Sari la conținut

Sarrah 0756858786


Postări Recomandate

  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Hello, București! 

Nume de scenă: Sarrah 

Vârsta: 22 

Tip: slim (47kg), 1.67m, șatenă, trăsături de copilă. 

Din cauza faptului că țările nordice au intrat în carantină(trebuia să mă reîntorc în Elveția), am rămas blocată pe meleaguri românești până la sfârșitul lunii februarie. 

La începutul săptămânii viitoare voi fi în București pentru o perioadă scurtă(3-4zile) așadar dacă doriți să ne cunoaștem aștept mesajele voastre pe WhatsApp. 

Ofer: 

Normal protejat, oral protejat(neprotejat în funcție de igienă, toaletă și zone adiacente), french kiss, CIM, COF(+50), COB, GFE Experience, PSE Experience, dirty talk, uro pasiv, footjob, dominare soft, dominare hard (+50).  Nu prestez ANAL.

Înainte de a ajunge în așternuturi, vom servi ceva de băut (nu alcool) și vom avea un scurt dialog cu privire la preferințe sexuale, dorințe, etcetera. 

Cadoul se va înmâna într-un plic pus la dispoziția dumneavoastră înainte de a intra în dormitor. 

300(60min)

200(30min)

Dușul este obligatoriu atât pentru dumneavoastră cât și pentru mine, produsele de igiena intima, corporală și orală vor fi puse la dispoziția dumneavoastră. 

Mă întâlnesc doar cu persoanele cu care consider că aș avea ceva în comun ( fizic, mod de exprimare, relaționare etcetera) 

NU răspund persoanelor care nu au poză la profilul de WhatsApp.

NU sunt rasistă, însă NU mă întâlnesc cu persoane de etnie romă. 

Se va face confirmare video cu 45-60 min înainte de întâlnire unde eu voi concluziona dacă sunteți aceeași persoană din fotografia de profil de pe WhatsApp și dumneavoastră dacă eu sunt persoana din pozele pe care le veți primi tot pe WhatsApp.

După confirmare veți primi adresa exactă, cu puncte de reper revin aici imediat după ce voi lua locație. :)

Vă sărut puternic și abia aștept să ne cunoaștem! 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 1 minut, juseppe09 a spus:

Dar tu esti cea din poze?Care poze...?? Poate pui si tu, sa ne elucidam

 

Acum 19 minute, sarrah a spus:

Se va face confirmare video cu 45-60 min înainte de întâlnire unde eu voi concluziona dacă sunteți aceeași persoană din fotografia de profil de pe WhatsApp și dumneavoastră dacă eu sunt persoana din pozele pe care le veți primi tot pe WhatsApp.

 

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 minut, sarrah a spus:

Se va face confirmare video cu 45-60 min înainte de întâlnire unde eu voi concluziona dacă sunteți aceeași persoană din fotografia de profil de pe WhatsApp și dumneavoastră dacă eu sunt persoana din pozele pe care le veți primi tot pe WhatsApp.

Si eu cum aleg sa vin la tine? Fac programare si daca nu imi place ce vad in apelul video, anulez programarea?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 4 minute, 7uuupp a spus:

A mai deschis odată un topic si la fel,,, era treaba asta cum ca lucreaza afara la nivel stelea...nu a prins nici atunci.

Eu zic să comentați doar în cunoștință de cauză, nu doar să vă aflați în treabă. Mersi! 

 

Acum 3 minute, maa5fu1.v1 a spus:

Degeaba daca nu cere test adn. Sunt si tigani care nu arata deloc a tigani. 🧐

Mă gândesc să cer arborele genealogic în cazul acesta. 😂 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 4 minute, juseppe09 a spus:

Si eu cum aleg sa vin la tine? Fac programare si daca nu imi place ce vad in apelul video, anulez programarea?

Dacă nu ai poză la profilul de WhatsApp cu tine va trebui să trimiți poze pe care le poți șterge imediat după ce le văd, am memorie vizuală.

Dacă voi fi de acord să ne întâlnim (fiindcă mă întâlnesc doar cu persoanele cu care simt că am o legătură, sau față de care simt o oarecare atracție) îți voi trimite poze la randul meu. Dacă dumneata consideri că nu sunt pe gustul tău e absolut în regulă pentru mine, nu este nevoie să faci programare doar de dragul de a mă încurca dacă nu ai de gând să o onorezi cum poate am eu de gând, deci nu va mai fi nevoie de vreo confirmare video. 

Easy peasy lemon squeezy. 😌 

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 2 minute, xtravagant a spus:

interesant!

poti te rog sa fii ma precisa ... cand ajungi in bucuresti ?

ar ajuta cateva poze ..orientative !

ne vedem pe whatsapp !!

Luni ajung, discutăm și ne vedem pe WhatsApp. Nu uploadez poze nicăieri.

 

Chiar acum, benzema09 a spus:

O adresa de mail unde putem trimite CV-ul? 

[email protected], angajez circar 

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 1 minut, il pupparo a spus:

Sarrah , totul pare in regula , doar ca Elvetia nu este o tara nordica 😁. Este in centrul Europei.  Probabil te gandeai la Suedia, Norvegia , Danemarca , Islanda,  nu ? Ca si tari nordice 😁

Greșeala mea, Elveția, ca și restul țărilor nordice (fac deplasări la cerere pentru ele, de aici și greșeala) este carantinată. 😌 

Este ok acum? 🤭  

 

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
1 oră în urmă, il pupparo a spus:

Sarrah , totul pare in regula , doar ca Elvetia nu este o tara nordica 😁. Este in centrul Europei.  Probabil te gandeai la Suedia, Norvegia , Danemarca , Islanda,  nu ? Ca si tari nordice 😁

Nu cred ca geografia s-a predat la scoala urmată; o fi fost tot scoala online si nu există glob sau harta.

Probabil vine bronzata natural din țările "nordice" Elvetia.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 15 minute, 7uuupp a spus:

Nu cred ca geografia s-a predat la scoala urmată; o fi fost tot scoala online si nu există glob sau harta.

Probabil vine bronzata natural din țările "nordice" Elvetia.

Cu probabilitățile te poftesc la meteo. :) Hai, sănătate! 

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bandar-e Dalam
  • Oras:Bandar-e Dalam
Acum 2 ore, sarrah a spus:

Hello, București! 

Nume de scenă: Sarrah 

Vârsta: 22 

Tip: slim (47kg), 1.67m, șatenă, trăsături de copilă. 

Din cauza faptului că țările nordice au intrat în carantină(trebuia să mă reîntorc în Elveția), am rămas blocată pe meleaguri românești până la sfârșitul lunii februarie. 

La începutul săptămânii viitoare voi fi în București pentru o perioadă scurtă(3-4zile) așadar dacă doriți să ne cunoaștem aștept mesajele voastre pe WhatsApp. 

Ofer: 

Normal protejat, oral protejat(neprotejat în funcție de igienă, toaletă și zone adiacente), french kiss, CIM, COF(+50), COB, GFE Experience, PSE Experience, dirty talk, uro pasiv, footjob, dominare soft, dominare hard (+50).  Nu prestez ANAL.

Înainte de a ajunge în așternuturi, vom servi ceva de băut (nu alcool) și vom avea un scurt dialog cu privire la preferințe sexuale, dorințe, etcetera. 

Cadoul se va înmâna într-un plic pus la dispoziția dumneavoastră înainte de a intra în dormitor. 

300(60min)

200(30min)

Dușul este obligatoriu atât pentru dumneavoastră cât și pentru mine, produsele de igiena intima, corporală și orală vor fi puse la dispoziția dumneavoastră. 

Mă întâlnesc doar cu persoanele cu care consider că aș avea ceva în comun ( fizic, mod de exprimare, relaționare etcetera) 

NU răspund persoanelor care nu au poză la profilul de WhatsApp.

NU sunt rasistă, însă NU mă întâlnesc cu persoane de etnie romă. 

Se va face confirmare video cu 45-60 min înainte de întâlnire unde eu voi concluziona dacă sunteți aceeași persoană din fotografia de profil de pe WhatsApp și dumneavoastră dacă eu sunt persoana din pozele pe care le veți primi tot pe WhatsApp.

După confirmare veți primi adresa exactă, cu puncte de reper revin aici imediat după ce voi lua locație. :)

Vă sărut puternic și abia aștept să ne cunoaștem! 

 

 

 

 

 

 

 

 

Misterioasă rău 👀

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
2 minutes ago, sarrah said:

Cu probabilitățile te poftesc la meteo. :) Hai, sănătate! 

...care este probabilitatea de a se putea concretiza o intalnire cu tine in conditiile puse de catre tine? sa zicem, 50% in ceea te priveste si 50% in ceea ce ne priveste...deci este ca la meteo?, sau sanse mai mici ca la 6 din 49?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...