Sari la conținut

🌹Andreea. Vizita la Sibiu. 🌹0755199370


andreeaivan

Postări Recomandate

  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Am fost la domnișoara de mai sus de doua ori pana acum. Ma fascinează sânii ei frumoși și obraznici dar și fata e frumoasa, cu o dantura perfecta și par aranjat. Câțiva colegi spuneau mai sus ca nu e comunicativa, cu mine a fost de fiecare data și chiar ne-am amuzat pe anumite subiecte.

La pat e ce trebuie, cel puțin eu m-am simțit ca și cu o iubita. Pupici pe buze din când in când (a avut și ea inițiativa ceea ce e de apreciat). Am început cu niște mângâieri după a urmat un ON de zile mari, are un stil aparte, dacă nu o opream la timp ma termina, a urmat apoi un NP cu doua poziții in care a fost implicată. La final, am cerut un ON eu stand in picioare (priveliștea era mișto), după m-am întins pe pat și din oral am finalizat in gurița ei. Super senzația 😁!

Note: 

Locatie: 10 - apartament dotat cu de toate, patul nu scârțâie, baie ok

Aspect: 10 - e frumoasa, eu as lua-o acasă dar nu vrea 😂

ON : 10 - soft, umed, bine executat, cu atenție la sateliti

NP: 9

Pret: 250 lei pt 1 ora + 100 lei CIM

V-o recomand! Merita vizitată și trebuie sa ne bucurăm de ea cât timp mai e prin zona.

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator yoyo14
Reputație: 0
Acum 6 ore, sexart2019 a spus:

Stai linistit ca ti-am citit cap coada recenzia, nu trebuie sa imi explici, nu sunt prost nici incult, mai starnit fiindca eu am fost la ea, am platit ca tine pentru o ora dar am primit asa, hai ca esti destept, calculeaza: programat la ora cutare, nu a vrut sa ma ia mai repede, pana am ajuns sus si am facut cunostinta s-au dus 10 min, dupa facut dus 5min (nu mai socotim) si abea apoi ne-am apucat de treaba, terminat primul numar facut dus iar si intors pentru al 2 lea nr era deja si 43 cand am vazut cat e ceasul, vazand ca nici ea nu mai avea chef am abandonat din bun simt, am mai stat la o poveste si dupa 5 min a inceput sa sune urmatorul client, am plecat sa nu ii incur planurile, fa un calcul, cat am avut parte de ea, cat timp?

Asa ca termina cu recenziile siropoase ca nu te crede nici un user de incredere, doar prostii pun botu la recenziile tale si ale altora care dau 10 pe linie, cum zicea un coleg, si daca ii vorbeste frumos la telefon ii da nota 10😒

 

Spor la cat mai multe recenzii siropoase!

Nici mie nu imi plac recenziile "siropoase" dar, Poate a avut noroc si "si-a spalat pacatele cu el" de l-a lasat asa mult, foarte bine, ma bucur sa vad progres/imbunatatiri😘

Link spre comentariu
  • Oras:fucking vile
  • Oras:fucking vile

Yoyo , de obicei nu lungesc recenziile dar am detaliat pentru ca am vazut ca tu si master a-ti fost putin mai unlucky ca sa zic asa . Si din moment ce la mine a decurs totul bine mi-am exprimat parerea , daca omu e scurt intr-o recenzie nu e bine ca ia fost lene sa faca recenzia calumea , daca o face ca mine e siropoasa  😂😂😂  .cat despre sexart , am inteles ca nu a fost click-ul si ai plecat dezamagit , dar in momentul cand ti-ai varsat frustrarea pe mine ca eu din fericire am avut o intalnire mai buna si ai mai dat si un amarat de minus la reputatie pt simplu fapt ca am stat mai mult de o ora sau ca am fost siropos  . Te-ai comportat ca un copil , in fine 

O duminica cat mai frumoasa va doresc  

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf
46 minutes ago, raducu_ducu said:

Yoyo , de obicei nu lungesc recenziile dar am detaliat pentru ca am vazut ca tu si master a-ti fost putin mai unlucky ca sa zic asa . Si din moment ce la mine a decurs totul bine mi-am exprimat parerea , daca omu e scurt intr-o recenzie nu e bine ca ia fost lene sa faca recenzia calumea , daca o face ca mine e siropoasa  😂😂😂  .cat despre sexart , am inteles ca nu a fost click-ul si ai plecat dezamagit , dar in momentul cand ti-ai varsat frustrarea pe mine ca eu din fericire am avut o intalnire mai buna si ai mai dat si un amarat de minus la reputatie pt simplu fapt ca am stat mai mult de o ora sau ca am fost siropos  . Te-ai comportat ca un copil , in fine 

O duminica cat mai frumoasa va doresc  

😂😂😂

Eu chiar ma bucur cand vad ca merg colegii pe la fete si se simt bine. N-am nicio problema nici cu cei care dau 10 pe linie. Nu putem sti ce si cum a fost in dormitor.( dar notele de 10 ar trebui detaliate cu argumente solide, dupa parerea mea). Cu fetele pe care le vizitez pentru prima data se mai poate intampla sa nu am intalniri wow, poate pentru ca am deja asteptari prestabilite din timpul vizitelor la alte fete. In acelasi timp am avut si intalniri memorabile, desi a fost prima intalnire cu fata "x" sau "y".

Eu intotdeauna mi-am spus parerile in mod direct, dar decent. Ma bucur ca unele fete sunt receptive la remarcile noastre, pentru ca unele sar de cur in sus daca nu le ridici in slavi.

Nu este cazul Andreei desigur😁

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba
Acum 39 minute, johnnyzz a spus:

Am trecut si eu azi pe la Andreea,pot spune ca merita toti banii,e deschisa si stie sa te faca sa te simti bine.                                            Ca sa dau si notele:

OP(alegerea mea) 9/10 

Np:8/10

Gfe:8/10

Clar de revenit

Dacă ai fost mulțumit de ea trebuia să îi dai 10 zic și eu 😊

Pozele sunt reale nu???🤙

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias

Am fost si eu ieri la Andrea. Am gasit o fata frumoasa cu sanii frumosi, piele fina. Pentru mine a fost o experienta reusita. 

Am purtat o discutie interesanta inainte de actiune. Ca si servicii, oralul a fost fara atentie la sateliti, dar in rest destul de placut. La normal cu ea deasupra am avut parte de o priveliste interesanta.

Nu o mai lungesc mai mult.

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...