Sari la conținut

Rebbecaa 0736918447


Vizitator rebbecaa

Postări Recomandate

Vizitator rebbecaa
Reputație: 0
1 oră în urmă, jocrep1 a spus:

Nu e la locatie atat de mare problema. Doar ca daca dam un ban avem asteptari la pachet complet, inclusiv o locatie la nivelul pretului. Cum am mai si spus nu am o problema in a plati pretul corect chiar daca e mai mare. Ca si comparatie sunt fete la 150/250 ora care fac treaba buna si au locatii peste a ei. Deaia tot in lumea asta se regleaza dupa principiul cerere si oferta si a afirma ca e ieftin sau scump e doar relativ. Fata zicea ca in Elvetia se platea 200 euro ora. Ieftin? Scump? Pentru mine personal e scump, as merge doar de sarbatori sau de ziua mea. Pentru piata din Elvetia poate atat era. Eu in afara nici nu prea am experimentat tocmai din motivul ca dai de foarte multe romance care cand aud ca esti roman te refuza. As fi curios daca imi spui tu, Rebeca, cam care sunt motivele de ce se refuza romanii.

In alta ordine de idei locatia e parte dintr-un pachet pe care il cumpar, altfel o fut si in lift.

S-auzim de bine!

In acesta locație stau doar pentru 10 zile , apartamentul este ok, fată de alte pe care le-am văzut eu!

Dupa o sa-mi Schimb locatia!

În Elvetia este 300 franci ora !

Nu știu de ce in străinătate se refuza romani 😂 !!! Fiecare fata are motivul ei fi sigur de asta ! Te pup 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 10 minute, rebbecaa a spus:

In acesta locație stau doar pentru 10 zile , apartamentul este ok, fată de alte pe care le-am văzut eu!

Dupa o sa-mi Schimb locatia!

În Elvetia este 300 franci ora !

Nu știu de ce in străinătate se refuza romani 😂 !!! Fiecare fata are motivul ei fi sigur de asta ! Te pup 

 

 

Nu vreau sa se inteleaga ca nu recomand din cauza locatiei. E ok, e curat ... am spus!

Imi pare rau ca nu am eu disponibilitate dar daca aveam mai veneam inca o data in aceeasi locatie ca sa vezi ca asta nu e o problema, doar ca nu e de 10. Dar probabil o sa te vizitez in urmatoarea daca mai stai.

S-auzim de bine!

Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0
Acum 16 minute, jocrep1 a spus:

Nu vreau sa se inteleaga ca nu recomand din cauza locatiei. E ok, e curat ... am spus!

Imi pare rau ca nu am eu disponibilitate dar daca aveam mai veneam inca o data in aceeasi locatie ca sa vezi ca asta nu e o problema, doar ca nu e de 10. Dar probabil o sa te vizitez in urmatoarea daca mai stai.

S-auzim de bine!

Te aștept cu drag ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 1 oră, rebbecaa a spus:

In acesta locație stau doar pentru 10 zile , apartamentul este ok, fată de alte pe care le-am văzut eu!

Dupa o sa-mi Schimb locatia!

În Elvetia este 300 franci ora !

Nu știu de ce in străinătate se refuza romani 😂 !!! Fiecare fata are motivul ei fi sigur de asta ! Te pup 

 

 

Sti tu , dar nu vrei sa spui si cred ca ai fost una din cele care o faceau . 😂😂

Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0
Acum 15 minute, povestitorul a spus:

Sti tu , dar nu vrei sa spui si cred ca ai fost una din cele care o faceau . 😂😂

Da la început , dar după am intrat liniștita ! 🙂

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 1 oră, rebbecaa a spus:

In acesta locație stau doar pentru 10 zile , apartamentul este ok, fată de alte pe care le-am văzut eu!

Dupa o sa-mi Schimb locatia!

În Elvetia este 300 franci ora !

Nu știu de ce in străinătate se refuza romani 😂 !!! Fiecare fata are motivul ei fi sigur de asta ! Te pup 

 

 

In tara n-am fost refuzat niciodata. In afara da si nu am inteles de ce, ca doar tot ala am fost oriunde? Doar ca sunt roman? Nici nu am incercat sa ascund ca sunt roman. Am ceva info de la alte fete despre asta dar vroiam sa mai aud si alte pareri.

S-auzim de bine!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 6 minute, rebbecaa a spus:

Da la început , dar după am intrat liniștita ! 🙂

Si la inceput care era "bau-baul" din cauza caruia nu intrai cu romani?

Ma bucur ca intr-un final ai fost curajoasa! 😄

S-auzim de bine!

Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0
Acum 8 minute, jocrep1 a spus:

Si la inceput care era "bau-baul" din cauza caruia nu intrai cu romani?

Ma bucur ca intr-un final ai fost curajoasa! 😄

S-auzim de bine!

Toți suntem oamenii pana la urmă! 🙂

Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0

Azi mă găsiți la birou pana la ora 0:00! Pupici 🤗

o fin (max30 min ) - 150 lei 

• 1h - 300 lei  (max 2 fin)

Serviciile oferite in prețurile de mai sus sunt: sex normal , oralul in funcție de igiena , 69, gfe, finalizare corporală, diferite poziții , sărutări pe corp, sex între sâni, masaj erotic , masaj de relaxare.
 
Servicii oferite extra :

•c.i.m.- 50 lei

•c.o.f. - 50 lei

•uro activ- 70 lei

•uro pasiv - 100 lei 

Diferite fantezii.

Programarile se pot face telefonic , sms sau whattap. Neconfirmarea programarii cu o jumate de ora înainte duce la anularea sa.

Intarzierile mari si neanunțarea lor duc la anularea programarii si blocarea numarului!

Număr contact : 0736918447

Adresa : Iancu Văcărescu nr 31 ( Piața Iosefin ) 

0F259F96-E861-4D95-901A-4F98DFB461FD.jpeg

B64356CF-87CA-4038-980E-D1188A837D47.jpeg

017E8311-03CB-482D-B2E1-05EB1DE4BC37.jpeg

Link spre comentariu

mi-a fost clar ca n-o sa rezist prea mult pana sa o vizitez pe Rebbecca

m-am abtinut eu cu mare chin cateva zile pana cand pur si simplu nu am mai rezistat

plus ca eram foarte curios daca nu o cunosteam deja, pt ca din poze seamana destul de bine cu altcineva. ei bine nu o cunosteam :)

m-am invartit un pic in zona pana am prins loc de parcare chiar langa intrarea in piata

m-am mirat ca nu am gasit semn timpark, stie cineva daca e vreo zona timpark acolo?

in fine, urc sus, ma pofteste fata inauntru, ne prezentam, povestim un pic, ma hotarasc la 1h, achit bilet si ma duc sa ma spal pe maini ca de obicei, dus facusem acasa

inutil sa mai precizez ca pozele sunt reale si actuale (recente)

ne pregatim amandoi de actiune cat ai zice peste si incepem un preludiu din picioare de am "fost sus" in mai putin de 1 min

am inceput cu sarutari pe corp, apoi un mic cunni, ca sa schimbam apoi la ON si ulterior la 69

igiena ok, n-am simtit nimic suspect, si imi place sa explorez peste tot, cred ca poarta o crema de corp, destul de subtil

totul f placut pt mine

NP cu misionar, capra si LOT unde am si finalizat cu sanii ei superbi in maini

dupa o mica pauza am reluat runda doi, oarecum similar, unde am vrut sa finalizez la misionar

atitudine pro-client

note intre 8 si 9 de la mine

dtd: in jur de 40min, am ramas si eu surprins

 

si acum partea mai interesanta: pe tot drumul catre casa am alternat intre 2 ganduri:

1. ma gandeam cat de fain a putut sa fie, si...

2. m-am tot gandit ce motive sa gasesc ca sa nu mai merg la ea, sau cel putin nu f des

ca altfel iara ajung sa merg zilnic, si nu e prea bine deloc...

din pacate gandul 1 ma impiedica sa ma concentrez pe altceva, asa ca, daca aveti voi idei, mi-ar prinde bine :)

te tzuc Rebbe :*

 

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0
1 oră în urmă, alarma a spus:

mi-a fost clar ca n-o sa rezist prea mult pana sa o vizitez pe Rebbecca

m-am abtinut eu cu mare chin cateva zile pana cand pur si simplu nu am mai rezistat

plus ca eram foarte curios daca nu o cunosteam deja, pt ca din poze seamana destul de bine cu altcineva. ei bine nu o cunosteam :)

m-am invartit un pic in zona pana am prins loc de parcare chiar langa intrarea in piata

m-am mirat ca nu am gasit semn timpark, stie cineva daca e vreo zona timpark acolo?

in fine, urc sus, ma pofteste fata inauntru, ne prezentam, povestim un pic, ma hotarasc la 1h, achit bilet si ma duc sa ma spal pe maini ca de obicei, dus facusem acasa

inutil sa mai precizez ca pozele sunt reale si actuale (recente)

ne pregatim amandoi de actiune cat ai zice peste si incepem un preludiu din picioare de am "fost sus" in mai putin de 1 min

am inceput cu sarutari pe corp, apoi un mic cunni, ca sa schimbam apoi la ON si ulterior la 69

igiena ok, n-am simtit nimic suspect, si imi place sa explorez peste tot, cred ca poarta o crema de corp, destul de subtil

totul f placut pt mine

NP cu misionar, capra si LOT unde am si finalizat cu sanii ei superbi in maini

dupa o mica pauza am reluat runda doi, oarecum similar, unde am vrut sa finalizez la misionar

atitudine pro-client

note intre 8 si 9 de la mine

dtd: in jur de 40min, am ramas si eu surprins

 

si acum partea mai interesanta: pe tot drumul catre casa am alternat intre 2 ganduri:

1. ma gandeam cat de fain a putut sa fie, si...

2. m-am tot gandit ce motive sa gasesc ca sa nu mai merg la ea, sau cel putin nu f des

ca altfel iara ajung sa merg zilnic, si nu e prea bine deloc...

din pacate gandul 1 ma impiedica sa ma concentrez pe altceva, asa ca, daca aveti voi idei, mi-ar prinde bine :)

te tzuc Rebbe :*

 

 

 

 

Te mai aștept cu mare drag ,pupici 🤗🤗🤗!

Link spre comentariu

De cateva zile am in plan sa merg la Rebeca dar din anumite motive nu am reusit. In seara asta planetele s-au aliniat si am vizitat-o. Nu o sa descriu ce s-a intamplat intre noi, asta ramane doar pt. noi doi, insa ceia ce pot sa va spun este faptul ca este o fata foarte frumoasa, mai frumoasa decat in poze, cu un cop superb cu piele fina si catifelata. Din punctul meu de vedere serviciile sunt de nota 10+.  Daca ar fi dupa mine as trece-o pe numele meu si as pastra-o doar pt mine. Te pup Rebeca si abia astept sa ne revedem. 😘

 

Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0
Acum 57 minute, futebine a spus:

De cateva zile am in plan sa merg la Rebeca dar din anumite motive nu am reusit. In seara asta planetele s-au aliniat si am vizitat-o. Nu o sa descriu ce s-a intamplat intre noi, asta ramane doar pt. noi doi, insa ceia ce pot sa va spun este faptul ca este o fata foarte frumoasa, mai frumoasa decat in poze, cu un cop superb cu piele fina si catifelata. Din punctul meu de vedere serviciile sunt de nota 10+.  Daca ar fi dupa mine as trece-o pe numele meu si as pastra-o doar pt mine. Te pup Rebeca si abia astept sa ne revedem. 😘

 

Pupici și te mai aștept cu mare drag ! 🤗🤗

Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0
1 oră în urmă, costy7 a spus:

Ai scuze😀

Heiii, eram ocupată și după ce am terminat era prea târziu să-ți răspund , nu vreau să creez probleme ! Te aștept azi cu mare drag ! 🤗

Link spre comentariu

vad ca se duce de rapa si forumul asta...

nu mai doreste nimeni sa ajute comunitatea cu informatii

intrebasem mai sus daca in zona piata Iosefin este zona timpark sau nu...

avand in vedere ca nu a raspuns nimeni cu o confirmare, si cum nu am putut sa mai stau cu aceasta incertitudine, m-am decis sa dau o fuga sa verific la fata locului

zis-si-facut! ajung in zona, ma invart un pic sa parchez, am verificat semnele de parcare, siii... imi aduc aminte ca Rebbe e pe aproape, asa ca am urcat cateva min pt o cafea :P

daca tot eram acolo, am zis sa stau o juma' de ora sa vedem ce putem face...

apoi juma' de ora s-a facut o ora...

nu mai intru in detalii, dar pot sa ridic notele peste 9 de data asta :)

te tzuc Rebbe!

 

ah, semnele de parcare? nu mai tin minte!

ps. m-am ambitionat sa fac o pauza de minim o saptamana... sa vedem

WE fain tuturor

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0
Acum 27 minute, alarma a spus:

vad ca se duce de rapa si forumul asta...

nu mai doreste nimeni sa ajute comunitatea cu informatii

intrebasem mai sus daca in zona piata Iosefin este zona timpark sau nu...

avand in vedere ca nu a raspuns nimeni cu o confirmare, si cum nu am putut sa mai stau cu aceasta incertitudine, m-am decis sa dau o fuga sa verific la fata locului

zis-si-facut! ajung in zona, ma invart un pic sa parchez, am verificat semnele de parcare, siii... imi aduc aminte ca Rebbe e pe aproape, asa ca am urcat cateva min pt o cafea :P

daca tot eram acolo, am zis sa stau o juma' de ora sa vedem ce putem face...

apoi juma' de ora s-a facut o ora...

nu mai intru in detalii, dar pot sa ridic notele peste 9 de data asta :)

te tzuc Rebbe!

 

ah, semnele de parcare? nu mai tin minte!

ps. m-am ambitionat sa fac o pauza de minim o saptamana... sa vedem

WE fain tuturor

 

Hahahahahaha pupici 🤗🤗🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 3 ore, alarma a spus:

vad ca se duce de rapa si forumul asta...

nu mai doreste nimeni sa ajute comunitatea cu informatii

intrebasem mai sus daca in zona piata Iosefin este zona timpark sau nu...

avand in vedere ca nu a raspuns nimeni cu o confirmare, si cum nu am putut sa mai stau cu aceasta incertitudine, m-am decis sa dau o fuga sa verific la fata locului

zis-si-facut! ajung in zona, ma invart un pic sa parchez, am verificat semnele de parcare, siii... imi aduc aminte ca Rebbe e pe aproape, asa ca am urcat cateva min pt o cafea :P

daca tot eram acolo, am zis sa stau o juma' de ora sa vedem ce putem face...

apoi juma' de ora s-a facut o ora...

nu mai intru in detalii, dar pot sa ridic notele peste 9 de data asta :)

te tzuc Rebbe!

 

ah, semnele de parcare? nu mai tin minte!

ps. m-am ambitionat sa fac o pauza de minim o saptamana... sa vedem

WE fain tuturor

 

Se pare ca ti-a placut daca ai fost deja a doua oara 😄

Vad ca deja domnisoara a spart gheata si a confirmat la mai multi.

Revin si eu cu recenzie cand o s-o mai vizitez pt. ca nu ma linistesc daca nu mai merg macar o vizita.

S-auzim de bine!

Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0
Acum 5 minute, jocrep1 a spus:

Se pare ca ti-a placut daca ai fost deja a doua oara 😄

Vad ca deja domnisoara a spart gheata si a confirmat la mai multi.

Revin si eu cu recenzie cand o s-o mai vizitez pt. ca nu ma linistesc daca nu mai merg macar o vizita.

S-auzim de bine!

Hei, nu mă așteptăm intr-un timp atât de scurt să mi se întoarcă 3 domnii pentru a doua vizita ! 🙂

Chiar azi mi s-a întors un domn pentru a 3 a vizita ! 
Doamne ajuta să pot mulțumim pe toată lumea ! Pupici 🤗

Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0

o fin (max30 min ) - 150 lei 

• 1h - 300 lei  (max 2 fin)

Serviciile oferite in prețurile de mai sus sunt: sex normal , oralul in funcție de igiena , 69, gfe, finalizare corporală, diferite poziții , sărutări pe corp, sex între sâni, masaj erotic , masaj de relaxare.
 
Servicii oferite extra :

•c.i.m.- 50 lei

•c.o.f. - 50 lei

•uro activ- 70 lei

•uro pasiv - 100 lei 

Diferite fantezii.

Programarile se pot face telefonic , sms sau whattap. Neconfirmarea programarii cu o jumate de ora înainte duce la anularea sa.

Intarzierile mari si neanunțarea lor duc la anularea programarii si blocarea numarului!

Număr contact : 0736918447

Adresa : Iancu Văcărescu nr 31 ( Piața Iosefin ) 

B3DEF25B-FD75-4422-8D45-A1881248EE2E.jpeg

79E0C0FC-3EF7-4645-8A6E-FF94DDC18D4E.jpeg

5704056F-4EED-4655-A4D0-5FBA1C1C14C3.jpeg

178CED49-74B4-4023-82CA-05FB40B8AE01.jpeg

56557BA1-E280-49DD-882C-CEF1128995EC.jpeg

3B543DD0-FCA2-4D46-ADB5-5FB8096D198E.jpeg

AE3BA5DD-DEAB-4201-9C55-4EDBA26FE5CE.jpeg

15E3DD0D-BA68-4149-B948-6AE5541B6A5F.jpeg

 

A3AC560F-EB78-405F-8294-1163BC5F0C79.jpeg

243A3535-EE58-40A3-88EA-73BB0656E425.jpeg

EE974371-8499-41DC-AA69-78B184A7E909.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 8 minute, rebbecaa a spus:

Hei, nu mă așteptăm intr-un timp atât de scurt să mi se întoarcă 3 domnii pentru a doua vizita ! 🙂

Chiar azi mi s-a întors un domn pentru a 3 a vizita ! 
Doamne ajuta să pot mulțumim pe toată lumea ! Pupici 🤗

Chiar pe toata lumea nu o sa multumesti! 😀 Esti constienta si tu de asta! Dar imi place de tine ca ti-ai fixat target mare, esti ambitioasa.

S-auzim de bine!

Link spre comentariu

Vizitator rebbecaa
Reputație: 0
Acum 1 minut, jocrep1 a spus:

Chiar pe toata lumea nu o sa multumesti! 😀 Esti constienta si tu de asta! Dar imi place de tine ca ti-ai fixat target mare, esti ambitioasa.

S-auzim de bine!

Daaa, te pup și te mai aștept cu drag ! 🙂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...