Sari la conținut

Prima dată la voi in oras.Mirela 0735581409


Vizitator mirela26

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

No, hai sa mai scriu și eu câte ceva, să nu credeți că am murit, doar că după ultima schimbare la data a forumului, nu mi-am mai adus aminte parola, nici de mail, nici de forum, de nimic. Așa că am câteva luni restante, in care talentele mele scriitoricești nu au fost puse în valoare, ceea ce nu pot spune de celelalte talente ale mele. Bun. Pe la domnița Mirela am trecut în urma cu vreo lună, poate și ceva in plus. Eram intrigat de modul plăcut în care a gestionat situația oarecum neplăcută de la începutul acestui topic, cu atacuri legate de partener, etc. Am prins și trecerea la 100 pe Nr, și surpriza pregătită ( piercingurile in sfârcuri), așa că totul era ok. Locație la aredurile cu intrare din Vladimirescu, parcare la Profi sau penny ce e pe acolo, răspuns din prima, găsit ușor. Sus mă aștepta o domnița tinerica, sun 30, parcă 26 a declarat, nu mai rețin exact. Invitat la un pahar, socializat puțin, după care fac un scurt refresh. Cere cadoul in avans, las pentru un număr o sutica, îi spun că prefer la final, a zis că e mai sigur așa pentru ea. Intrăm în dormitor. M-a primit într-un fel de body, crem cred, apare și în unele poze. La fața drăguță, cu niste probleme la dantura, dar nu stricați, ci puțin nealiniați, cu o chestie de aia pe dinți într-un an s-ar rezolva precis. Corpul subțire fara sa fie skinny, ar mai fi loc de in pic de tonifiere la sală. Piercing-uri cam peste tot, cele din sfârcuri erau noi nouțe. Incepem cu un oral corect, eu nu am avut problemele menționate mai sus de alții, după care schimb cele trei poziții clasice pe care le cam practic la prima întâlnire cu orice domnișoara. Las gimnastica și pozițiile exotice pentru întâlniri ulterioare, să nu devină monoton. Așa că, lady in top, misionar, doggy cu mici variațiuni. Pare sa ii placă, da contre, accepta schimbările, se implică, fara grabă. După doggy, simt că se apropie momentul și solicit o finalizare in guriță, nemaibeneficiind de aceasta procedura de ceva vreme, așa că explodez satisfăcut, lăsand toți înotătorii să se întrebe unde au ajuns. Inca un refresh la baie, mai stau puțin la povești si plec cu sentimentul că am cheltuit 100 ok. Raport calitate preț bun, la 100 cu finalizare orala nu prea găsești. De revenit.

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
1 oră în urmă, bluedevil a spus:

No, hai sa mai scriu și eu câte ceva, să nu credeți că am murit, doar că după ultima schimbare la data a forumului, nu mi-am mai adus aminte parola, nici de mail, nici de forum, de nimic. Așa că am câteva luni restante, in care talentele mele scriitoricești nu au fost puse în valoare, ceea ce nu pot spune de celelalte talente ale mele. Bun. Pe la domnița Mirela am trecut în urma cu vreo lună, poate și ceva in plus. Eram intrigat de modul plăcut în care a gestionat situația oarecum neplăcută de la începutul acestui topic, cu atacuri legate de partener, etc. Am prins și trecerea la 100 pe Nr, și surpriza pregătită ( piercingurile in sfârcuri), așa că totul era ok. Locație la aredurile cu intrare din Vladimirescu, parcare la Profi sau penny ce e pe acolo, răspuns din prima, găsit ușor. Sus mă aștepta o domnița tinerica, sun 30, parcă 26 a declarat, nu mai rețin exact. Invitat la un pahar, socializat puțin, după care fac un scurt refresh. Cere cadoul in avans, las pentru un număr o sutica, îi spun că prefer la final, a zis că e mai sigur așa pentru ea. Intrăm în dormitor. M-a primit într-un fel de body, crem cred, apare și în unele poze. La fața drăguță, cu niste probleme la dantura, dar nu stricați, ci puțin nealiniați, cu o chestie de aia pe dinți într-un an s-ar rezolva precis. Corpul subțire fara sa fie skinny, ar mai fi loc de in pic de tonifiere la sală. Piercing-uri cam peste tot, cele din sfârcuri erau noi nouțe. Incepem cu un oral corect, eu nu am avut problemele menționate mai sus de alții, după care schimb cele trei poziții clasice pe care le cam practic la prima întâlnire cu orice domnișoara. Las gimnastica și pozițiile exotice pentru întâlniri ulterioare, să nu devină monoton. Așa că, lady in top, misionar, doggy cu mici variațiuni. Pare sa ii placă, da contre, accepta schimbările, se implică, fara grabă. După doggy, simt că se apropie momentul și solicit o finalizare in guriță, nemaibeneficiind de aceasta procedura de ceva vreme, așa că explodez satisfăcut, lăsand toți înotătorii să se întrebe unde au ajuns. Inca un refresh la baie, mai stau puțin la povești si plec cu sentimentul că am cheltuit 100 ok. Raport calitate preț bun, la 100 cu finalizare orala nu prea găsești. De revenit.

Mersi de vizita cat si de cuvintele frumoase...Parcarea este la penny, o sa rezolv si problema cu dintisorii curând,m-am gandit ca daca o sa imi pun aparat din acela chiar ca o sa plecați fara junior...🙃 Vârsta...e o cifră, dar am sub 30,mai exact 27,urmează să fac 28,dar mai e pana la toamnă...Cât despre corpul meu...a mai spus cineva ceva legat de acest lucru,insa eu ma simt foarte bine așa cum sunt,ma prefer naturală fără impresii ca asa e in ziua de azi...Îți mulțumesc încă odata pentru vizita si recenzie si te mai astept oricand cu mare drag...Pupici dulci 💋

Îmi cer scuze dar am spus că sunt disponibilă până la ora 23:00,însă acum nu mai sunt disponibilă,nu mai am starea necesară de a munci si ma simt si umpic rau...Ne revedem maine pentru cei care vor să facă programări imi puteti scrie doar what's app...💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Pe unde apuc
  • Oras:Pe unde apuc

Am fost a treia oara deja la Mirela. Clientul care revine o dată e intrigat. A doua oară trebuie să fie convins. Eu am fost convins când m-am dus la ea a treia oară. Și de aia scriu aici, fata chiar merită. 

De fiecare dată m-am dus la ea cu dorința unui număr și, pentru că e ofertă, am comandat și plătit două numere. Și nici o dată nu am putut mânca tot meniul. Dar din vina mea, ăsta micul a fost leneș, nușce naiba a avut.

Prima oară am dat o muie magistrală cu un CIM memorabil apoi ne-am luat cu povești și nu am mai avut timp de „Imperiul contraatacă”, adică de episodul doi. A doua oară Mirela- care citise recenzia mea și m-a ginit cine sunt și ce nu am îndeplinit data trecută, a vrut să își ia revanșa. După CIM și 69, nebunii și nerozii mi-a pus guma și s-a pus la dispoziție, a manevrat ea treaba și din poziția „căpriță” a dat din curuțul ei cât a putut ea dar ăsta micul nu a fost impresionat. Când simte guma pică jos, moare, de mi-e mai mare rușinea. A treia oară s-a întâmplat aproxmativ la fel. Am rămas cu satisfacția unor CIMuri reale cu priviri în ochi și dedicație totală și cu numărul doi neîmplinite.

Așa că, ăștia cu ciocane tari, dați-i fetei că ea vrea. Numa zic.

Mirela, bag niște flotări și mai vin pe la tine. Te pup!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 7 ore, karaemir a spus:

Am fost a treia oara deja la Mirela. Clientul care revine o dată e intrigat. A doua oară trebuie să fie convins. Eu am fost convins când m-am dus la ea a treia oară. Și de aia scriu aici, fata chiar merită. 

De fiecare dată m-am dus la ea cu dorința unui număr și, pentru că e ofertă, am comandat și plătit două numere. Și nici o dată nu am putut mânca tot meniul. Dar din vina mea, ăsta micul a fost leneș, nușce naiba a avut.

Prima oară am dat o muie magistrală cu un CIM memorabil apoi ne-am luat cu povești și nu am mai avut timp de „Imperiul contraatacă”, adică de episodul doi. A doua oară Mirela- care citise recenzia mea și m-a ginit cine sunt și ce nu am îndeplinit data trecută, a vrut să își ia revanșa. După CIM și 69, nebunii și nerozii mi-a pus guma și s-a pus la dispoziție, a manevrat ea treaba și din poziția „căpriță” a dat din curuțul ei cât a putut ea dar ăsta micul nu a fost impresionat. Când simte guma pică jos, moare, de mi-e mai mare rușinea. A treia oară s-a întâmplat aproxmativ la fel. Am rămas cu satisfacția unor CIMuri reale cu priviri în ochi și dedicație totală și cu numărul doi neîmplinite.

Așa că, ăștia cu ciocane tari, dați-i fetei că ea vrea. Numa zic.

Mirela, bag niște flotări și mai vin pe la tine. Te pup!

Te astept dragul meu...Mersi de tot💋

Neataaaaa lumeeee,azi sunt foarte matinală deoarece am niste programări mai tarziu si mno...anyway...sunt disponibilă pana la 12,se poate o programare de 30 de minute de la 12,de la 13 sunt ocupată pana pe la 17 cred...pupici si va astept cu programări...

Haida @karaemir cu șogorii 🙃😉😉🤗💋

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 7 ore, karaemir a spus:

Mirela, bag niște flotări și mai vin pe la tine. Te pup!

Hai poate băgăm niste flotări împreună, unu peste altul 😉

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0

Neața,disponibilă pana la ora 22:00,Ca nu este weekend cu restricție de la ora 20:00...Pupici si va astept cu programări.💋💋🤗

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Hai noa sa-ti scriu... Stiu ca astepti. 😄 Nu-ti fac recenzie ca esti o nesimtita mica, dar draguta... si plina de fiare.📌 E greu sa musti din fatuca asta, desi e muscabila (fara sa-ti pui in pericol dantura) :slap2. E plina de gauri si in fiecare are ceva belciug. Am inteles ca nu se saruta cu clientii... mie oricum imi place sa ma sarut cu veveritzele si trebuie sa recunosc ca veveritza dansei tzuca bine :angel, desi are belciug saraca. Era curatica, m-am asigurat eu ca e asa in etapa de incalzit mainile. Acuma sa nu te astepti sa-ti dau si note. Oricum ma gandeam sa fiu rutacios si sa nu-ti scriu nimic ca sa nu-ti dau satisfactie. :teufel Dar uite ca totusi am decis sa nu te las neterminata... desi meritai. Acuma vazui ca mie nu mi-ai aplicat oferta nesimtita mica! :rant

Am trecut pe la "fier vechi" :lol:
S-o trag putin de urechi
Cu buzele am urecheat-o
Pe unde-am si penetrat-o :hmmm

Ca orice fata discreta
Mi-a făcut pula suzeta :baby2
Și a supt cu competenta
Soft și fără violenta  :innocent

Eu m-am scobit printre dinti
Cu metalele fierbinti
Amplasate indiscret
In locul ala suspect :shocked

La normalul protejat
Destul de ferma a stat
Dar nu fu prea lunecoasa
Desi, da din cur sfioasa :innocent

Notele-s cam greu de dat
Ca iar m-am accidentat
Nu va spun ce am patit
Dar m-am cam intepenit... :slap2

Recomand, e de bifat
Fierul vechi i l-am gustat
Si nu e chiar ruginit
Ea din pula n-a sarit :luv

Nici nu s-a prea umezit
Asa, ca sa fiu cinstit...
Deci merita vizitata
Cu penisul cercetata

Are fundulet dragut
Merita sa-l freci cand futi
Si piele catifelata
Care se cere pupata :bow2

E destul de prietenoasa
Desi e cam jmecheroasa :lol:
Cea mai gaurita fata
Cu belciuge impaiata

Hai te pup ca esti dulcica
Eu cu scula mea cea mica
Ma declar satisfacut
Ca m-ai facut nefutut. :ewpu:lol:

 

  • Mersi 1
  • Haha 3
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 1 oră, x the impaler a spus:

Hai noa sa-ti scriu... Stiu ca astepti. 😄 Nu-ti fac recenzie ca esti o nesimtita mica, dar draguta... si plina de fiare.📌 E greu sa musti din fatuca asta, desi e muscabila (fara sa-ti pui in pericol dantura) :slap2. E plina de gauri si in fiecare are ceva belciug. Am inteles ca nu se saruta cu clientii... mie oricum imi place sa ma sarut cu veveritzele si trebuie sa recunosc ca veveritza dansei tzuca bine :angel, desi are belciug saraca. Era curatica, m-am asigurat eu ca e asa in etapa de incalzit mainile. Acuma sa nu te astepti sa-ti dau si note. Oricum ma gandeam sa fiu rutacios si sa nu-ti scriu nimic ca sa nu-ti dau satisfactie. :teufel Dar uite ca totusi am decis sa nu te las neterminata... desi meritai. Acuma vazui ca mie nu mi-ai aplicat oferta nesimtita mica! :rant

Am trecut pe la "fier vechi" :lol:
S-o trag putin de urechi
Cu buzele am urecheat-o
Pe unde-am si penetrat-o :hmmm

Ca orice fata discreta
Mi-a făcut pula suzeta :baby2
Și a supt cu competenta
Soft și fără violenta  :innocent

Eu m-am scobit printre dinti
Cu metalele fierbinti
Amplasate indiscret
In locul ala suspect :shocked

La normalul protejat
Destul de ferma a stat
Dar nu fu prea lunecoasa
Desi, da din cur sfioasa :innocent

Notele-s cam greu de dat
Ca iar m-am accidentat
Nu va spun ce am patit
Dar m-am cam intepenit... :slap2

Recomand, e de bifat
Fierul vechi i l-am gustat
Si nu e chiar ruginit
Ea din pula n-a sarit :luv

Nici nu s-a prea umezit
Asa, ca sa fiu cinstit...
Deci merita vizitata
Cu penisul cercetata

Are fundulet dragut
Merita sa-l freci cand futi
Si piele catifelata
Care se cere pupata :bow2

E destul de prietenoasa
Desi e cam jmecheroasa :lol:
Cea mai gaurita fata
Cu belciuge impaiata

Hai te pup ca esti dulcica
Eu cu scula mea cea mica
Ma declar satisfacut
Ca m-ai facut nefutut. :ewpu:lol:

 

Am murit de ras cand am vazut ce ai scris moșule...Vezi ca-i cam exagerat,ce oferta nu ți-am aplicat?Ca ți-am zis ca e 100 tu mi-ai dat 150,te-am întrebat,de ce atât,ți-am luat-o eu înainte zicând că e CADOU.😉 Ai grija de tine si i-ați Fasconal Gel,data viitoare sa nu mai înțepenești...Ha ha haaaaa...te-am si ginit cine esti,jmechere....😉😉😉🙃Hai te-am pupat si te mai astept oricând. 

Ahhh era sa uit,Mersi de vizită si de recenzia cu poezie 💋💋 Îi meriți, pe obrajiori...

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 20 ore, mirela26 a spus:

Neața,disponibilă.Pupici si va astept cu programări 💋🤗

Buna dimineața, am fost și eu la frumoasa constănțeanca:),.             O fata frumoasa,și respectuoasa, mulțumesc Mirela pentru oră petrecută cu tine, pupici

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 3 ore, danidanie a spus:

Buna dimineața, am fost și eu la frumoasa constănțeanca:),.             O fata frumoasa,și respectuoasa, mulțumesc Mirela pentru oră petrecută cu tine, pupici

Mersi de vizita cat si de recenzia si te mai astept oricand cu drag...

PS:Disponibilă azi pana la ora 13:00,apoi ne revedem mai tarziu...💋💋 Va astept cu programări 💋💋

Link spre comentariu

Buna seara, 

Din nou o seara reusita alaturi de Mirela, multumesc frumos din nou! De revenit categoric!

Locatia este curata, intretinuta

Comportament: 10

Corp: sexy, frumusica, cateva tatuaje plus piercingurile ( le ador )

Oral: da senzatia ca ii place si la Normal la fel 

Ca incheiere: Recomand!

Bafta si sper sa mai ramai pe la noi!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
1 oră în urmă, robrob69 a spus:

Buna seara, 

Din nou o seara reusita alaturi de Mirela, multumesc frumos din nou! De revenit categoric!

Locatia este curata, intretinuta

Comportament: 10

Corp: sexy, frumusica, cateva tatuaje plus piercingurile ( le ador )

Oral: da senzatia ca ii place si la Normal la fel 

Ca incheiere: Recomand!

Bafta si sper sa mai ramai pe la noi!

Mersi de vizita cat si de recenzia dragul meu si te mai astept oricand doresti cu mare drag...

Ps.Indisponibila Va pup si va doresc o seara frumoasa,noapte bună si vise erotice 🤪💋💋.Ne revedem maine.

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0

Bună dimineața,oare este cineva pe aici asa dimineața care să mă ajute si pe mine cu o problemă cu centrala,tot imi da error.Va rog sa imi scrieti în PM care ați stii problema sau să mă contactați.

Indisponibila deoarece nu am apa caldă. 

                                     Mulțumesc!!

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0

Uraaaa🥳🥳🥳🥳 Am rezolvattttt....

Deci I'AM AVAILABLE💋💋 Va pup ,va îmbrățișez si va astept cu programări...

Un weekend minunat va doresc si vedeți azi aveti voie pana la 20:00 ,după, restricții...🤪🤪💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 4 ore, mirela26 a spus:

Uraaaa🥳🥳🥳🥳 Am rezolvattttt....

Deci I'AM AVAILABLE💋💋 Va pup ,va îmbrățișez si va astept cu programări...

Un weekend minunat va doresc si vedeți azi aveti voie pana la 20:00 ,după, restricții...🤪🤪💋💋

Hai sa vina puliliiiiiii😂. Spor !❤🤗

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 1 oră, cristina cristinuta 92 a spus:

Hai sa vina puliliiiiiii😂. Spor !❤🤗

Mersi iubita...te așteptăm si pe meleagurile Bihorenești💋💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...