Sari la conținut

Cuplu pentru swing


Anonim132

Postări Recomandate

  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Bună. Suntem un cuplu în căutare de alt cuplu sau o fată pentru niște joculețe mai kinky. Dorim persoane cu care să rezonăm, să ne atragă și să facem acel " click " . 🤗 eu am 25 de ani , 76 kg, 183cm. Ea are 21 de ani, 47 kg , 163cm construcție atletică și funduleț obraznic. Suntem frumușei. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, Anonim132 a spus:

Bună. Suntem un cuplu în căutare de alt cuplu sau o fată pentru niște joculețe mai kinky. Dorim persoane cu care să rezonăm, să ne atragă și să facem acel " click " . 🤗 eu am 25 de ani , 76 kg, 183cm. Ea are 21 de ani, 47 kg , 163cm construcție atletică și funduleț obraznic. Suntem frumușei. 

Un nr de telefon?

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

De asemenea suntem deschiși la distracții. Putem lua o noapte la hotel și folosi “ stimulente “ pentru senzații mai amplificate  🤧, șampanie, jocuri sexy cu provocări. 😇 

Dacă este doar o fată putem face cinste cu toate cele de mai sus. În schimb vrem pe cineva care să fie cu adevărat bi și să ne placă pe amândoi.

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 39 minute, Anonim132 a spus:

De asemenea suntem deschiși la distracții. Putem lua o noapte la hotel și folosi “ stimulente “ pentru senzații mai amplificate  🤧, șampanie, jocuri sexy cu provocări. 😇 

Dacă este doar o fată putem face cinste cu toate cele de mai sus. În schimb vrem pe cineva care să fie cu adevărat bi și să ne placă pe amândoi.

Ai grija cu afirmatia stimulente,sa nu te trezesti cu alte rahaturi.mai bine o folosesti doar in discutiile private.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 4 ore, Anonim132 a spus:

De asemenea suntem deschiși la distracții. Putem lua o noapte la hotel și folosi “ stimulente “ pentru senzații mai amplificate  🤧, șampanie, jocuri sexy cu provocări. 😇 

Dacă este doar o fată putem face cinste cu toate cele de mai sus. În schimb vrem pe cineva care să fie cu adevărat bi și să ne placă pe amândoi.

Salutări.suntem cuplu. Lasa mi nr in mesaj daca vrei

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați
La 19.02.2021 la 20:51, sandru12 a spus:

Salutare! Eu nu-ti pot trimite mesaj ca am cont de sarak, trimite tu sa putem incepe discutia in privat.

Si pe noi ne-ar incanta ideea, insa nu am cautat pe bune pana acum (tineri si noi) :)

Ai mesaj.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați
La 19.02.2021 la 22:35, iloverealesc a spus:

Daca vrei sa atragi ataseaza cateva poze cu partenera ta.si dupa ai sa vezi avalanse de cereri

Mulțumesc pentru idee. Aceștia suntem noi. Am blurat un pic din motive evidente. Ne-ar plăcea și ideea de soft swing adică toți 4 fac sex și sunt doar atingeri fără schimb de persoane ( corectați-mă dacă greșesc ).
 

Nici noi nu am mai făcut nimic de genul până acum. Vrem să avem o experiență plăcută și să nu ne grăbim , vrem să cunoaștem bine persoanele înainte de orice contact mai intim pentru a găsi aceea chimie . 😊 Deci dacă urmează să ne trimite-ți mesaj începem toată aventura cu o discuție la o cafea. Vedem dacă ne plăcem reciproc și dacă da, continuăm de acolo.

09DD3252-E6E6-46C5-A20F-CB80FE8BBBBD.jpeg

5067C7BF-3CE6-458B-8EE8-F15C6AA0E433.jpeg

1961E25B-6656-40C2-8039-18A071548542.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați
La 17.02.2021 la 22:26, everever a spus:

Noi avem o rezervare la Hotel în București, 23-24 feb. ( Dragobete).Apartament cu doua dormitoare, living, Spa. Nu am mai încercat, dar ne gândim de ceva vreme. Mesaj în privat! 

Sună perfect, exact ceea ce căutam 🤩 dar din păcate noi suntem din Galați și pe 23-24 muncim. Plus că nu am apucat să ne cunoaștem- Îți voi lăsa un mesaj cu un nr de telefon ca să rezolvăm această problemă. Și apoi ulterior...

Mulțumim pentru invitație 🤗 și vă dorim distracție plăcută. 

  • Like 1
Link spre comentariu
La 15.02.2021 la 14:47, Anonim132 a spus:

Bună. Suntem un cuplu în căutare de alt cuplu sau o fată pentru niște joculețe mai kinky. Dorim persoane cu care să rezonăm, să ne atragă și să facem acel " click " . 🤗 eu am 25 de ani , 76 kg, 183cm. Ea are 21 de ani, 47 kg , 163cm construcție atletică și funduleț obraznic. Suntem frumușei. 

Pune anunt pe publi 24.acolo sigur vei gasi.sau inscriete pe matrimoniale.ro

Ai sanse mai multe sa gasesti studente care sa accepte.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

 

La 25.02.2021 la 22:12, alexxx_123 a spus:

N-ai fi singurul 😅

 

La 25.02.2021 la 17:08, piticot a spus:

Dragilor, v ati gandit sa castigati ceva din placere? Sunt curios la participam amandoi la draguta ta!

Dacă aș fi în locul vostru și eu aș vrea 🤣 o să o luăm ca pe un compliment. Mulțumim. Dar după cum am menționat căutăm doar cu ( fată+ băiat ) sau doar fată. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 58 minute, Anonim132 a spus:

 

 

Dacă aș fi în locul vostru și eu aș vrea 🤣 o să o luăm ca pe un compliment. Mulțumim. Dar după cum am menționat căutăm doar cu ( fată+ băiat ) sau doar fată. 

Nu iti mai bate capul aici nu vei gasi.pune anunt pe publi 24.si ai sa fij placut surprins.

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați
Acum 2 ore, iloverealesc a spus:

Nu iti mai bate capul aici nu vei gasi.pune anunt pe publi 24.si ai sa fij placut surprins.

Am găsit un site de swingers și acolo am avut mult succes. Într-adevăr de pe forum nu mai știu sigur dacă am vorbit măcar cu 1 persoană. Probabil nu am postat la secțiunea potrivită, trebuia să postez pentru toată țara, nu numai pe Galați.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...