Sari la conținut

Cuplu pentru swing


Anonim132

Postări Recomandate

La 27.05.2021 la 19:02, hirohito a spus:

Mai citeste ce inseamna swing! 

dacă te uiți la anunț, o sa vezi ca, cautau cuplu sau o fata. Erau deschiși și la un threesome, am zis sa încerc, poate acceptau un băiat în loc de fata. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Mari prostalăi labagii disperați sunteți ăștia singuri... cautațiva o femeie apoi intrati in swing daca chiar vreți swing ! Nu doar cerșiti sex cu femeia altora doar pt ca sunteți handicapați si nu aveti ce fute.. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:In apa... :D
  • Oras:In apa... :D

Ce senzatie e mai frumoasa decat atunci cand ii futi femeia altuia si ala sta ca prostu si se uita... sau ... e afara si sparge seminte si are dureri de inima...  Si mai frumos e cand o arzi in bostan... ca e doritoare... si papagalu nu stie :D .... 

 

 

 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 15.02.2021 la 14:47, Anonim132 a spus:

Bună. Suntem un cuplu în căutare de alt cuplu sau o fată pentru niște joculețe mai kinky. Dorim persoane cu care să rezonăm, să ne atragă și să facem acel " click " . 🤗 eu am 25 de ani , 76 kg, 183cm. Ea are 21 de ani, 47 kg , 163cm construcție atletică și funduleț obraznic. Suntem frumușei. 

Salut și noi suntem un cuplu foarte simpatici și tineri , foarte discreți las un nr de wp aici am fi interesați de propunerea voastră ,0763090585.Vb mai mult pe wp

Link spre comentariu

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
La 21.02.2021 la 9:54, Anonim132 a spus:

Mulțumesc pentru idee. Aceștia suntem noi. Am blurat un pic din motive evidente. Ne-ar plăcea și ideea de soft swing adică toți 4 fac sex și sunt doar atingeri fără schimb de persoane ( corectați-mă dacă greșesc ).
 

Nici noi nu am mai făcut nimic de genul până acum. Vrem să avem o experiență plăcută și să nu ne grăbim , vrem să cunoaștem bine persoanele înainte de orice contact mai intim pentru a găsi aceea chimie . 😊 Deci dacă urmează să ne trimite-ți mesaj începem toată aventura cu o discuție la o cafea. Vedem dacă ne plăcem reciproc și dacă da, continuăm de acolo.

09DD3252-E6E6-46C5-A20F-CB80FE8BBBBD.jpeg

5067C7BF-3CE6-458B-8EE8-F15C6AA0E433.jpeg

1961E25B-6656-40C2-8039-18A071548542.jpeg

Daca poti lasa mesaj in privat,lasa mi nr tau

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...