Sari la conținut

Reebeca 0736918447


Vizitator Reebeca

Postări Recomandate

Vizitator Reebeca
Reputație: 0

Bunăăă! 🤗 

Nouă la tine în oraș !!!!! 
Mă numesc Rebbeca , am frumoasa vârsta de 24 anisori , ca și înălțime am 1,62 fără tocuri , greutate 54 kg, igiena perfectă!
Sunt o fată cu multă energie , vorbăreață și cu bun simț. Sunt o fata dornica de aventuri, răbdătoare , calmă și nu în ultimul rând  discretă! 
La mine vei găsi o partidă bună de sex și o experiență liniștita ,bună și relaxantă ! 

Ca și servicii :

•o fin (max30 min ) -200lei

• 1h - 350lei (max 2 fin)

Serviciile oferite in prețurile de mai sus sunt: sex normal , oralul in funcție de igiena , 69, gfe, finalizare corporală, diferite poziții , sărutări pe corp, sex între sâni, masaj erotic , masaj de relaxare.
 
Servicii oferite extra :

•c.i.m.- 50 lei

•c.o.f. - 50 lei

•uro activ- 70 lei

•uro pasiv - 100 lei 

Diferite fantezii.

Programarile se pot face telefonic , sms sau whattap. Neconfirmarea programarii cu o jumate de ora înainte duce la anularea sa.

Intarzierile mari si neanunțarea lor duc la anularea programarii si blocarea numarului!

Număr contact : 0736918447

Adresa : Iancu Văcărescu nr 31 ( Piața Iosefin ) 

Nu fac ANAL!!!!!

Nu accept minori ! 
Nu accept în stare de ebrietate ! 
 

Am pretenția ca igiena să fie ok ! 
Pupici 🙂🙂🙂

Pozele îmi aparțin 100%! 

1842E7DD-28A8-4612-8F37-D07E5DC4978F.jpeg

26EC5B76-D479-4EE2-8C14-DCBAED67327B.jpeg

B83761DA-8996-452C-A623-7C3F164DD319.jpeg

684B2784-E524-4390-BBDB-B038A4DB0D59.jpeg

DD248FB0-E3B5-4056-87CC-7DECAE06EB35.jpeg

9100806C-E66F-4A72-A5A2-A954CA8B56FD.jpeg

6203DBF2-2915-4F9D-AC0D-CA75941A461B.jpeg

85EAC8E4-E62B-42BA-9F5A-54C4CA552119.jpeg

29A4B97E-0A0D-4850-8B57-DE6F238A590A.jpeg

925A25C3-590B-4EDC-A964-8FC398DECC05.jpeg

C5291A3B-4501-40FA-8AF4-3759FF5939C6.jpeg

Link spre comentariu

Tocmai ce am iesit de la Rebeca, nu obisnuiesc sa scriu recenzii dar tinand cont de tepele din ultima perioada, merita sa stiti ca pozele fetei sunt reale , iar fata este foarte delicata si zambitoare.

Corp 10 
Acțiune 9
Atitudine 10
Oral 8.5 bun, umed 
Normal 9 . bun, da contre, nu sta locului, pe LOT sare, se implica, geme finut nu da senzatie de fals, este foarte futăcioasa 
Gfe 10
Domnisoara: Frumoasa, super curata, super ingrijita. Este in top femei care le-am cunoscut care se vede ca au grija de corpul lor (epilata, piele fina, manichiura, pedichiura) - clar top. Sani putin lasati dar frumosi, un fund demential (pacat ca il tine pentru ea doar) o pasarica super curata epilata si frumoasa.
Locație 9 , este frumoasa și curată 

Per total o experiența mișto care merita repetata. Mulțumesc pentru răbdarea pe care ai avut-o și încurcând o sa revin din nou.

Halat 400 lei (doua finalizări plus o finalizare faciala )

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Reebeca
Reputație: 0
Acum 30 minute, alexutsu2828 a spus:

Tocmai ce am iesit de la Rebeca, nu obisnuiesc sa scriu recenzii dar tinand cont de tepele din ultima perioada, merita sa stiti ca pozele fetei sunt reale , iar fata este foarte delicata si zambitoare.

Corp 10 
Acțiune 9
Atitudine 10
Oral 8.5 bun, umed 
Normal 9 . bun, da contre, nu sta locului, pe LOT sare, se implica, geme finut nu da senzatie de fals, este foarte futăcioasa 
Gfe 10
Domnisoara: Frumoasa, super curata, super ingrijita. Este in top femei care le-am cunoscut care se vede ca au grija de corpul lor (epilata, piele fina, manichiura, pedichiura) - clar top. Sani putin lasati dar frumosi, un fund demential (pacat ca il tine pentru ea doar) o pasarica super curata epilata si frumoasa.
Locație 9 , este frumoasa și curată 

Per total o experiența mișto care merita repetata. Mulțumesc pentru răbdarea pe care ai avut-o și încurcând o sa revin din nou.

Halat 400 lei (doua finalizări plus o finalizare faciala )

Hei, mă bucur ca te-ai simțit bine in compania mea și te mai aștept cu mare drag !!!! 🤗

Link spre comentariu
1 oră în urmă, alexutsu2828 a spus:

Tocmai ce am iesit de la Rebeca, nu obisnuiesc sa scriu recenzii dar tinand cont de tepele din ultima perioada, merita sa stiti ca pozele fetei sunt reale , iar fata este foarte delicata si zambitoare.

Corp 10 
Acțiune 9
Atitudine 10
Oral 8.5 bun, umed 
Normal 9 . bun, da contre, nu sta locului, pe LOT sare, se implica, geme finut nu da senzatie de fals, este foarte futăcioasa 
Gfe 10
Domnisoara: Frumoasa, super curata, super ingrijita. Este in top femei care le-am cunoscut care se vede ca au grija de corpul lor (epilata, piele fina, manichiura, pedichiura) - clar top. Sani putin lasati dar frumosi, un fund demential (pacat ca il tine pentru ea doar) o pasarica super curata epilata si frumoasa.
Locație 9 , este frumoasa și curată 

Per total o experiența mișto care merita repetata. Mulțumesc pentru răbdarea pe care ai avut-o și încurcând o sa revin din nou.

Halat 400 lei (doua finalizări plus o finalizare faciala )

Cam ciudat alexutsu2828 ai un singur post si acesta este o recenzie despre o fata care a postat anuntul cu 4 ore in urma. Pentru mine nu prea e credibila recenzia ta.

Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0
Acum 7 minute, futebine a spus:

Cam ciudat alexutsu2828 ai un singur post si acesta este o recenzie despre o fata care a postat anuntul cu 4 ore in urma. Pentru mine nu prea e credibila recenzia ta.

Hei mi-am postat un nou anunț, cu contul meu vechii...poți vedea acolo reputația mea ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

 

 

Acum 29 minute, rebbecaa a spus:

Hei mi-am postat un nou anunț, cu contul meu vechii...poți vedea acolo reputația mea ! 

Buna , nu este bine sa ai doua conturi , minim 3,  aduce noroc . 😂😂

Aaa : si te rog sa ma urmaresti si de pe al treilea cont . 

Si ca sa nu uit , bine ai venit si mult succes . 🙃😉

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
1 oră în urmă, rebbecaa a spus:

Hei mi-am postat un nou anunț, cu contul meu vechii...poți vedea acolo reputația mea ! 

Bine ai venit la noi !

Pai si de ce ti-ai m-ai deschis un cont? Parca regulamentul interzice + vei da motive la cei care nu te plac sa comenteze,eventual sa te raporteze.

Bafta si intalniri cat mai placute !

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...