Sari la conținut

Buna dragilor sunt noua in orașul vostru 😘😘😘


Vizitator Anna1231

Postări Recomandate

Vizitator Anna1231
Reputație: 0

Buna dragilor . Am venit in orașul vostru pentru a ne cunoaște in Ambient frumos va pup și va astept 

250 ora normal protejat .oral neprotejat in funcție de igiena 

150 nr 20 minute 

nr telefon 0755658749 

Va astept cu mare drag

Link spre comentariu
Vizitator Anna1231
Reputație: 0
Acum 1 minut, Anna1231 a spus:

Buna dragilor . Am venit in orașul vostru pentru a ne cunoaște in Ambient frumos va pup și va astept 

250 ora normal protejat .oral neprotejat in funcție de igiena 

150 nr 20 minute 

nr telefon 0755658749 

Va astept cu mare drag

 

Link spre comentariu

Sper ca nu incepem sa toleream si aici rahaturi de publi gen ... nou in orasul vostru, prima data aici, acum in orasul tau,am revenit la voi in oras s.a.s.m.d.

... pentru cine tot nu a inteles adaug topicul colegului

 

https://nimfomane.com/forum/topic/174794-dictionar-explicativ/?tab=comments#comment-6597024

 

Link spre comentariu
4 minutes ago, Anna1231 said:

Nu stau mult timp în oraș decât două săptămâni și nu cred că are rost 😘😘😘

Auzi la asta ... are si tupeu ... cica nu are rost sa puna poze

 

P.S. ai uitat sa treci.... doar cateva zile in oras sau ultimele zile in oras. Explicatia o gasesti tot in ghid

 

https://nimfomane.com/forum/topic/174794-dictionar-explicativ/?tab=comments#comment-6597024

Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
Acum 5 ore, Anna1231 a spus:

Buna dragilor . Am venit in orașul vostru pentru a ne cunoaște in Ambient frumos va pup și va astept 

250 ora normal protejat .oral neprotejat in funcție de igiena 

150 nr 20 minute 

nr telefon 0755658749 

Va astept cu mare drag

La 20 min, cred ca dușul trebuie să il fac acasă și cand sunt jos la interfon sa încep sa ma si dezbrac. Ca ajuns la usa ta, sa fiu gata de acțiune! 🤦‍♂️

Nu tu detalii despre servicii, nu tu poze... important ca ai pus tarifele, ca deh, da-i încolo pe fraieri, banul sa iasă, ca la cum se pune problema cu 20 min, parca vad ca si ora e vreo 45 min. 🤮

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Anna1231
Reputație: 0

Dragule se pare că sunteți prea rai cu fetele care vin în orașul vostru ! Eu am spus că nu are rost să plătesc degeaba promoția pentru două săptămâni .Și nu vorbi despre mine in necunoștință de cauză nu ai fost la mine și nu ai cum să-ți spui părerea ..Pai sa mai vi la mine îmi dau seama ce mai poți spune după aici ...Confirmare pot face și pe watsapp nu numai decât aici .Nu sunt falsa cum spui tu sau cu tupeu și nu sunt pe fuga sau chestii de genul ..poate o sa vina un coleg și o să vă confirme ..Pozele care le am pe Publi24 cu tatuaje așa sunt in realitate ..Mulțumesc de părerea ta și o seara buna sa aveți 😘🥰😘

Link spre comentariu
Vizitator mperfomance
Reputație: 0
Acum 12 minute, Anna1231 a spus:

Dragule se pare că sunteți prea rai cu fetele care vin în orașul vostru ! Eu am spus că nu are rost să plătesc degeaba promoția pentru două săptămâni .Și nu vorbi despre mine in necunoștință de cauză nu ai fost la mine și nu ai cum să-ți spui părerea ..Pai sa mai vi la mine îmi dau seama ce mai poți spune după aici ...Confirmare pot face și pe watsapp nu numai decât aici .Nu sunt falsa cum spui tu sau cu tupeu și nu sunt pe fuga sau chestii de genul ..poate o sa vina un coleg și o să vă confirme ..Pozele care le am pe Publi24 cu tatuaje așa sunt in realitate ..Mulțumesc de părerea ta și o seara buna sa aveți 😘🥰😘

Deci tot noi suntem rai nu? No in cazul asta vezi sa nu îți consumi tot Internetul cu noi 🤦‍♂️🤔

Link spre comentariu
  • Oras:Plimbaret prin NV
  • Oras:Plimbaret prin NV
Vizitator Anna1231
Reputație: 0

Dragule se pare că esti prea rau cu fetele care vin în orașul vostru ! Eu am spus că nu are rost să plătesc degeaba promoția pentru două săptămâni .Și nu vorbi despre mine in necunoștință de cauză nu ai fost la mine și nu ai cum să-ți spui părerea ..Pai sa mai vi la mine îmi dau seama ce mai poți spune după aici ...Confirmare pot face și pe watsapp nu numai decât aici .Nu sunt falsa cum spui tu sau cu tupeu și nu sunt pe fuga sau chestii de genul ..poate o sa vina un coleg și o să vă confirme ..Pozele care le am pe Publi24 cu tatuaje așa sunt in realitate ..Mulțumesc de părerea ta și o seara buna sa aveți 😘🥰😘

Link spre comentariu

Vizitator vasileblej
Reputație: 0

LE. Stai sa postez și o poză de a ta mai din tinerețe așa să înțeleagă băieți ca sunt poze reale. V-am ratat pe ambele la Botoșani. Tu și Cristina (parcă).  Sau invers. Sau doar tu. :)Screenshot_20210219_115215.jpg.98726f0f52ce135713d14b6836961071.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...