Sari la conținut

Alexandra, bruneta voluptoasa 0737688550


Postări Recomandate

Deci

vizitat titulara (Alexandra) saptamana trecuta in weekend

locatia-langa story pizza rahova, greu cu parcarea dar se mai gaseste

in apartament garsoniera destul de spatioasa dar tocmai facea curat nu senzatie dar in pat era ok curat si lenjerie ok

baia cu o mica probleme la dush m am spalat la chiuveta venisem dushat oricum a promis ca se rezolva

Alexandra-greu sa va dau un indiciu clar nu ai intoarce capul pe strada dupa ea dar pt mine a avut destul ca sa ne bagam in pat

igiena ok nu a facut dush inainte a zis ca facuse dar a fost ok nu am simtit ceva probleme

fk da bun si sustinut

oral- destul de bun peste medie oricum nu e regina oralului dar a fost neprotejat la alegerea mea (oralul ca sa fie clar) cu atentie la oo si cu cim

Distractia-100 finalizarea (includea si normal protejat dar nu am facut eu a zis ca anal exclus) ora era 200 parca

atat am dorit atat va pot recenza

singura in apartament fara graba si fara miros de ciortani

va pup

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Modalitatea de contact : Prin mesaje. Mi-a răspuns repede, și m-am programat pentru aceeași azi.

Locația : 9 -> Lânga Liberty Center. Tine draperiile trase iar led-urile de la pat creează o atmosfera plăcuta. Era curățenie si ordine.

Aspect: 7 -> Am avut un mic soc când am văzut-o. Are peste 1 80 si este tipul acela de femeie solida. Nu este neapărat pe gustul meu dar am crescut puțin nota pentru sâni care sunt foarte frumoși si fermi.

Atitudine: 9 -> Este foarte prietenoasa si am legat ușor mici conversații atât înainte cat si dupa actul in sine. Chiar știe sa se facă plăcută.

Igiena -> Am sesizat un miros neplăcut când am trecut la doggy. Sunt destul de sigur ca nu a făcut dus înainte.
Nu le înțeleg pe fetele astea care nu se spala nici măcar in zona intima. Normal ca apar mirosuri daca lași lubrifiantul ala acolo si eventual mai si transpiri

ON: 8 -> Deși este destul de soft mie mi-a plăcut si nici nu s-a grăbit sa treacă la normal. +CIM

NP: 7 -> Schimbat 2 poziții. Geme ușor si pare ca ii place, dar cand am schimbat in doggy mi-a cam pierit tot cheful.

Halat: 100 lei

Concluzie : Eu nu recomand.
Sper sa își rezolve aceasta problema pentru ca degeaba ai servicii bune si ești o persoana super ok daca exista astfel de incidente cu igiena.

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...