Sari la conținut

💣💙Maia0732571216💣💜


Postări Recomandate

  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
9 minutes ago, benyruben said:

@Cozonac7 nu Știu ce ai făcut dar Arafat nu te asculta 😂😂😂

M-am hazardat uMpicuț 😆

Eram prea entuziasmat că am s-o cunosc pe Maia. O să discut cu Arafat ș'am să-i cer daune morale pe motiv că complotează împotriva fericirii mele. 

Pe bune acuma... @Maia.elena e cam singura pe care vreau neapărat s-o cunosc și nu reușesc din motive care nu țin (mai deloc) de mine. E frustrant rău de tot 🤬🤬

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Hei, am revenit  în Timișoara 😁.

Locatia este tot pe calea Aradului 

Actualizare de preturi😅

150 finalizarea 

250 ora

150 lei Analul .

500 lei DEPLASAREA 

Serviciile sunt 

Oral 

Normal 

Anal

Fantezii 

Atingeri

Kiss on body 

Masaj de relaxare 

Masaj erotic 

Pentru mai multe detalii lăsați un mesaj pe whatsapp..

P.S Daca nu raspund înseamnă ca sunt ocupat și va rog sa reveniți cu un alt mesaj pentru ca nu vreau sa deranjez .. 

O zi superba sa aveți. 😘😘😘😘

  • Like 1
  • Confuz 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Hai că asta e deja culmea!!! 

Numa' ce am bătut în cuie cu altă fătucă să ne iubim astăzi cu foc și patimă.... Și tu zici că Fix acuma ai revenit în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi 😤

E frumos așa?? Cum fac eu să mă împart și să fie bine?? 🤔😜

Link spre comentariu
Acum 45 minute, Cozonac7 a spus:

Hai că asta e deja culmea!!! 

Numa' ce am bătut în cuie cu altă fătucă să ne iubim astăzi cu foc și patimă.... Și tu zici că Fix acuma ai revenit în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi 😤

E frumos așa?? Cum fac eu să mă împart și să fie bine?? 🤔😜

Aștept cu interes recenzia fatucii la care bănuiesc ca vei merge🤔

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Nu aștepta. Oricum bănuiești greșit și sunt tare în urmă cu recenziile. N-am mai prea avut chef să mai scriu. 

Aștept o noapte cu senină cu lună plină să-i scriu lui Maia poftă ce-o poftesc de foarte mult timp 😜

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 5 ore, Cozonac7 a spus:

Nu aștepta. Oricum bănuiești greșit și sunt tare în urmă cu recenziile. N-am mai prea avut chef să mai scriu. 

Aștept o noapte cu senină cu lună plină să-i scriu lui Maia poftă ce-o poftesc de foarte mult timp 😜

Eehee ..  pana vi la mine mai plec de 3 ori din Timișoara 🤣🤣🤣🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
Acum 17 ore, Cozonac7 a spus:

Nu aștepta. Oricum bănuiești greșit și sunt tare în urmă cu recenziile. N-am mai prea avut chef să mai scriu. 

Aștept o noapte cu senină cu lună plină să-i scriu lui Maia poftă ce-o poftesc de foarte mult timp 😜

Hai nu fi rău că se apropie pastele și multe fete vor dori sa deguste din cozonacul tau😀

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Și eu din al lor! Al câtorva din ele... 😜

În altă ordine de idei, fată super tare și de caterincă Maia. Deh, e olteancă..🥰Nu știu dacă am râs la o primă vizită vreodată mai mult decât am râs cu ea. 

Data viitoare vreau să o cunosc și pe colega ei 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 5 ore, Cozonac7 a spus:

Și eu din al lor! Al câtorva din ele... 😜

În altă ordine de idei, fată super tare și de caterincă Maia. Deh, e olteancă..🥰Nu știu dacă am râs la o primă vizită vreodată mai mult decât am râs cu ea. 

Data viitoare vreau să o cunosc și pe colega ei 😁

Vaiii si nu mi ai zis nimic ca tu ești defapt  @Cozonac7🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Aseara nici nu m -am gândit ca a venit în sfârșit momentul 🤣🤣🤣🤣🤣

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 5 ore, Cozonac7 a spus:

Și eu din al lor! Al câtorva din ele... 😜

În altă ordine de idei, fată super tare și de caterincă Maia. Deh, e olteancă..🥰Nu știu dacă am râs la o primă vizită vreodată mai mult decât am râs cu ea. 

Data viitoare vreau să o cunosc și pe colega ei 😁

Hm are și colega și nu vrei sa dai nimic din casa🤔

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 hour ago, Maia.elena said:

Vaiii si nu mi ai zis nimic ca tu ești defapt  @Cozonac7🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Aseara nici nu m -am gândit ca a venit în sfârșit momentul 🤣🤣🤣🤣🤣

Momentul cel mai potrivit este tot timpul când nici nu te aștepți 😜

 😆

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
La 22.04.2021 la 14:09, Cozonac7 a spus:

Nu aștepta. Oricum bănuiești greșit și sunt tare în urmă cu recenziile. N-am mai prea avut chef să mai scriu. 

Aștept o noapte cu senină cu lună plină să-i scriu lui Maia poftă ce-o poftesc de foarte mult timp 😜

Acum am înțeles de ce nu vrei sa scrii recenzia și nu te condamn

  • Haha 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
11 hours ago, costy7 said:

Aiurea mie fata mi-a pus cronometru de la usa adică 15-20 min și cum mie îmi este frica ca nu ma încadrez în timp am rupt usa

Dacă ai lăsat (de bună voie și nesilit de nimeni) taxă pentru deranjul ușii, e ok... 😆

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 11 ore, costy7 a spus:

Aiurea mie fata mi-a pus cronometru de la usa adică 15-20 min și cum mie îmi este frica ca nu ma încadrez în timp am rupt usa

Dacă tot te ai apucat sa le zici , spunele tot ..

Toată treaba a început asa ..

Ma  sunat insistent  de câteva ori ,i am răspuns  mi a zis ca a plecat de acasă și el vroia sa stau cu el în telefon pana ajunge la locatia mea.

Mi am cerut scuze i am zis ca nu pot sa stau cu el în telefon  și am închis .

Ma sunat când a ajuns i am zis unde sa urce  si ce credeți surpriza consumase acool , mi a zis ca o finalizare am zis ca ok (Desi nu accept persoane in stare de ebrietate sau cu accesorii)

I am spus timpul pe care îl acord la o finalizare si el mi a zis ca dacă încep cu chestii de-ăștia  ii dau alte filme 😶

Am ținut sa specific deoarece  era cum era și nu vroiam sa avem discuții după sa îmi zică ca de ce nu i am zis de la început  .

A zis ca îmi da 150 lei pe 30 40 de minute  ,bineînțeles ca nu am accept si i am zis ca sa plece .

El a zis ca vrea sa ii pună o întrebare și colegei mele , a vorbit și cu colega si bineînțeles nici ea nu a vrut și l am rugat frumos sa plece.. 

ASTA A FOST TOT !

SI CU ACEASTA SITUATIE I AS RUGA PE CEI CARE CONSUMA ALCOOL SA IMI SPUNĂ LA TELEFON INAINTE CA SA NU NE PIERDEM TIMPUL AIUREA ...

 

SI CAM ASTA A FOST PRIMA ÎNTÂLNIRE EȘUATĂ CU DOMNUL @costy7😁

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0
Acum 35 minute, Maia.elena a spus:

Dacă tot te ai apucat sa le zici , spunele tot ..

Toată treaba a început asa ..

Ma  sunat insistent  de câteva ori ,i am răspuns  mi a zis ca a plecat de acasă și el vroia sa stau cu el în telefon pana ajunge la locatia mea.

Mi am cerut scuze i am zis ca nu pot sa stau cu el în telefon  și am închis .

Ma sunat când a ajuns i am zis unde sa urce  si ce credeți surpriza consumase acool , mi a zis ca o finalizare am zis ca ok (Desi nu accept persoane in stare de ebrietate sau cu accesorii)

I am spus timpul pe care îl acord la o finalizare si el mi a zis ca dacă încep cu chestii de-ăștia  ii dau alte filme 😶

Am ținut sa specific deoarece  era cum era și nu vroiam sa avem discuții după sa îmi zică ca de ce nu i am zis de la început  .

A zis ca îmi da 150 lei pe 30 40 de minute  ,bineînțeles ca nu am accept si i am zis ca sa plece .

El a zis ca vrea sa ii pună o întrebare și colegei mele , a vorbit și cu colega si bineînțeles nici ea nu a vrut și l am rugat frumos sa plece.. 

ASTA A FOST TOT !

SI CU ACEASTA SITUATIE I AS RUGA PE CEI CARE CONSUMA ALCOOL SA IMI SPUNĂ LA TELEFON INAINTE CA SA NU NE PIERDEM TIMPUL AIUREA ...

 

SI CAM ASTA A FOST PRIMA ÎNTÂLNIRE EȘUATĂ CU DOMNUL @costy7😁

 

Păi si nu e mai simplu sa ai trecut la servicii cat e la tine timpul pt 150 finalizarea?

Link spre comentariu
Acum 42 minute, Maia.elena a spus:

Dacă tot te ai apucat sa le zici , spunele tot ..

Toată treaba a început asa ..

Ma  sunat insistent  de câteva ori ,i am răspuns  mi a zis ca a plecat de acasă și el vroia sa stau cu el în telefon pana ajunge la locatia mea.

Mi am cerut scuze i am zis ca nu pot sa stau cu el în telefon  și am închis .

Ma sunat când a ajuns i am zis unde sa urce  si ce credeți surpriza consumase acool , mi a zis ca o finalizare am zis ca ok (Desi nu accept persoane in stare de ebrietate sau cu accesorii)

I am spus timpul pe care îl acord la o finalizare si el mi a zis ca dacă încep cu chestii de-ăștia  ii dau alte filme 😶

Am ținut sa specific deoarece  era cum era și nu vroiam sa avem discuții după sa îmi zică ca de ce nu i am zis de la început  .

A zis ca îmi da 150 lei pe 30 40 de minute  ,bineînțeles ca nu am accept si i am zis ca sa plece .

El a zis ca vrea sa ii pună o întrebare și colegei mele , a vorbit și cu colega si bineînțeles nici ea nu a vrut și l am rugat frumos sa plece.. 

ASTA A FOST TOT !

SI CU ACEASTA SITUATIE I AS RUGA PE CEI CARE CONSUMA ALCOOL SA IMI SPUNĂ LA TELEFON INAINTE CA SA NU NE PIERDEM TIMPUL AIUREA ...

 

SI CAM ASTA A FOST PRIMA ÎNTÂLNIRE EȘUATĂ CU DOMNUL @costy7😁

 

Nah ce sa zici și tu acuma dacă era asa cum zici tu de ce nu m-ai refuzat politicos încă de la usa și ai încercat sa mai scoți niște bani în plus adică 200 pt 30 min. Eu ți-am zis ca la tine nu scrie niciunde ca finalizarea e 15-20 min, atitudine de jepcara.,și da am intrebat-o și pe ea la fel și normal ca am primit același răspuns . Un sfat ești tânără mai timp sa înveți meseria asta cu ce se mănâncă, dar dacă continui asa cu minciunile nu îți prevăd un viitor prea stralucit

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 3 ore, costy7 a spus:

Nah ce sa zici și tu acuma dacă era asa cum zici tu de ce nu m-ai refuzat politicos încă de la usa și ai încercat sa mai scoți niște bani în plus adică 200 pt 30 min. Eu ți-am zis ca la tine nu scrie niciunde ca finalizarea e 15-20 min, atitudine de jepcara.,și da am intrebat-o și pe ea la fel și normal ca am primit același răspuns . Un sfat ești tânără mai timp sa înveți meseria asta cu ce se mănâncă, dar dacă continui asa cu minciunile nu îți prevăd un viitor prea stralucit

Dragul meu , eu nu am mințit pe nimeni și am clienti foarte mulți aici pe forum care vin la mine și îți pot confirma ca nu ma uit la ceas   și niciodată nu am stat sub 20 min am sta mai mult de cât au plătit,  abordarea lui a fost foarte urata și având în vedere ca era în stare de ebrietate  si nu a fost deloc politicos eu totuși am făcut un efort și nu l am refuzat deși da puteam sa o fac de la usa ... E simplu sa dai vina pe mine dar de ce nu iei  în calcul și faptul ca nu am fost nesimțită sa îl refuz am zis ca dacă tot a venit este urat  sa îl întorc înapoi..

În fine pana acum nu am avut nicio discuție de genul asta si sper sa numai am parte de asa ceva nu imi plac discuțiile de genul asta.  

Link spre comentariu

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Chiar acum, Maia.elena a spus:

Dragul meu , eu nu am mințit pe nimeni și am clienti foarte mulți aici pe forum care vin la mine și îți pot confirma ca nu ma uit la ceas   și niciodată nu am stat sub 20 min am sta mai mult de cât au plătit,  abordarea lui a fost foarte urata și având în vedere ca era în stare de ebrietate  si nu a fost deloc politicos eu totuși am făcut un efort și nu l am refuzat deși da puteam sa o fac de la usa ... E simplu sa dai vina pe mine dar de ce nu iei  în calcul și faptul ca nu am fost nesimțită sa îl refuz am zis ca dacă tot a venit este urat  sa îl întorc înapoi..

În fine pana acum nu am avut nicio discuție de genul asta si sper sa numai am parte de asa ceva nu imi plac discuțiile de genul asta.  

Apropo nu am citi numele despre tine da vorbeam .

Cu 150 lei ai fi vrut sa stai toată noaptea având în vedere ca dacă îmi aduc eu bine aminte ai zis ca vrei un dus și sa fumam o tigara si discuția noastră a durat 10 minute u defapt ai fi vrut o ora sa îți faci toate tabieturile. Scuză-mă eu respect pe toată lumea și nu imi permit sa jignesc pe nimeni dar cer același lucru. 

Si cu asta am încheiat orice fel de discuție. 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...