Sari la conținut

Adela !!!!!! 0749475023


rebeca noua

Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Pentru cei interesați de serviciile mele:

•Servicii de oral neprotejat/protejat in funcție de igienă 

•Normal protejat 

•69/sex între sani

•masaj erotic/relaxare 

•finalizare corporală 

Preț 150 RON fin /300 RON h 

Nu fac anal,finalizare orala/facială

Link spre comentariu
Vizitator fantasydream
Reputație: 0

Încă o dată Yoyo face furori cu pozele postate (a scos așii) 😁 primele doua poze, unde se vede fața, foarte reușite, o tipa frumi cu charisma, asa pare. 

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Disponibila
  • Oras:Sibiu
  • Disponibila
Acum 8 ore, rebeca noua a spus:

Bună dimineața stimați domni,ma găsiți până la ora 21:00 😘😘😘😘

Bună colegii! Vizitat azi dimineață domnița Adela sau Rebeca cum vrea ea și am rămas plăcut surprins sa întâlnesc o adevărată doamnă frumoasă, brunetă, ușor creață (cine știe chestia cu rața) și cu un caracter frumos, calma, modestă, atenta care știe ce vrea de la viață. Pozele sunt 100% și chiar arata bine dezbrăcată zic eu ca nu își arată anii ptr vârstă ei. Ptr mine a fost o experiență plăcută și sincer m-am relaxat cu ea.Locatie:9 poate alții ar da mai puțin dar eu nu merg ptr asta dacă este curat și lenjeria curata eu sunt mulțumit. 1pct minus lipsa apei de gura sau poate nu am văzut-o eu. Gfe-F. K-10 dacă era mai mult F. K era 11...Asta e chimia fiind prima data la ea. On:9+ soft,umed cu atenție la vecini. N.p:10 are o pasărică frumoasă numai buna de lins și se umezește natural. Am schimbat 3 poziții și fiind prea repede nu am fost asa în forma ca am avut 1nr înainte la colega ei și am terminat pe sânii ei cu handjoob făcut cu ulei de levănțică. Ptr mine a fost o experienta plăcută și Da voi mai revenii dacă mai rămâne și săptămâna viitoare. Mulțumesc și îmi pare bine ca te-am cunoscut. 😘

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Salutare ,

Vizitat astazi pe doamna . Varsta 35 + Milf , arata foarte bine pentru cine prefera genul acesta femei.

Locație: 8 - ușor accesibila , dar se putea mai bine.

Aspect: 9 - arata bine fata, genul pervers.

Actiune

GFE: - super mișto, gasesti subiecte interesante de discutat

ON-9/10 - se mulează pe preferințele clientului 

NP-9 - schimbat 2 poziții, se implica se vede ca ii place meseria .

De vizitat cu siguranță!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba

Am fost și eu astăzi la domnișoară că nu ii place să îi zici doamnă și chiar a meritat că am fost la ea și abea aștept să o mai vizitez este de 10+++ pentru mine și se vede că îi place munca care o face și sper să rămână așa.🙈💪😍

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 10 ore, rapter123 a spus:

Salutare ,

Vizitat astazi pe doamna . Varsta 35 + Milf , arata foarte bine pentru cine prefera genul acesta femei.

Locație: 8 - ușor accesibila , dar se putea mai bine.

Aspect: 9 - arata bine fata, genul pervers.

Actiune

GFE: - super mișto, gasesti subiecte interesante de discutat

ON-9/10 - se mulează pe preferințele clientului 

NP-9 - schimbat 2 poziții, se implica se vede ca ii place meseria .

De vizitat cu siguranță!

Mulțumesc frumos, esti un dragut 😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 8 ore, marius 97 a spus:

Am fost și eu astăzi la domnișoară că nu ii place să îi zici doamnă și chiar a meritat că am fost la ea și abea aștept să o mai vizitez este de 10+++ pentru mine și se vede că îi place munca care o face și sper să rămână așa.🙈💪😍

Mulțumesc și te aștept cu drag oricând dorești 😘😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator colnago
Reputație: 0

Tocmai ce i-am făcut o vizită acestei fete.Programare pe whatsapp  respectata de ambele parti.

Mie mia placut fata foarte mult nu neaparat ca ar fi o zâna dar are un chip care pe mine ma atrage.La început am discutat câteva minute la o apa(a fost alegerea mea) iar apoi am fost poftit în dormitor unde m-am  simțit ca cu o prietena buna.Nu este chiar slim dar cum am spus eu m-am  simțit nemaipomenit cu ea .Ca si note 

Locație 9 nimic deosebit dar dormitorul chiar ok.La baie nu am fost caci am venit proaspăt dusat.

Aspect 9(parere personala) are un pic de burtica dar pentru vârstă ei e ok.

GFE :eu o sa ii dau 10 chiar dacă alti colegi nu o sa fie de acord.Cu mine a fost foarte lipicioasa ,am avut parte de mult fk. 

Actiune:10.Nu o sa dau detalii dar a fost super ok.

Am ales sa stau o ora si am decartat  300. De revenit ,da cu siguranta o sa revin daca mai sta la  noi.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 15 ore, colnago a spus:

Tocmai ce i-am făcut o vizită acestei fete.Programare pe whatsapp  respectata de ambele parti.

Mie mia placut fata foarte mult nu neaparat ca ar fi o zâna dar are un chip care pe mine ma atrage.La început am discutat câteva minute la o apa(a fost alegerea mea) iar apoi am fost poftit în dormitor unde m-am  simțit ca cu o prietena buna.Nu este chiar slim dar cum am spus eu m-am  simțit nemaipomenit cu ea .Ca si note 

Locație 9 nimic deosebit dar dormitorul chiar ok.La baie nu am fost caci am venit proaspăt dusat.

Aspect 9(parere personala) are un pic de burtica dar pentru vârstă ei e ok.

GFE :eu o sa ii dau 10 chiar dacă alti colegi nu o sa fie de acord.Cu mine a fost foarte lipicioasa ,am avut parte de mult fk. 

Actiune:10.Nu o sa dau detalii dar a fost super ok.

Am ales sa stau o ora si am decartat  300. De revenit ,da cu siguranta o sa revin daca mai sta la  noi.

Mulțumesc și te aștept cu drag și data viitoarea 😘😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...