Sari la conținut

Alina 0726613567 A fost cineva?


ortei82

Postări Recomandate

Salut, dansa isi face veacul prin zona liceului contactoare (brosteni) este curata,sociabila, nu este grabita si se face placuta (arata ca in poze chiar are pepenii mari ). Merita vizita si revenirea deoarece se implica si nu este una din specimenele de apar pe la noi prin oras care dupa 2 minute de activitate spun sa te imbraci si sa pleci.

Ca si preturi are 100 numaru / 200 ora 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Salut colegi,mai stie cineva ceva de aceasta Alina?Am vizitat-o de cateva ori pe la sfarsitul lui februarie si pot spune ca am fost multumit de serviciile oferite de ea,dar vad ca a disparut din Buzau si nici pe alte meleaguri nu am gasit-o(cautand dupa numarul de telefon)Este curata,draguta nu comenteaza la pozitii geme frumos.Ca si note ar fi:

ON -8.5

NP -9(destul de stramta,se umezeste natural)

Locatie-6(aici scad destul de mult nu din cauza garsonierei in care lucra pentru ca era curat pat ok,ci din cauza faptului ca fish statea si juca table pe hol cu inca unul si nu mi s-a parut chiar confortabil)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 1 minut, colericul a spus:

După cum arată în pozele 2 și 6, ori are muntele lui Venus mare, ori labii proeminente, ori ditamai tufa de Veneția. 

Mai pe intelesul tuturor...la pizdoiul cat galeata.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
La 03.05.2021 la 13:00, boracu a spus:

Salut colegi,mai stie cineva ceva de aceasta Alina?Am vizitat-o de cateva ori pe la sfarsitul lui februarie si pot spune ca am fost multumit de serviciile oferite de ea,dar vad ca a disparut din Buzau si nici pe alte meleaguri nu am gasit-o(cautand dupa numarul de telefon)Este curata,draguta nu comenteaza la pozitii geme frumos.Ca si note ar fi:

ON -8.5

NP -9(destul de stramta,se umezeste natural)

Locatie-6(aici scad destul de mult nu din cauza garsonierei in care lucra pentru ca era curat pat ok,ci din cauza faptului ca fish statea si juca table pe hol cu inca unul si nu mi s-a parut chiar confortabil)

Stai sa vad daca am inteles bine:Deci tu ai fost cu ea in camera si 2 insi jucau table pe hol in acelasi apartament????Si ai mai putut sa futi???Cel putin eu le intreb de fiecare data daca au incuiat usa dupa ce intru si ma acomodez putin...Nu stiu cum ai putut sa mai futi

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
Acum 12 minute, awokeone10 a spus:

Stai sa vad daca am inteles bine:Deci tu ai fost cu ea in camera si 2 insi jucau table pe hol in acelasi apartament????Si ai mai putut sa futi???Cel putin eu le intreb de fiecare data daca au incuiat usa dupa ce intru si ma acomodez putin...Nu stiu cum ai putut sa mai futi

😂😂😂Nu erau pe hol in apartament(garsoniera),erau pe holul blocului.Normal ca am pus-o sa incuie usa.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...