Jump to content

0750606472

Recommended Posts

Așa cum am promis am venit de la București pentru Lauraskinny , deoarece nu a răspuns am ajuns la această păpușică e belea fata m a executat un oral foarte bun, cu tot ce trebuie  sa face naveta la Galați săptămânal nu e profi la oute dar pe gigel îl omoară ii dă fără numar nu am reușit să rezist decât la oral . Din punctul meu de vedere e super fata păstrați o să nu plece ar fi păcat.

• Like 2

Salutare!

Vizitat in cele din urma aceasta fata și am fost mulțumit de prestația ei. Este o tipa faina Per total. 
Programarea s a produs telefonic. ( greu tare am prins-o, de 3 luni cred ca îi dau câte un tel 😊, posibil sa fi sunat eu in intervalul in care nu lucra, ori ocupată…

Locatie: 8. Locul de tragere in regula, ușor de ajuns, in baie cam deranj, dar îți faci treaba, am primit un prosop. 
Fata: 8.50 este drăguța la chip, trup misto, fiind și inaltuta. Sânii buni de jucat cu ei, un posterior fain😉 

Oralul: 9, poate fi cu sau fără prezervativ, eu optând pt neprotejat, care a fost unul f bun.

GFE: 8.50, am vb, glumit foarte natural, nimic forțat, îmbrățișări, fain.

Normal: 8.80, fata se implica și îi place kukul, S a udat natural, in pasa se simte bn, dar in schimb nu i place d-le deasupra🤦🏻😁, am început misionar( protejat) și terminând in oral.

Halatul: 100/200, eu luând un nr. Pt ca nu știam cum este fata ca prezenta si când am ajuns am vrut sa prelungesc, dar avea o alta programare, fata super din punctul asta de vedere, întrebându ma in prealabil la tel durata ședinței.

Cu siguranța de recomandat, revenit. 

• Like 5
  • Inimioara 1
  • 3 weeks later...

Salutare,

Am vizitat-o acum 2-3 zile. Super fata.

Gfe: Glumeata, complimente, mangaieli, haha-uri ok. Poate un 9..

Corp: Forta, rupe.. sani mari, usor lasati dar merg.. mari!.. Fund rotund, pacat ca nu face anal..aiaiaii... 9+

Igiena: mirosea si arata normal, baia putin cam awch, prosopul folosit nu stiu daca era chiar nou..parea putin umed.. 9 si aici

Oral: super, n-am mai ajuns si la normal.. ce sa zic? 9+, am terminat repede.

Ciocane tari!

• Like 4
  • Inimioara 1

Numai mie mi-a făcut muia cu dinți??? =)))) 

În fine, o fată comună, corpul o ridică dar o singură vizită e de ajuns în privința mea. De lăudat că acceptă să o apuci de cap să o futi în gură, dar cu dinți nu e foarte plăcut. 

• Like 3

Revin cu partea 2.

Prima oara parca si eu simtisem niste dinti pe sub buze... ori ceva buze de zici ca era aspirator;

De data asta chiar m-am relaxat la oral, am primit exact cata atentie am vrut; ba il alinta frumos in gura, ba facea niste vartejuri; ba parca tragea din el sa vada daca mai poa' sa creasca; Tot cu nota mare ramane la mine;

La baie, acelasi sto': ceva prosop ratacit, nu mi-am batut capul cu el; am cerut prosoape de bucatarie, m-am multumit cu hartia igienica.. puii mei, resturile nu-mi raman mie-n gura so... chit pe chit;

Are un fund carnos, ai de ce te apuca, si s nebun dupa sanii mari; fiind tinerica inca nu-s fleoscaiti, lucru care pe mine ma.. incanta;

Normal: Initial se udase, da' a facut o magie dupa ceva timp si se incordase, devenind mai strampta;

La GFE din nou, acelasi zambet si caterinca usoara.

Spor la trageri si la bani! 

• Like 6
  • Inimioara 1