ai simti umilita sau tratata fara respect, dar iti spun ca n-are nicio legatura cu asta. Eu cel putin n-as simti asta :)) 

In orice caz, chiar daca fantezia asta ti se pare extrema, da-ne tu cateva exemple de „mici” fantezii (cum le numiti voi), mai ales ca in anunturile voastre trebuie sa fiti cat mai specifice. Pana la urma serviciile voastre au nevoie de un marketing cat mai eficient! 😅 

Bună,  dar nu era nevoie de acest exemplu dar oricum mulțumesc. 

Nu am cum sa spun aici fanteziile pe care le pot face, dacă cineva este interesat ca cauta pe nr de whatsapp  si discutam chestii ... Sincer foarte urat ai dat-o și cred ca ai făcut-o intenționat ,MULTUMESC din nou.O zi frumoasa sa ai

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
4 hours ago, Maia.elena said:

 

Snapchat-1603072217.jpg

Mă uit la poza ta de vreo oră... Când la poză când pe TIK TOK 😜

Până mă hotărăsc ce să fac.. Sper să nu rămân fără baterie 😆

  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, Cozonac7 a spus:

Mă uit la poza ta de vreo oră... Când la poză când pe TIK TOK 😜

Până mă hotărăsc ce să fac.. Sper să nu rămân fără baterie 😆

Greu te-ai stiut hotari mereu😂 

Mergi la ea si faceti un 'tik tok' din picioare..  ii zic sa te sune, ca e si mai greu cu creditu'🙂

Link spre comentariu

  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
11 hours ago, m0f0ss said:

Greu te-ai stiut hotari mereu😂 

Mergi la ea si faceti un 'tik tok' din picioare..  ii zic sa te sune, ca e si mai greu cu creditu'🙂

Mai bine zi-mi cum a fost... Și poate mă hotărăsc ceva mai repejor 😉

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...