Sari la conținut

❤️IULIA ORAL❤️


juliaxjulix

Postări Recomandate

Zona Cornisa e plina de oensionari care studieaza vecinii noi.

Odata aveam o prietena care fiind stundenta, locuia acolo, si de cate ori mergeam la ea, si bateam la usa, pe vizorul vecinului a si aparut un ochi (in 3 secunde),

In blocurile astea noi stau mai mult tineri, unde fiecare isi vede de treaba lui.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna seara Dragii mei ! :*

 

Programul meu pentru săptămana aceasta este :

Mâine  doar după amiaza anunț› când sunt disponibilă aici 

Marți -Vineri 9:00 - 21:00

Sâmbăta- 10:00-17:00

 Metoda de contact pentru programări   : WHATSAPP +40 (756) 566 065

Nu Răspund la apelurile telefonice(telefonul Închis  permanent )

Rugămintea  mea este sa specificați pana la ce ora vă pot Răspunde  , sa-mi Spune-ți va rog ziua Si ora când doriți sa ne vedem . 

Locația este :Zona Strada Brașovului nr 1 .

 

CADOUL rog sa fie înmânat  discret la începutul întâlniri  .

Îmi  rezerv dreptul de a-mi selecta clientela mai ales după modul în  care mi se solicita o întâlnire .

Ma adresez doar acelor Domni care au citit despre mine, nu răspund  mesajelor legate de servicii și preț!

 

 

Serviciile mele sunt :

Oral neprotejat in funcție de igiena ( Deep , fuck face , troath fuck)

Normal protejat( diverse pozitii)

¦69

Finalizări 

¦‹orală 

¦‹ faciala

¦‹corporală 

¦‹GFE

 

Nu accept

anilingus nu accept nu ofer

nu fac fantezii

dirty talk nu ofer nu accept

Nu fac dominare nu accept

anal nu fac

persoanele in stare de ebrietate accesorii sau bile

Mărimile mari peste 20 cm

DACÄ‚ nu vă mai răspund  nu insistați inseama ca nu simt o compabilitate 

FK fac doar cu cine are igiena Ok 

 

 

Cadoul :150/300 

150  (30 de min)

300 (60 de min)

 

Vă aștept programările 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Unknow
  • Oras:Unknow

Hmm ce blondina avem noi in oras! Tocmai am iesit de la domnisoara! Gusturile nu se discuta dar e chiar buna!  Oral 10+ un pic de normal e stramta rau! Si finalizare orala! Recomand! De revenit cat mai curand! Te pup blondy ai grija de parul tau!😅

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Vizitat fata asta tânără și frumoasa. Am fost tentat de oralul care-l practica pt. ca e ceva deosebit și asa a și fost, efectiv am  "futut în gura". 

Contactul a fost prin mesaje watsapp. 

Locația e cea menționată în semnătura Brașovului Nr1. 

Ajuns la locație am avut o scurta socializare și apoi la duș.

Iulia m-a așteptat goala în pat pregătită de acțiune. E o fata tânără în jur de 20 de ani și destul de înaltă 1,65-1, 70, vopsita blond frumoasa la fata și cu corp suplu și fund destul de bombat (ai pe ce pune mâna ). Sper sa se apuce de putin sport ca pe viitor sa se mențină și sa se tonifieze. 

Actiunea: am început eu să-i fac oral și după scurt timp am trecut în 69 apoi ea a început să-mi facă mie oral cu Dt și după puțin timp mi-a propus sa trecem la poziția cu ea întinsă pe spate cu capul în jos la marginea patului și eu la genuflexiuni cu instrumentul adânc în gatul ei. Singura precizare a fost sa o anunț cu 2 sec înainte să-mi dau copiii pe gatul ei și să-i mai dau aer din când în când, când îmi apasă puțin coapsa. A dat pana la urma pana am finalizat adânc și nu a rămas nimic pe dinafara, a înghițit tot. 

Note:

ON cu Dt : 10 clar ca pentru asta m-am dus la ea.

NP : nu am făcut, poate data viitoare dar nu sunt asa tentat pt. ca am impresia ca nu e punctul ei forte. Am testat puțin când i-am oferit eu oralul și sta cam fixa nici nu a ridicat măcar genunchii sau sa te strângă între coape puțin și din acest motiv am renunțat la NP.

Locația e de 8-9 ca e prea mare aglomerația în zona și e rău cu parcarea dar apartamentul în interior e ok pt astfel de situații. 

Recomandare: Da pt cine prefera oralul asa cum l-am descris și o fata tânără, simpla și drăguță. Nu e o pisi sau o bomba sexy dar pt mine e mai bine asa fără aere de vedeta. 

Spor la f -  ut în gura. 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 21 minute, specialboy a spus:

Vizitat fata asta tânără și frumoasa. Am fost tentat de oralul care-l practica pt. ca e ceva deosebit și asa a și fost, efectiv am  "futut în gura". 

Contactul a fost prin mesaje watsapp. 

Locația e cea menționată în semnătura Brașovului Nr1. 

Ajuns la locație am avut o scurta socializare și apoi la duș.

Iulia m-a așteptat goala în pat pregătită de acțiune. E o fata tânără în jur de 20 de ani și destul de înaltă 1,65-1, 70, vopsita blond frumoasa la fata și cu corp suplu și fund destul de bombat (ai pe ce pune mâna ). Sper sa se apuce de putin sport ca pe viitor sa se mențină și sa se tonifieze. 

Actiunea: am început eu să-i fac oral și după scurt timp am trecut în 69 apoi ea a început să-mi facă mie oral cu Dt și după puțin timp mi-a propus sa trecem la poziția cu ea întinsă pe spate cu capul în jos la marginea patului și eu la genuflexiuni cu instrumentul adânc în gatul ei. Singura precizare a fost sa o anunț cu 2 sec înainte să-mi dau copiii pe gatul ei și să-i mai dau aer din când în când, când îmi apasă puțin coapsa. A dat pana la urma pana am finalizat adânc și nu a rămas nimic pe dinafara, a înghițit tot. 

Note:

ON cu Dt : 10 clar ca pentru asta m-am dus la ea.

NP : nu am făcut, poate data viitoare dar nu sunt asa tentat pt. ca am impresia ca nu e punctul ei forte. Am testat puțin când i-am oferit eu oralul și sta cam fixa nici nu a ridicat măcar genunchii sau sa te strângă între coape puțin și din acest motiv am renunțat la NP.

Locația e de 8-9 ca e prea mare aglomerația în zona și e rău cu parcarea dar apartamentul în interior e ok pt astfel de situații. 

Recomandare: Da pt cine prefera oralul asa cum l-am descris și o fata tânără, simpla și drăguță. Nu e o pisi sau o bomba sexy dar pt mine e mai bine asa fără aere de vedeta. 

Spor la f -  ut în gura. 

Multumesc frumos pentru recenzie te mai aștept cu drag și cum ai spus și tu pentru ca sunt puțin mai înaltă stau puțin mai fixa in 69 dar de reținut pentru data viitoare pupici 🤗🤗

Link spre comentariu
  • Oras:mures
  • Oras:mures

Iulia, ești grozavă. Ce să zic: fată tânără, comunicativă, mă bucur că ai ajuns pe aici.

Am reusit sa ajung la tine pentru 'specialitatea casei' .. nota 10**

Nici eu nu m-am dus ptr NP căci de obicei nu iau din prima câte o oră, dar data viitoare nu scapă.

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...