Sari la conținut

Milf sau mature


lovepussy1

Postări Recomandate

Vizitator emilpopescu8
Reputație: 0
Acum 7 ore, lovepussy1 a spus:

Salut colegi am.ceva fantezi cu niste doamne mai in varsta aveti ceva de recomandat chiar si vecine 😂 dar mai batrane peste 40 daca se poate 

Am avut ceva in m14 dar sa prins sotul doamnei 

Mersi mult si sper ca nu am deranjat 

Spor la ciocaneala 

Salut!  Da e o doamnă care practica , dar e destul de plinuță! Face total! 

Link spre comentariu
Vizitator emilpopescu8
Reputație: 0
Acum 3 minute, lovepussy1 a spus:

Imi poti lasa numar de telefon sau anunt ceva...? Mersi

Sigur ca da! 0761488024 asta e nr ei . Mai sigur o sa iti răspundă pe whats app, e măritată,  are servici plm. Dar cel mai ok e pe whats app. Spor la treaba 

Ca pret e ok, deep neprotejat,  etc. 

Zi faina și spor la ciocanit 

Link spre comentariu
Acum 1 oră, iancujianu85 a spus:

Cine este aceasta doamna, ne poate da cineva mai multe detalii, bănuiesc ca nu e cea din poza de la wats'upp, merci

Da colegu din cate am inteles de la ea sta prin cartierul poștei dar mie unu imi raspunde foarte greu si atunci când neam văzut prin anul trecut prin vara acțiunea sa petrecut lângă boromir in masina si mi-acerut 150 oral neprotejat.....normal protejat plus anal si finalizare orala la care înghite tot ....poate tu ai mai mult noroc si iti raspunde mai repede 

spor la ciocanit

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Îți dau eu detalii.am fost de multe ori la ea.arata ok pt ochi,sâni mari cam lăsați,corpolenta nu grasa.in schimb este foarte larga,și e pe viteza.o suge 5 minute,maxim 10 minute pizda și cam asta specific că așa era acum câteva luni când o vizitam.acum nu o mai vizitez.pentru o descărcare rapida e ok.

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 13 minute, cliff43 a spus:

Îți dau eu detalii.am fost de multe ori la ea.arata ok pt ochi,sâni mari cam lăsați,corpolenta nu grasa.in schimb este foarte larga,și e pe viteza.o suge 5 minute,maxim 10 minute pizda și cam asta specific că așa era acum câteva luni când o vizitam.acum nu o mai vizitez.pentru o descărcare rapida e ok.

Nu esti primu care spune ca e larga si ca e pe graba.asa ca zic pas.mersi de informatie

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Vă salut!!!eu am fost la Viky și chiar am fost plăcut surprins ,nu am întâmpinat cele spuse mai sus e chiar ok, punctuală la programari,ce discuți cu ea la tel și stabilești aia rămâne,despre grabă nici nu sa pus problema chiar și la oră și la un singur număr,curată nu mai vorbim,epilată fara mirosuri cremuită și tot ce înseamnă igienă,comunicativă,źâmbăreață chiar pusă pe glume,prețuri accesibile pentru orice buzunar:100/200 ora ON,NP,Finalizare corporală (chiar dacă mai sare și prin păr nu se supără...BĂIATU CU  X6 ALB DE LA RM.SĂRAT🤣🤣🤣),locație ok..ACUM POT SĂ CONFIRME CEI CE AU FOST ȘI AU AVUT PARTE DE SERVICIILE EI.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau
Acum 17 minute, sclav... a spus:

Asta era... nu stia lumea ce masina ai... :D

Alo..nu era vorba să știi tu de mașină ci Vichi să știe despre cine e vorba,crezi că mă interesa să mă laud la tine cu mașina s-au să vadă lumea ce mașină am..toată lumea deține o mașină.. scuză-mă pe mine

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau
Acum 6 minute, robertyno83 a spus:

Alo..nu era vorba să știi tu de mașină ci Vichi să știe despre cine e vorba dacă ai observat și citit bine observai că am dat un indiciu să știe femeia cine a stropito prin păr,crezi că mă interesa să mă laud la tine cu mașina s-au să vadă lumea ce mașină am..toată lumea deține o mașină.. scuză-mă pe mine

 

Link spre comentariu
Vizitator sclav...
Reputație: 0
Acum 11 ore, robertyno83 a spus:

Alo..nu era vorba să știi tu de mașină ci Vichi să știe despre cine e vorba...

Da, alooooo... daca citeai cu atentie ce am scris,observai ca nu m-am referit la persoana mea ci la lume in general.

Referitor la acea Vichi... iti dai seama cu ce "bucurie" te va tine minte? 😂 Cred ca isi doreste "cu ardoare" sa-si spele parul dupa fiecare client... 🤣 Ma pun in situatia ei si crede-ma ca nu este o amintire tocmai placuta...

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Mai nea X6,tu ori ai pula cat un stingător ori nu prea ai mai văzut pizda până la viky.bai băiatule este largă rău,nu lărguță.eu mergeam regulat la ea pentru sâni,că îmi plac mari dar nu am reușit să termin niciodată decât prin frecare.puzda zică că dai in gol.si plus de asta am văzut că sunt mulți care confirmă acest aspect.cat despre celelalte relatate de tine sunt de aceeași părere.

  • Haha 1
Link spre comentariu

salut baietii de Vicky 41 de ani acuma va pot spune de multi ani vine la mine in oras in Drobeta acuma vine impreuna cu o fata bruneta Andreea vin o data la 2-3 luni stau o saptamana )))) ... Am fost la Vicky pentru bucile ei mari si bombate si sanii ei mari lasati dar frumosi are un cur bun pentru futut si sanii mor dupa ei ....totul bun pana am dat bani si apoi i-am dat la buci 5 minute care ea gata te terminasi apoi are chef de taina sa spuna viata ei totul ca are copil ca viata e grea etc de obicei face oral din picioare eu am zis in pat vreau oralul ... fata e ok dar te grabeste pacat de ea surpriza mare e ca 40 maxim 45 de minute e ora (((( pacat de ea ...m-a pierdut desi vruaim sa vin la ea de multe ori )))) fiecare cu parerile lui...in rest Vicky e MILf arata bine ...scz asta e parerea mea imi cer scuze la toti bine ca am spus ce am pe suflet acuma

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 5 ore, mihail99 a spus:

salut baietii de Vicky 41 de ani acuma va pot spune de multi ani vine la mine in oras in Drobeta acuma vine impreuna cu o fata bruneta Andreea vin o data la 2-3 luni stau o saptamana )))) ... Am fost la Vicky pentru bucile ei mari si bombate si sanii ei mari lasati dar frumosi are un cur bun pentru futut si sanii mor dupa ei ....totul bun pana am dat bani si apoi i-am dat la buci 5 minute care ea gata te terminasi apoi are chef de taina sa spuna viata ei totul ca are copil ca viata e grea etc de obicei face oral din picioare eu am zis in pat vreau oralul ... fata e ok dar te grabeste pacat de ea surpriza mare e ca 40 maxim 45 de minute e ora (((( pacat de ea ...m-a pierdut desi vruaim sa vin la ea de multe ori )))) fiecare cu parerile lui...in rest Vicky e MILf arata bine ...scz asta e parerea mea imi cer scuze la toti bine ca am spus ce am pe suflet acuma

Aceeasi postare ai facut cand ai deschis topic separat rusinica ih...puturosule

 

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau
La 12.04.2021 la 19:12, georgian2020 a spus:

Nu esti primu care spune ca e larga si ca e pe graba.asa ca zic pas.mersi de informatie

Nu mi S-a părut larga, chiar m-am simțit bine, nu m-a grăbit deloc, un nr a durat 25-30 de min, e extrem de frumoasa ca femeie dacă îți plac cele MILF. Oral chiar bun, și ce m-a uimit, extrem de curată și pielea foarte fina. Nu știu ce experiențe au avut oamenii, eu o singura data am fost, am rămas super mulțumit.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...