Sari la conținut

Prima dată la voi in oras.Mirela 0735581409


Vizitator mirela26

Postări Recomandate

Vizitator mirela26
Reputație: 0

Fac o oferta...Happy Hour!!!

200 lei 1h

100 lei o finalizare (30 minute)

350 lei 2h... 

aceleași servicii enumerate la pagina 1,2...

Va pup si va astept cu drag cu programări. :*

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 1 oră, inspire2025 a spus:

stam in casa si purtam masca

Păi si in casa porti masca?ai deschis geamul si a intrat Covidutul?Ca doar e ora lui... 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 7 minute, highheels72 a spus:

De la Maruta si a lui emisiune n-am mai auzit de Happy Hour...Parerea mea ar fi ca Happy Hour-ul tau sa-l prelungesti pe o perioada nedeterminata ca sa ai clienti; mai lasa de la tine, oferta e mare pe Oradea.

Asa am sa fac... 👍

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0

Neața,disponibilă.De azi preturile "standard" vor fi cele afisate mai sus.

200 lei 1h

100 lei 30 minute(o finalizare)

350 lei 2h...

Va pup si va astept cu drag in compania mea.

:* :*

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 30 minute, inspire2025 a spus:

locatie si servicii

Sunt scrise mai sus toate detaliile astea,servicii,pret chiar si locația.Daca vrei sa ne cunoastem astept telefonul tau pentru mai multe detalii...O zi minunată la toată lumea.Va tzuk :*

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

salutare...

 

... avand-o in vizor de cand a venit, dar avand in vedere ca la 150L/fin, aveam din ce sa aleg, am evitat-o, azi fiind liber de contract, si neavand prea multe variante, am zis ca mai dao un ochi pe topicurile ei (si de pe alte orase), poate ma convinge ceva... vazand oferta, am zis ca la 100 de lei cat de rau poate fi... fara sa ezit i-am trimis mesaj pe w.app... si am stabilit programarea!!

 

note: 

 

locatie: 10, ap in ared (exact unde a prestat zilele trecute alle)... curat, prosoape curate, pat stabil, nu scartie!!

aspect: poze reale, mici probleme la dantura, nu sunt stricati sau ceva ci doar nu is in linie, cheste care in japonia (daca nu ma insel) este considerata foarte atractiva!!! pe mime nu m-a deranjat deloc!!! 

on: 8, face un oral foarte placut, soft, cu atentie la oO, foloseste mult limba si pearcingu, dar din pacate cam zgarie cu dintii... compenseaza mult prin cim de calitate (desi nu sunt fan, prefer cob sau cof unde accepta)... 

np: 9, se misca bine, nu am incercat pozitii extreme, doar clasice... nu comenteaza, da contre faine... data viitoare incerc ceva pozitii mai intense, sa vad daca e de 10

gfe: prefer sa nu dau nota (la mine gfe incepe cu fk, care din pacate ea nu il ofera 😥) ... dar compenseaza mult prin firea ei vesela (sau asa am prins-o eu la momentu ala)... comunicativa, te serveste cu bautura, nu te grabeste

igiena: 10, nimic suspect, am bagat si botu la savarina si a fost oke!!!

cadou: 100L/fin (on, np, cim) .... rap. c/p: la 100L e foarte bun ... la 150L nu e rau dar nici bun

recomand: da .... revin: la 100L sigur revin ... daca revine la 150L o sa revin daca nu prea o sa am din ce alege

 

per total a fost o intalnire foarte reusita... multumesc @mirela26 !!!

bafta!!!

 

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 13 minute, ttm a spus:

salutare...

 

... avand-o in vizor de cand a venit, dar avand in vedere ca la 150L/fin, aveam din ce sa aleg, am evitat-o, azi fiind liber de contract, si neavand prea multe variante, am zis ca mai dao un ochi pe topicurile ei (si de pe alte orase), poate ma convinge ceva... vazand oferta, am zis ca la 100 de lei cat de rau poate fi... fara sa ezit i-am trimis mesaj pe w.app... si am stabilit programarea!!

 

note: 

 

locatie: 10, ap in ared (exact unde a prestat zilele trecute alle)... curat, prosoape curate, pat stabil, nu scartie!!

aspect: poze reale, mici probleme la dantura, nu sunt stricati sau ceva ci doar nu is in linie, cheste care in japonia (daca nu ma insel) este considerata foarte atractiva!!! pe mime nu m-a deranjat deloc!!! 

on: 8, face un oral foarte placut, soft, cu atentie la oO, foloseste mult limba si pearcingu, dar din pacate cam zgarie cu dintii... compenseaza mult prin cim de calitate (desi nu sunt fan, prefer cob sau cof unde accepta)... 

np: 9, se misca bine, nu am incercat pozitii extreme, doar clasice... nu comenteaza, da contre faine... data viitoare incerc ceva pozitii mai intense, sa vad daca e de 10

gfe: prefer sa nu dau nota (la mine gfe incepe cu fk, care din pacate ea nu il ofera 😥) ... dar compenseaza mult prin firea ei vesela (sau asa am prins-o eu la momentu ala)... comunicativa, te serveste cu bautura, nu te grabeste

igiena: 10, nimic suspect, am bagat si botu la savarina si a fost oke!!!

cadou: 100L/fin (on, np, cim) .... rap. c/p: la 100L e foarte bun ... la 150L nu e rau dar nici bun

recomand: da .... revin: la 100L sigur revin ... daca revine la 150L o sa revin daca nu prea o sa am din ce alege

 

per total a fost o intalnire foarte reusita... multumesc @mirela26 !!!

bafta!!!

 

Mersi mult in primul rând de vizită cat si de cuvintele frumoase si te mai astept oricand dorești.voi rămâne la preturile de 200 lei 1h Sau 100 lei o finalizare.va pup pe toți si va îmbrățișez cu drag.

Ps @ttm o sa țin cont de sfaturile tale.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
La 24.02.2021 la 11:47, mirela26 a spus:

Fac o oferta...Happy Hour!!!

200 lei 1h

100 lei o finalizare (30 minute)

350 lei 2h... 

aceleași servicii enumerate la pagina 1,2...

Va pup si va astept cu drag cu programări. :*

Super tipa am ieșit de la ea de 10 minute oral super bun normal la fel preț 100 finalizarea locație Ared R30 super recomand.

Acum 13 ore, mirela26 a spus:

Asa am sa fac... 👍

Și alt adevăr sa îți mai spun nu prea sunt nici bani acum eu știu ca ati văzut la TV ca Bolojan ca blabla Oradea sa nu credeți ca umbla câinii cu colaci în pula

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 4 minute, fustangiu4 a spus:

Super tipa am ieșit de la ea de 10 minute oral super bun normal la fel preț 100 finalizarea locație Ared R30 super recomand.

Și alt adevăr sa îți mai spun nu prea sunt nici bani acum eu știu ca ati văzut la TV ca Bolojan ca blabla Oradea sa nu credeți ca umbla câinii cu colaci în pula

Mersi @fustangiu4 de vizită cat si de recenzie,însă nu am inteles ce ai vrut să zici referitor la adevărul ăla ca " nu umbla câinii cu colaci in pula"...?Te pup si te mai astept pe la mine...si nu uita ;)

Link spre comentariu
Acum 10 minute, fustangiu4 a spus:

Super tipa am ieșit de la ea de 10 minute oral super bun normal la fel preț 100 finalizarea locație Ared R30 super recomand.

Și alt adevăr sa îți mai spun nu prea sunt nici bani acum eu știu ca ati văzut la TV ca Bolojan ca blabla Oradea sa nu credeți ca umbla câinii cu colaci în pula

nu te lega de bolojan o dezvoltat mult orasul 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am vizitat-o și eu azi pe Mirela o tipa normala de pe la Constanta dupa spusele ei 

Programat rapid pe telefon, I-am spus că ajung în 15 minute, , am sunat-o cand am fost jos mi-a dat nr de apartament .

Ajung în apartament unde mă așteaptă într-un Body galben este calma si calda mi-a oferit o apa un suc, sa stam la o tigara nu am fost grabit de loc i-am pus pe masa 100 lei pentru o finalizare.

Am mers în dormitor, unde s-a dezbrăcat. A inceput cu un oral normal dar s-au simtit dintii fapt pentru care i-am propus un 69 , doleantele ei fiind sa nu introduc degetele in pasarica ... si legata de pasarica (ingrijita fara mirosuri straine avand si un pearcing in ea de efect ...)

Apoi am sugerat sa trecem la normalul protejat, am fost intrebat si de pozitia pe care o doresc avand un fund fain am trecut in caprita unde am si finalizat.
 

La final am mai stat 2-3 minute la povestii nu m-am simitit grabit

Note:
Locatie: 10
Fata: frumusețea e relativă, nota 8
ON: 6 din cauza dintilor.
NP: 9,
Raport calitate preț: 100lei finalizarea ON si NP. Preț foarte bun!

DTD: undeva la 20-25minute.

Din perspectiva mea, e de bifat dar sa fim sinceri la pretul acesta e de revenit !!!

 

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 2 ore, dutton a spus:

Am vizitat-o și eu azi pe Mirela o tipa normala de pe la Constanta dupa spusele ei 

Programat rapid pe telefon, I-am spus că ajung în 15 minute, , am sunat-o cand am fost jos mi-a dat nr de apartament .

Ajung în apartament unde mă așteaptă într-un Body galben este calma si calda mi-a oferit o apa un suc, sa stam la o tigara nu am fost grabit de loc i-am pus pe masa 100 lei pentru o finalizare.

Am mers în dormitor, unde s-a dezbrăcat. A inceput cu un oral normal dar s-au simtit dintii fapt pentru care i-am propus un 69 , doleantele ei fiind sa nu introduc degetele in pasarica ... si legata de pasarica (ingrijita fara mirosuri straine avand si un pearcing in ea de efect ...)

Apoi am sugerat sa trecem la normalul protejat, am fost intrebat si de pozitia pe care o doresc avand un fund fain am trecut in caprita unde am si finalizat.
 

La final am mai stat 2-3 minute la povestii nu m-am simitit grabit

Note:
Locatie: 10
Fata: frumusețea e relativă, nota 8
ON: 6 din cauza dintilor.
NP: 9,
Raport calitate preț: 100lei finalizarea ON si NP. Preț foarte bun!

DTD: undeva la 20-25minute.

Din perspectiva mea, e de bifat dar sa fim sinceri la pretul acesta e de revenit !!!

 

Mersi mult de vizită cat si de recenzie frumoasa si te mai astept cu drag.Problema la Oral nu cred ca a fost din cauza dinților ci din cauza pirsului din limbă, mi sa mai întâmplat...o zi frumoasa.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...